Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

E, hocu, pogledacu.

Hvala.
Dzukela u podznaku

mrle


Kanarinac

Cene naravno udarnicke...

perlx

Devojci su ukrali telefon, odzeparili je, na Zelenom vencu.
Sivi Samsung Ative S i8750, IMEI broja 35408405265634, bez maske i folije.
Telefon je redak pa ako vam ga ponude znajte zasto je zakljucan i nema kutiju i dodatke.

DaChaS


Bori¹a

250€ je na aliexpressu i na to dodas carinu i rizik da ti posalju ciglu [rofl]

Balsa Wrx

Nema carine na aliexpres ja sam uzeo sa aliexpressa lenovo telefon,rukavice,2 jeep z6......Masu stvari preko 150e u svakom slucaju je svaki put porudzbina bila i  nije bilo carine niti icega drugo..Zajebali su me za kameru pa su mi vratili nakon 10 dana 5e vise nego sto sam platio.. Odlicna iskustva imam sa aliexpressom :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hattrick

Citat: Balsa Wrx poslato 17 Mart, 2015, 16:22
Nema carine na aliexpres ja sam uzeo sa aliexpressa lenovo telefon,rukavice,2 jeep z6......Masu stvari preko 150e u svakom slucaju je svaki put porudzbina bila i  nije bilo carine niti icega drugo..Zajebali su me za kameru pa su mi vratili nakon 10 dana 5e vise nego sto sam platio.. Odlicna iskustva imam sa aliexpressom :D

U Srbiji bez carine nece da moze :-)))

clutch&brake

Citat: perlx poslato 14 Mart, 2015, 02:17
Devojci su ukrali telefon, odzeparili je, na Zelenom vencu.
Sivi Samsung Ative S i8750, IMEI broja 35408405265634, bez maske i folije.
Telefon je redak pa ako vam ga ponude znajte zasto je zakljucan i nema kutiju i dodatke.


meni skroz ok radi... na 065
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

Citat: Balsa Wrx poslato 17 Mart, 2015, 16:22
Nema carine na aliexpres ja sam uzeo sa aliexpressa lenovo telefon,rukavice,2 jeep z6......Masu stvari preko 150e u svakom slucaju je svaki put porudzbina bila i  nije bilo carine niti icega drugo..Zajebali su me za kameru pa su mi vratili nakon 10 dana 5e vise nego sto sam platio.. Odlicna iskustva imam sa aliexpressom :D

ima ima, doneo mi postar na papiru iz carine sve pise i obracun, 200 din bilo na 10e

UFF


Balsa Wrx

Meni samo naplatili 1e na racun od 260 i nesto ne sjecam se tacno,i to 1e su mi naplatili kao postarinu..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Joker

Jel ima neko iskustvo sa Lenovo Vibe Z2 Pro?

Gledam specifikacije, mrak je telefon. Posto su cene po netu drugacije od stvarnoh, koliko se krece on i gde moze da se nadje?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

da ne otvaram novu temu....
pre par dana napravih sranje....zamoli me zena da joj donesem dole majicu sa terase (bila je na stolici),ja nasao kraci put,bacanje kroz terasu...na zalost u majici je bio tel :(
osetio sam odmah tezinu i istog momenta stego majicu i "stopirao" bacanje....nazalost tel izlete nekako iz nje i ode sa drugog sprata u zid druge kuce i olupi se dole .....o`so u 100 delova.....
nije neki tel samsung galaxy SIII......al sve jedno nije morao da ode jer je bio sasvim ok tel....

e sad,jebi ga,moram joj nadoknaditi gubitak telefona + da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah jer je jako prosao blizu njene glave....

vidim dosta njih sad secaju ovaj "lenovo"..telefoni su sa super karakteristikama i izuzetno pristupacnim cenama....ima li ko iskustva sa njima?
ili neka preporuka za zenski tel (kad se kaze zenski misli se na beli  [rofl] ) da ima veliki ekran i super kameru....igrice nece igrati sigurno na njemu......

unapred hvala....

Zvonèica

#614
@Joker,
ja imam Lenovo Sisley S90 i prezadovoljna sam. Odlièan i neverovatno brz telefon. Uzela sam ga ba¹ bzvz jer je lumia poludela i nisam ne¹to ni razmi¹ljala. Na kraju se ispostavilo da je pun pogodak. Kamera odlièna, baterija...zadovoljavajuæa, zavisi koliko ga maltretira¹.  Jedina zamerka mi je osvetljenost ekrana na suncu...apsolutno ni¹ta se ne vidi. Znam da lumia ima takvu opciju...mo¾da ima i Lenovo a ja ne mogu da nadjem  
U svakom sluèaju neæe¹ pogre¹iti jer Lenovo ima odliène telefone samo ¹to nisu popularni...verujem da ti to ne smeta.
Hold your head high and your middle finger higher

Joker

Ma ja vec imam Lenovo P780 vec neko vreme i dobar je tel.. Bar nekih sitnih zamerkica ali sve u svemu, ja sam zadovoljan...

Narucio sam Z2 Vibe pro, definitivno uzimam taj..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2015, 02:57
da ne otvaram novu temu....
pre par dana napravih sranje....zamoli me zena da joj donesem dole majicu sa terase (bila je na stolici),ja nasao kraci put,bacanje kroz terasu...na zalost u majici je bio tel :(
osetio sam odmah tezinu i istog momenta stego majicu i "stopirao" bacanje....nazalost tel izlete nekako iz nje i ode sa drugog sprata u zid druge kuce i olupi se dole .....o`so u 100 delova.....
nije neki tel samsung galaxy SIII......al sve jedno nije morao da ode jer je bio sasvim ok tel....

e sad,jebi ga,moram joj nadoknaditi gubitak telefona + da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah jer je jako prosao blizu njene glave....

vidim dosta njih sad secaju ovaj "lenovo"..telefoni su sa super karakteristikama i izuzetno pristupacnim cenama....ima li ko iskustva sa njima?
ili neka preporuka za zenski tel (kad se kaze zenski misli se na beli  [rofl] ) da ima veliki ekran i super kameru....igrice nece igrati sigurno na njemu......

unapred hvala....

a ¹ta æe njena majica kod tebe?
Nije valjda gola pobegla?

"...du¹evni bol i pretrpljeni strah..."
razumem ovaj deo teksta.

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2015, 02:57
da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah

ja ovo vidim kao S6 u najavi [rofl]

eclipse4

Citat: mrle poslato 09 Jul, 2015, 14:32
Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2015, 02:57
da ne otvaram novu temu....
pre par dana napravih sranje....zamoli me zena da joj donesem dole majicu sa terase (bila je na stolici),ja nasao kraci put,bacanje kroz terasu...na zalost u majici je bio tel :(
osetio sam odmah tezinu i istog momenta stego majicu i "stopirao" bacanje....nazalost tel izlete nekako iz nje i ode sa drugog sprata u zid druge kuce i olupi se dole .....o`so u 100 delova.....
nije neki tel samsung galaxy SIII......al sve jedno nije morao da ode jer je bio sasvim ok tel....

e sad,jebi ga,moram joj nadoknaditi gubitak telefona + da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah jer je jako prosao blizu njene glave....

vidim dosta njih sad secaju ovaj "lenovo"..telefoni su sa super karakteristikama i izuzetno pristupacnim cenama....ima li ko iskustva sa njima?
ili neka preporuka za zenski tel (kad se kaze zenski misli se na beli  [rofl] ) da ima veliki ekran i super kameru....igrice nece igrati sigurno na njemu......

unapred hvala....

a ¹ta æe njena majica kod tebe?
Nije valjda gola pobegla?

"...du¹evni bol i pretrpljeni strah..."
razumem ovaj deo teksta.

Ma da je bila kod mene osetio bi tel nego je bila u stolici na terasi....nije bila gola....imala je drugu majicu na sebi  [rofl]

Citat: Bori¹a poslato 09 Jul, 2015, 15:01
Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2015, 02:57
da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah

ja ovo vidim kao S6 u najavi [rofl]

Borisa....ja se zajsta ne sacam da sam ikad nobilni platio ispod 500 maraka ili evra....najvise sam platio onaj htc desire hd (cini mi se) 780e......posle sam shvatio da su mi to bili najnepotrebniji koraci u zivotu...

Mislim da je 300e za telefon puna kapa...

Bori¹a

razumem, ali opet dusevni bol i strah... to nema cenu [rofl]