Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Samo za sycig je mapa Srbije oko 24mb a mapa Srbije za here je 247 mb :-)

Bori¹a

zna li neko ima li fora da smanjim osvetljenost ekrana manje od trenutnog minimuma?
ja povucem ovaj klizac skroz levo i opet mi je jako (tj jako je kad lezim u mraku) zato ujutru u 5 kad upalim telefon oslepim :D
kad upalim power saving mode smanji se jos i tad je okej ali necu da bude u tom modu

castor

Ima, mada zavisi koji telefon ima¹.
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a


castor

Dr¾i¹ Power dugme nekoliko sekundi i onda kad ti se na ekranu pojavi ne¹to, izabere¹ Power Off. Crnje od toga nema...
It's the ride that matters, not the bike…

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Bori¹a

zna li neko kako da promenim boju sata na lock screenu ali da nije vrlo humoristican odgovor?

DaChaS

uzmes crnu foliju za zatamnjivanje auta  resava problem  [rofl] [rofl]

castor

#728
Lak za nokte od ribe pretpostavljam da ne dolazi u obzir? Mislim, ne zbog laka, nego zbog ribe… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a sine, evo ti najprijateljskiji savjet koji neko mo¾e da ti da, po¹to ti pita¹ uop¹tene stvari bez ijednog detalja. Otiði na ovaj sajt, pa kreni da èita¹. Ima tamo GOMILA korisnih stvari. Izmeðu ostalih imaju i teme gdje ljudi kaèe screenshot-ove kako su sredili telefon, sa ili bez root-a. Mnogo æe¹ da vidi¹ i nauèi¹ i da vidi¹ ¹ta jo¹ tvoj telefon mo¾e sem tog Samsungovog govna od softvera…

Ovo ti je link za SGS Note 3, ne za Note 3 Neo… Ajd' pa polako…

EDIT: Zaboravih, osim ¹to stavljaju slike i PI©U ¹ta su i kako uradili.
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

a sto stavljaju pisu i gde......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel


p0peye

Citat: Bori¹a poslato 29 Septembar, 2015, 23:15
zna li neko ima li fora da smanjim osvetljenost ekrana manje od trenutnog minimuma?
ja povucem ovaj klizac skroz levo i opet mi je jako (tj jako je kad lezim u mraku) zato ujutru u 5 kad upalim telefon oslepim :D
kad upalim power saving mode smanji se jos i tad je okej ali necu da bude u tom modu

Иако су ти колеге већ одговориле ;-)  ево и од мене пар речи:
Ја сам се мало играо са разним апликацијама и виџетима, и издвојио се "Darker".
Зашто је бољи од других?
Зато што има могућност да сам себе паузира ако сензор региструје "вишак" светлости.
Са свим другима (које сам пробао - а пробао сам их) сам имао следећи проблем: затамним екран па изађем на јаче светло и онда набадам како да искључим "затамњивач".
Батерија ми је у љурцу, па ниса сигуран да ли и како утиче на исту...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

hvala kao bratu :D

Serpente

Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2015, 15:48
Samo za sycig je mapa Srbije oko 24mb a mapa Srbije za here je 247 mb :-)

Here je zakon navigacija i to je opste poznato :)
Be the change you want to see in the world!

Darko

Pa to i nije bas dobro .. Za Evropu ti treba 8 giga na here onda jebi ga , a za sycig sa 4 giga imas ceo svet !

Dalje , kod here ne radi rotate screen pa je to mnogo veliki problem.. Ima jos par gluposti

MIGE

Citat: Darko poslato 20 Oktobar, 2015, 22:08
Pa to i nije bas dobro .. Za Evropu ti treba 8 giga na here onda jebi ga , a za sycig sa 4 giga imas ceo svet !

Dalje , kod here ne radi rotate screen pa je to mnogo veliki problem.. Ima jos par gluposti
cek bre drugare...sta tebe muci?kako ne radi rotiranje ekrana?kod mene sve vrr radi...

Darko

Nece bre. Instalirao je na tabletu bas da probam i metnem tablet u auto u drzac za navigaciju i lepo polazuje sliku. Kliknem na "search" on uspravlja ekran i okrece tastaturu ...

Cek , nije iskljuceno da i ja nesto nisam zajebo , jebes mu mater ...

Ali , sve u svemu ne svidja mi se ni interfejs , ni kako celokupna pretraga funkcionise , bolji je sygic po meni i to dosta.. Cak mi je i IGo bolja

MIGE

Citat: Darko poslato 20 Oktobar, 2015, 22:20
Nece bre. Instalirao je na tabletu bas da probam i metnem tablet u auto u drzac za navigaciju i lepo polazuje sliku. Kliknem na "search" on uspravlja ekran i okrece tastaturu ...

Cek , nije iskljuceno da i ja nesto nisam zajebo , jebes mu mater ...

Ali , sve u svemu ne svidja mi se ni interfejs , ni kako celokupna pretraga funkcionise , bolji je sygic po meni i to dosta.. Cak mi je i IGo bolja
pa...ce namestimo al mora da popijemo toceno...sta kazes??
meni radi vrhunski na svim uredjajima,cak bolje nego novi igo...sad cu da vratim stari igo,dobro me podseti..

Darko

Au brate , toceno je veliko , ima se osasavim . Moze li ono fensi , malo ?

Serpente

Be the change you want to see in the world!