Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


bigbad86

#781
Nisam video skorije lepsi telefon. Pise da ne salju za Srbiju :(

Darko

Jokeru , a kako se radi hard reset na iphone- u ?


Joker

Citat: Darko poslato 08 Januar, 2016, 05:34
Jokeru , a kako se radi hard reset na iphone- u ?

Drzis gornje dugme (za zakljucavanje) i donje (krug srednji) zejdno, 30 sekundi. Tj. dok ti se ne pojavi jabuka na ekranu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

Ok. I ? Obrise sve podatke i vrati ili samo efekat vadjenja baterije ?

Glava Dole

Imas raznih opcija onda(ako je kao na androidu), izaberes ono factory reset i vraca sve na fabricka... ja sam tako sredio huaweija g300, nije mogao uopste da se upali, kao da je pao:sistem i posle reseta sve ok... samo sam ja morao da vadim bateriju na par sekundi da bi mogao tu da udjem...
E sad da litam ujedno, zna li neko kako da udjem u taj mod na LG G2? Gledaos am snimke na YT i svi ulaze drzanjem tastera za paljenje i na dole al meni nece, upali se samo normalno... probao i ovaj na gore i isto, pali se kao huawei ako mu ne izvadim bateriju pre ulaska pa razmisljam da nije to problem a njemu je integrisana tj ne vadi se tako prosto... mada ovi na snimcima ne vade nista pa mi nije jasno zasto nece... ne treba mi sad al me interesuje cisto da znam ako nekad zatreba, a i odazle se i flesuje sistem itd(mozda se budem igrao s tim kad istekne garancija ako prezivi dotle kod mene :D )

Joker

Citat: Darko poslato 08 Januar, 2016, 15:22
Ok. I ? Obrise sve podatke i vrati ili samo efekat vadjenja baterije ?

Ma jok, samo kao da si izvadio bateriju i ponovo upalio telefon.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

castor

Citat: Darko poslato 08 Januar, 2016, 05:34
Jokeru , a kako se radi hard reset na iphone- u ?

Ajde opet... E jebem te smotanog. To je obièan reset, a ako hoæe¹ nazad na nulu ili factory settings ili kako veæ hoæe¹ da ga zove¹, ide¹ u Settings, pa General, pa Reset, pa Erase All Content and Settings. To bri¹e SVE na telefonu!
It's the ride that matters, not the bike…

OKi

Kad mogu svi sto ne bi i operateri  :drka: . Cini mi se da je trenutno najgori Telenor (mada se oni medjusobno dogovaraju kad ce ko da istupi sa nekim ,,POVOLJNIM,,  [srednjiprst] akcijama  . Evo telenor najavio poskupljenje skoro svih tarifa, ali kao nece mnogo  [povracanje]


Kod njih smo svi , porodicno (Lelenor), mada mislim da su trenutno najgori.


Mts:


Vip l


Telenor :



Gledao sam da bude okvirno 2000 i sta ko nudi. Ispada da je MTS naj zbog NET-a. Mada izasao bih ja iz telenora da nisam uzeo 1000 mb na konto produzenja ugovora (informisan bio na ovom forumu  [yahoo] ) pa to placam 600 dindzi, a placacu 700, a min ka ostalim 40 (diskutabilni su ti min kod svih ostalih ,ali su ovde u lelenoru najgori)

Hurricane

da, ali telenor ima najmanje problema sa mrezom i ostalim bagovima, ja sam ponovo  kod njih posle 12 godina, i stvarno su najskuplji

sa najmanje bilo kakvih povoljnosti ali je kvalitet usluge osetno bolji...

OKi

Citat: hurricane poslato 13 Januar, 2016, 09:26
da, ali telenor ima najmanje problema sa mrezom i ostalim bagovima, ja sam ponovo  kod njih posle 12 godina, i stvarno su najskuplji

sa najmanje bilo kakvih povoljnosti ali je kvalitet usluge osetno bolji...
U tom delu se slazem. Karic je uzeo sve najbolje sto je mogao , bio prvi   [neampojma]

idanijel

Ja sam preneo iz telenora broj u Mts box, nema razlike u kvalitetu,cak je i bolji net na 3g ,posto zena ima telenor i poredim.
sdanas mi istice ugovor na njenom broju ,i odo u mts posle 10god. Apsolutno najskuplji su lenor

p0peye

Чекај - не ногу ваљда да мењају цене већ потписаних уговора - ово се односи на нове уговоре?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Darko

Naravno. Samo , kad bude doslo vreme da produzis ugovor , bice "ne postoji vise vas paket"

OKi

Citat: p0peye poslato 13 Januar, 2016, 17:56
Чекај - не ногу ваљда да мењају цене већ потписаних уговора - ово се односи на нове уговоре?
Da upravo to rade, ovo je zemlja sirokih mogucnosti !  :P

Darko


bigbad86

Mozda to rade kad istekne potpisanih 2 godine pa onda sledi automatsko produzavanje do otkaza?

OKi

Citat: bigbad86 poslato 13 Januar, 2016, 20:49
Mozda to rade kad istekne potpisanih 2 godine pa onda sledi automatsko produzavanje do otkaza?
Nema tu mozda, nije laz evo slike


a evo i celog PDF file-a :)
http://www.telenor.rs/media/paketi/NoveCenePaketa_januar2016.pdf

Darko

Pa to je lelenor... U mts ne menjaju potpisane ugovore