Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


Bori¹a

ortak je na nekom zte lomu upalio da mu automatski snima razgovore i cuva u memoriji kso zvucni snimak...
dal moze na note 3 to? ako budem vodio neki hot razgovor pa da se podsetim

DaChaS

pa verovatno da ima aplikacija samo pretrazi playstore

Bori¹a

drugar je na njegovom to u podesavanjima upalio, fabricki ima... a mislio sam da i n3 ima negde sakriveno

dragan

Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 12:04
drugar je na njegovom to u podesavanjima upalio, fabricki ima... a mislio sam da i n3 ima negde sakriveno
mislim sa nema dok ne instaliras neki cusum rom tj dok n3 ne uradis root proicamo o samsungu tako je i sa s3 i s4 i samsungom alfom bilo kad jrenes da pozivAs pojavi se dugme za snimanje ili kad te neko pozove
samo vas posmatram...

Bori¹a


Glava Dole

Zna li neko sta moze da bude problem sa samsung galaxy prime telefonom i mrezom? Naime kad je zakljucan vrlo cesto je nedostupan kad ga neko zove tj nema signal... nosila ga keva danas u telenor, ovi kazu nema to veze sa telefonom nego je podesen po difoltu na 4g mrezu a u SDu ona dolazi tek krajem leta i on kao podesio na 3G i rekao da ne bi trebalo da bude vise problema...
Mene keva zove da mi kaze sta je bilo cim izasla od njih, ja bio na motoru i nisam se javio... zovem je malo posle toga, opet nedostupna... posle pola sata stize poruka ponovo dustupna, ja odmah okrenem ono opet nedostupno...
Malo pre me zove i pricali bas i ja ukapiram da gubi signal samo kad je zakljucan... i onda proba sa drugog sluzbenog da ga pozove dok je zakljucan a on nedostupan... samo ga otkljuca, pozove istog momenta i on onda zvoni...

Da ne moze nesto tu softverski da se sredi da ga ne nosim pa da ga oni drze tamo 2 nedelje ili da ipak ne cackam mecku i odnesem ponovo posto je pod garancijom... skoro je nov, par meseci star a video sam u komentarima na mobilnom svetu da nismo jedini sa tim problemom.

castor

Factory reset? Novi softver? CyanogenMod?
It's the ride that matters, not the bike…

DaChaS

Ako je u garanciji nek ih smara dok ne zavrse al onda mora da ceka sa servisa ....

Glava Dole

Citat: castor poslato 01 Mart, 2016, 23:05
Factory reset? Novi softver? CyanogenMod?
To sam joj i ja reko da uradi a ona ceka mene da dodjem [rofl] Mada sumnjam da ce da pomogne... sto se novog softvera tice to mislim da bese ne moze bez rutvovanja tj bez bacanje garancije u vodu.. a ovo trece i ne znam sta je :D

Citat: DaChaS poslato 02 Mart, 2016, 03:49
Ako je u garanciji nek ih smara dok ne zavrse al onda mora da ceka sa servisa ....

Tako ce i biti na kraju... posebno sto je izgleda neka serijska greska sa tim telefonom... cale uzeo nekog huaweia koji bio 40% jeftiniji od njenog sa slicnim perfomansama i radi ko sat a ovaj njen ne obavlja osnovnu ulogu za koju je namenjen telefon tj pozive [glavazid]
Nismo jedini, evo jedan komentar recimo, bas prepisan problem:


Alekre

Da li vredi uzeti 5S? Vec je vremesan i bojim se da ce uskoro biti zagusen novim iOS. U opciji je i S5.

Znam da su sada aktuelni 6S i S6 ali ne daju mi se bas tolike pare.

Zeljkamp

HTC M8 je najbolja kupovina u tom cenovnom rangu.
TwinZ Auto & Moto

bigbad86

Ne uzimati Samsung i Aple jer drugi telefoni daju mnoooooogo vise za te pare. HTC, ZTE, Elephone, Huawei, Xiaomi.... To uzmi. Ionako koji god da uzmes je za dve godine njesra pa mora da ga menjas.

Darko

Zavisi ... Nije merilo ... Sta moze da da vise tel u cenovnom rangu do 250e od iphone-a 5 ? Nov/polovan


Darko

"Malo van teme ali recimo znam nekoliko ljudi koji su kupili kineske akcione kamere jer specifikacija nije ni¹ta losija ako nije i bolja od go pro pa su ljudi mislili da su snimili ne¹to i jako se skenjali kada su videli da je snimak skoro pa neupotrebljiv...."


samo primer ;)

bigbad86

Pa na primer Elephone p5000 ima da se vidi u Win Win i skroz je ok, njega cu uzeti zbog 5000mah baterije. Ne vidim zasto bi p9000 bio losiji. Ima dosta postenih Rewiew na Youtube. Elephone p5000 sam drzao u ruci i jako je kvalitetan
A inace nosim kineski telefon i sad, 2 godine, nema sta nije prezioveo od SOFTWERSKOG maltretiranja i i dalje radi.

Glava Dole

Kome najbolje da se najebem majke u vezi onog galaxy prime telefona?
Nosila ga keva prvo 2 puta u telenor, prvi put rekli kako je po difoltu podesen na 4G a smederevo nije pokriveno i to pravi problem(samo nzm kako onda recimo moj G2 ne pravi problem nego sve ide automatski, u BGu imam 4G u SDu 3/2G, kako gde), podesi on kao nesto i kaze ne bi trebalo da pravi vise problema.
Ono sve isto... odnese opet, kazu mozda je kartica... zamene karticu a ono jos gore... znaci zovem je- nedostupna. Posle 3-4 sata stigne poruka da je ponovo dostupna, ja odmah okrenem ono opet nedostupna... ili recimo posaljem poruku uvece ona stigne sutra ujutru...

Treci put odemo zajedno, bas tad pred njima nije imao signal, ovaj ga upakuje i najzad posalje u servis, ona dobije zamenski... kad malo pre stize poruka sa textom "Vasa reklamacija nije prihvacena, prijavljen kvar nije potvrdjen. Bicete obavesteni SMS porukom kada mozete da preuzmete uredjaj."


Gavrolini

Treba uskoro da obnovim paket pa bih uze i tel. Razmisljam dali j5 ili p8lite?

Kanarinac

Citat: Milos96 poslato 08 Mart, 2016, 17:54
Kome najbolje da se najebem majke u vezi onog galaxy prime telefona?
Nosila ga keva prvo 2 puta u telenor, prvi put rekli kako je po difoltu podesen na 4G a smederevo nije pokriveno i to pravi problem(samo nzm kako onda recimo moj G2 ne pravi problem nego sve ide automatski, u BGu imam 4G u SDu 3/2G, kako gde), podesi on kao nesto i kaze ne bi trebalo da pravi vise problema.
Ono sve isto... odnese opet, kazu mozda je kartica... zamene karticu a ono jos gore... znaci zovem je- nedostupna. Posle 3-4 sata stigne poruka da je ponovo dostupna, ja odmah okrenem ono opet nedostupna... ili recimo posaljem poruku uvece ona stigne sutra ujutru...

Treci put odemo zajedno, bas tad pred njima nije imao signal, ovaj ga upakuje i najzad posalje u servis, ona dobije zamenski... kad malo pre stize poruka sa textom "Vasa reklamacija nije prihvacena, prijavljen kvar nije potvrdjen. Bicete obavesteni SMS porukom kada mozete da preuzmete uredjaj."


Ne nosis tel u telenor,nego vidi,koji je servis ovlascen i direktno kod njih