Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Potvrdjujem :)

sremac

Citat: Darko poslato 13 Januar, 2016, 19:07
U mts-u ne rade sigurno

rade, prosle godine su povecali cene tipa 10 posto a smanjili pakete,net i minuti za sve mreze, a nakacili po meni bespotrebne minute u mrezi ito tipa 1000, po produzavanju izmenjen paket prihvata¹, al opet su po meni najaèi i to ih vadi box i 50 posto popusta ako neæe¹ fon. 3x bio u VIPovoj poslovnici i sva tri puta izasao iznerviran do bola, gledam ¹ta rade ljudima i skenjam se, za produzenje, za iskljucenje i sve,  za lelenor nemam info kakvi su , znam da je pre bilo super fonova, al paketi hm nzm... Moj zakljuèak svi su govna, mts najmanja
budala na leru, mudonja u kontra smeru

OKi


idanijel

mts trenutno bolji od svih

yzf750

nadam se da cu uskoro dobiti to obavestenje i da cu moci raskinuti ugovor u telenoru i preneti broj u mts ako je moguce..sa 50% popusta bez telefona,duplo vise saobracaja za manje para,imam par drugara u mts i cini mi se da su dosta povoljniji

dobio je neko jos to obavestenje?

OKi

Citat: yzf750 poslato 13 Januar, 2016, 22:49
nadam se da cu uskoro dobiti to obavestenje i da cu moci raskinuti ugovor u telenoru i preneti broj u mts ako je moguce..sa 50% popusta bez telefona,duplo vise saobracaja za manje para,imam par drugara u mts i cini mi se da su dosta povoljniji

dobio je neko jos to obavestenje?
Ne znam tacno sta mislis, ali da raskines mozes uvek (naravno platis), ali kad istekne , e to je...

Glava Dole

Mnogo su oni pametni, ako ja potpisem moram da placam i cutim i nema menjanja a oni mogu da menjaju kako im se digne.. pa samo da mi stigne takvo obavestenje, dobice samo obrazlozenje zasto prestajem da placam totalno njihove usluge pa nek me tuze, jedva cekam... objasnicu lepo na sudu zasto sam tako postupio... imacu nadam se i podrsku drugih ogorcenih korisnika njihovih usluga...

*zeka*

Pre takvog postupka procitaj ugovor koji si potpisao ranije. Verujem da tu stavku nisu izostavili kao sto nisu ni drugi operateri.

yzf750

pise da ukoliko promena cena tarifa ne odgovara,moze da se u roku od 30 dana raskine ugovor bez troskova raskida..na to sam mislio,malo mi je to cudno ili nisam razumeo dobro..

Glava Dole

Nemam ugovor pri sebi, u SDu je ali reci ako znas... zar pise da oni mogu da menjaju kako sta hoce i pre nego sto istekne ugovor koji sam potpisao? U telenoru sam preko 5god, zadovoljan sam paketom itd al da me neko pravi debilom... to nece moci pa nek je i 10din u pitanju...

Glava Dole

Citat: yzf750 poslato 13 Januar, 2016, 23:43
pise da ukoliko promena cena tarifa ne odgovara,moze da se u roku od 30 dana raskine ugovor bez troskova raskida..na to sam mislio,malo mi je to cudno ili nisam razumeo dobro..
Onda ce tako i biti ako stigne takva glupost

*zeka*

Ja samo predpostavljam sta je logicmo da oni provuku kroz ugovor i ograde sebe od poskupljenja.

p0peye

Citat: yzf750 poslato 13 Januar, 2016, 23:43
pise da ukoliko promena cena tarifa ne odgovara,moze da se u roku od 30 dana raskine ugovor bez troskova raskida..na to sam mislio,malo mi je to cudno ili nisam razumeo dobro..
Све је то... Чудно. А како да раскину уговоре они који су узели телефон нпр за 1 дин уз пакет?
С' друге стране - мене су пре пар година каа сам потписивао први уговор са мтсом гледали као дебила када сам кренуо да га читам пред њима... Тада у уговору нине стајало да могу да мењају накнадно цену -посл сам само продужавао, тако да не знам...
И сад значи могу да ти промене уговор: "са тренутне претплате од 1000дин од  сутра једнострано мењамо на: дођеш нам гајбу, ауто и 100е за џепарац. Месечно."?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

Citat: idanijel poslato 13 Januar, 2016, 22:40
mts trenutno bolji od svih
СедамнаЈеста страна,  2014год:

Citat: p0peye poslato 01 Septembar, 2014, 08:30
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Avgust, 2014, 11:30
...inaèe, ne znam dal znate, kakvo zaokru¾ivanje razgovora ima telekom - od minut i po!
Tj. kad ti se neko javi - odma minut i po manje, èim preðe¹ tih 90sek i prièa¹ npr 1:45sek on ti raèuna 3min...
Isto imaju foru i sa zaokru¾ivanjem protoka! ;)
Sliènu foru mislim da ima i VIP..
TO je ono ¹to niko ne èita kad bira operatera, telekom u mom paketu 600min, telenor 500min ali èudo jedno tih 500 mnogo du¾e traje... ;)
"Uspostava veze se naplaæuje nakon ¹to potro¹ite minute ukljuèene u meseènu naknadu i iznosi 6,99 dinara. Zauzeæe ili poziv na koji nije odgovoreno se ne naplaæuje.

Obraèunski interval je 60s. Obraèunska jedinica za prenos podataka je 1KB.

Sve cene su prikazane u dinarima, sa porezom"

http://www.mts.telekom.rs/index.php/mix-net-tarifa.html

А сад бих волео да ми неко (ако има времена) објасни који је пакет у рангу микс нет л исплативији?

Пуна цена око 1980 дин.
Уз попуст 50%:
За мало мање од 1000 динџи
600 мин разговора (у Србији)
1500 порука (могли су да дају и 10000 - ја потрошим 30так ако није Нова Година, Ускрс или сл)
1,5 ГБ "гарантован проток" (да неће бити преко одређене брзине), после тога сиротињски...
Дакле, на 2 год то буде неких 24000 дин.

Телефон већ неко време купујем полован, мало коришћен на моб свету (скинут са.пакета)

Шта нуди конкуренција?
Ја када сам гледао све је било неповољније...

А ако нећу попус' него телефон?

Нпр ако се одрекнем попуста на пакет, Нокију Лумиа 1020 обијем за 24*5500дин значи за 66000 дин (!?)

На Моб свету га има "новог" у радњама од 300 до 600 е.

Полован један дан стар за 340е.

Лг г3 16мб.
Уз мој пакет на 24месеца по пуној цени
47520 + 45900 је 93420

Дан стар има за неких 350е.

Да рачунамо или...?

Ајде. 24000 + 42000 је 66000

Рецимо да је пандам вип смарт (а није, јер ја потрошим мало мање од тих 1,5гб података, тако да би требао да узмем смарт 3000...)
1000 смартова за 2090дин.
Телефон 39000 уз смарт 1000

39000+50160 је 89160дин (испада јефтинији неко у мтсу јер сам рачунао смарт 1000 који није пандам - значи морао бих да узмем смарт 3000

16800 + 24*4000 је 112800. Сад сам добио мало више него што ми треба, али нико ме не пита - бирај од та два. Нема између.

Ајде да кажемо да је стандард 700 ту негде. Више минута, мање мегабајта - минути ми не требају, мегабајти фале али ајде
45000+ 2150*24 је 96600 слично као мтс, само више минута (који ми нетребају) и мање МБ који ми требају...

Где је логика узимати телефон без попуста а не пакет са попустом и тел скинут са пакета?

(За телњнор је верујем слично. Одох да спавам)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

castor

Ja nemam ugovornu obavezu, tako da æemo da vidimo kako planiraju da poskupe usluge...
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel

Svi mogu da Raskinu ugovor u telenoru ,ali vam gase broj,nemoze se preneti u mts. Jedino neznam kako ide ko je uzeo telefon.
meni istekao ugovor juce  :D

bigbad86


SSZGO

ima li ista trenutno da je bolje od note 5

mozda cu uskoro da menjam tel a ne pratim bas scenu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Ima.. iPhone... Znam jer nosim Note 4 i samo cekam dan kada cu da ga promenim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

castor

Treba da izaðe za mjesec dana Xiaomi Mi5 - prvi sa Snapdragon 820 CPU, Mali T880 grafikom, 4 GB RAM-a i 64 GB memorije. Onda ide Galaxy S7 porodica, pa polako i svi ostali. Nove vijesti ka¾u da je Huawei P9 (prototip) rasturio Geekbench...

Inaèe, ovo ¹to Joker ka¾e, iPhone 6s i brat mu plus su ubjedljivo procesorski najjaèi telefoni.
It's the ride that matters, not the bike…