Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ranko

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 02:20
ja to vnogo ne bi uzeo ni na poklon  [rofl]

ti si swatka mawa nisi ko ja bizMis mawa :)

Citat: mrle poslato 16 Septembar, 2015, 09:33
Citat: ranko poslato 15 Septembar, 2015, 17:10
kako mislis razbijaju ?

rade sa mnom u Telekomu, servisna podr¹ka za Blackbarry. Sve provere na mre¾i, pode¹avanja, kurci, palci...

Fala Mrle... ako treba ce cimam... a ce treba... ako cujes negde za Passport seti se bratorog :)

MIGE


ranko

Mige, fala brat ali odlucio sam se za Passport i gotovo... naravno iz BB familije...

Fora je u tome sto imam Iphone 4s u mint mint stanju koji cu da uvaljam za lepu svotu i doplatim do Passporta tako da mi nije neki preveliki odliv para...

EDIT : naravno ako nadjem Passport za neke normalne novce... ako ne ko ga je** idem na Note 3 ima ih i za 200 kusur jurona... polovni naravno... turim neku masku da se ne vide ogrebotine i cao zdravo...


Bori¹a

ljudi koliko vredi polovan galaxy tab 3 t310, kupljen u winwinu pre 2 godine, odlicno stanje nigde ogreban i to?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Neko je ovde pisao da je izboksovao 50% jeftiniju pretplatu od Telenora. Nisam siguran , ali mislim da je nas Direktor UFF. Meni treba forma pisma i kome tacno nasloviti u Telenoru. Jer na usmeno ne daju vise od 20% popusta!

Joker

To su i meni rekli preko telefona pa sam im rekao da pogledaju koliko godina sam njihov pospejd korisnik i pod kojim tarifama, i da ako nisu spremni da mi ponude uslove gde potpisujem ugovor o obavezi koriscenja broja na dve godine bez aparata uz smanjenu cenu tarife na 50% od trenutne, necu preci kod drugog provajdera. Rekli su da ce me nazvati, i nakon dan, dva odobrili su mi.. Sto naravno nisam prihvatio, nego sam presao u Telekom... Nego sam cisto hteo da vidim da li hoce... Tako da pokusaj na taj nacin.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: OKi poslato 21 Septembar, 2015, 17:58
Neko je ovde pisao da je izboksovao 50% jeftiniju pretplatu od Telenora. Nisam siguran , ali mislim da je nas Direktor UFF. Meni treba forma pisma i kome tacno nasloviti u Telenoru. Jer na usmeno ne daju vise od 20% popusta!

operater sa kojim budes pricao ne moze da ti ponudi ali ti reci ok hvala i dovidjenja onda odod kod konkurencije i zvace te neko ko je nadredjen tom operateru i reci da je ok 50% na 2 god i poslati ti ugovor kurirom da potpises, ne moras cak ni da ides nigde
mene su zvali isti dan, mozda sat vremena posle mog poziva

OKi

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2015, 22:21
operater sa kojim budes pricao ne moze da ti ponudi ali ti reci ok hvala i dovidjenja onda odod kod konkurencije i zvace te neko ko je nadredjen tom operateru
Nije mi jedino jasno kako ce znati da sam otisao kod konkurencije???

Bori¹a

tako sto odjavis kod njih i napusis ih kurcem i kazes da konkurencija ima bolje, a njima je u interesu da ostanes..

doktor

Ja sam pitao u poslovnici Telenora da mi odobre popust od 50%, ali su mi rekli da tu na licu mesta mogu da dobijem samo 30%, a za vise da moram da kontaktiram operatera call servisa. Ja pozovem i kazem da sam korisnik jos od Mobtela i da zelim barem 50% (bez kupovine telefona). Kaze, javice vam se neko. Posle par dana dobijem neku telefonsku anketu u vidu poruke na koju im dam kao ocenu 9. Posle par dana mi se javlja operater i ponudi mi da zadrzim stari paket (koji vise ne postoji, ali mi odgovara) sa 50% popusta na pretplatu i da krece popust odmah, a ne od sledeceg meseca. Ugovor dolazi brzom postom, potpisujem i vracam jedan primerak.
Bikers work is never done!

UFF

Citat: OKi poslato 21 Septembar, 2015, 22:35
Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2015, 22:21
operater sa kojim budes pricao ne moze da ti ponudi ali ti reci ok hvala i dovidjenja onda odod kod konkurencije i zvace te neko ko je nadredjen tom operateru
Nije mi jedino jasno kako ce znati da sam otisao kod konkurencije???

pa nisi otisao
samo kazes da ces da odes od sledeceg meseca
operater to mora da prenese sefu
pa te onda sef zove
debili drkaju korisnike dzabe umesto odmah da ponude ono sto ces na kraju i da dobijes

Kanarinac

Kada sam bio u Telekomu posle 15 godine ponude mi neke supacke telefona. Ja im rekao da prelazim kod drugog oni iskulirali i ja presao :D

PECA BMW

drugari preporucite mi neku aplikaciju navigacije da instaliram na tablet .

i ako postoje neke mape srbije koje rade off line ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

"Here".. Nema bolje, radi offline i besplatna je...

Samo skines koju drzavu hoces, skines srpski jezik i gas... Tacna je i ima sve opcije.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

PECA BMW

kad pre .. evo skidam je , da vidim kakva je .. Hvala !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

Citat: Joker poslato 22 Septembar, 2015, 14:29
"Here".. Nema bolje, radi offline i besplatna je...

Samo skines koju drzavu hoces, skines srpski jezik i gas... Tacna je i ima sve opcije.

ukljuèim je pred Solun "za 400m skrenite desno", u zadjni èas, inaèe bi proma¹io trasu ka Staveosu.
Dovela me do samog parkinga u Stavrosu, taèna u PM.

PECA BMW

svidja mi se . radi i kao obicna "karta" mapa i kao navigacija ... !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

doktor

Ja sam instalirao na telefonu HERE i SYGIC. I jedna i druga rade solidno, i isto tako imaju po neki nedostatak.
Kod HERE mi se ne sviða sto je sve bez kontrasta, putevi se ne vide dobro dok ih ne uvelicas (beli put na bledo sivoj podlozi).
Bikers work is never done!