Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: bigbad86 poslato 08 Februar, 2015, 19:25
Iiiiii bre pa nisam toliki pajser :P ,
Наравно да не, па возиш >> Sevenfifty <<  [flashing] [cheers]

pajche

onda nema druge nego da se navikavas na fixni opet na neko vreme :)

sremac

postoji li neki program za android i komp , da sve slike salje na kompjuter kad se poveze na wifi automatski ? drugar to ima na nokiji veoma korisno
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF


OKi

MyPhoneExplorer . TReba ti i na mobilnom i na kompu, ali nije automatski. Odlican je za ,,save setings,, , a takodje i za imenik poruke itd.........

MIGE

ima jako dobar program kada izgubite telefon...u moru programa,nekako se bas on izdvojio...Androidlost...moozete ga aktivirati i ako je tel.vec izgubljen...bitno je da je samo upaljen...ima tu jos dosta dobrih fora,malo me brine sto se moze od njega napraviti i nesto slicno kao na snimku koji sam postavio nevezano za ovaj program...msm,moglo bi da se napravi ako se neko razume u programiranje i linux platformu  :) http://www.androidlost.com/

www.youtube.com/watch?v=KnQHgpja7OU

idanijel

#566
Citat: idanijel poslato 02 Februar, 2015, 18:04
Prihvatim neko azuriranje ,neki update na Lumia 630 i od tad se koci ko lud,sta li je lek? dali mogu da ga vratim na fabricko podesavanje. [veryangry]
Bila Lumia u servisu PROMOBI, preuzmem je,opis rada-primeceno je da je na ekranu folija koju nije propisao proizvodjac,koja blokira rad proxi senzora,po skidanju telefon radi najnormalnije,uradjen nov apdejt ili sistem neznam ni sam. aparat testiran. medjutim posle par sati sve isto,nece na na net,nema signal...
dal je moguce da ga kartica sim zeza,ujutru cu kupiti novu neku da probam [neampojma]

Kanarinac

Odneses u servis koji ti je skinuo folija i naduvas ih kurcem. U tim servisima uglavnom rade mentoli. drugarica nosila G2 begram posto joj je bagovala kamera. Oni su, bez da je konsultuju instalirali update andorida, naravno ceo imenik i slike obrisane. Pola aplikacije nije radilo,a njihov odgovor je bio da jos nisu izbacili te aplikacije za android. Ustvari je samo trebalo da restartuje telefon bez kartice i sve aplikacije proradile. I sta ond da im kazes.
@idanijel
Konsultuj google, sigran sam da ima odgovora sta raditi, jer moguce da je cest problem u pitanju

bigbad86

Citat: bigbad86 poslato 07 Februar, 2015, 19:25
Jel imao neko iskustvo da mu probije zvucnik u garanciji? Ne znam tacno sta mu se desilo ali i kad pojacam do daske cuje se jako slabo, tj kao da je pojacano na 25%. Mislim na zvucnik koji pusta melodiju.

Prihvatili garanciju, poslali telefon iz KG za BG, bio gotov za tri dana. Prihvatili su garanciju iako mi je ispadao fon i bio je izgreban.

idanijel

Citat: idanijel poslato 16 Februar, 2015, 00:39
Citat: idanijel poslato 02 Februar, 2015, 18:04
Prihvatim neko azuriranje ,neki update na Lumia 630 i od tad se koci ko lud,sta li je lek? dali mogu da ga vratim na fabricko podesavanje. [veryangry]
Bila Lumia u servisu PROMOBI, preuzmem je,opis rada-primeceno je da je na ekranu folija koju nije propisao proizvodjac,koja blokira rad proxi senzora,po skidanju telefon radi najnormalnije,uradjen nov apdejt ili sistem neznam ni sam. aparat testiran. medjutim posle par sati sve isto,nece na na net,nema signal...
dal je moguce da ga kartica sim zeza,ujutru cu kupiti novu neku da probam [neampojma]
Probao novu sim karticu isti djavo posle par sati izgubi signal i nece ni wi fi da uhvati kucni,opet odneo u servis,zvali me sad kazu telefon je testiran i ispravan ,nista nisu nasli ni radili, [ludak]

bigbad86

Nek testiraju ponovo, nisi ti lud.

OKi

Citat: idanijel poslato 18 Februar, 2015, 17:11
Prihvatim neko azuriranje ,
Ne prihvatam vise nikad. Ali da se nadovezem i za danasnje iskustvo. Odem  ja u LELENOR i pitam >> pa dobro majku mu ovoliko godina ii toliko kartica kod Vas , a povoljnosti nikakve (misleci na kupovinu  mob). kazu to NE , ali popust na obnovu ugovoora DA i to se ogleda u sledecem
    1. 20% jeftiniji mesecni racun. Obzirom da mi je prenesi i surfuj 150  i kosta 600 dindzi i nije nesto.
    2. dodarnih 1000 sms na postojece 150 , pa i to mi ne treba ima sada VIBER i W`UP
    3. Dodatnih 1gb interneta na postojecih 150 mb, yes  [yahoo] to mi treba i to po istoj ceni od 600 dindzi mesecno.
Eto mozda nekog zainteresuje  [welcome]

Bori¹a

ja placam 1095 din u telenoru i imam 150 min ka svima, 1150 poruka i 1.5gb neta ja mislim... al kurac telefon, ja hteo da uzmem koji bilo al nemaaaaaaaa :D

OKi

@Bori¹a sinko  tii minuti ka svima su i najve3ca zamka. Oni bi vredeli kada bi se parcijalno trosili, tj nezavisno od onih 1000 min u Telenoru

UFF

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 17:42
Citat: idanijel poslato 18 Februar, 2015, 17:11
Prihvatim neko azuriranje ,
Ne prihvatam vise nikad. Ali da se nadovezem i za danasnje iskustvo. Odem  ja u LELENOR i pitam >> pa dobro majku mu ovoliko godina ii toliko kartica kod Vas , a povoljnosti nikakve (misleci na kupovinu  mob). kazu to NE , ali popust na obnovu ugovoora DA i to se ogleda u sledecem
    1. 20% jeftiniji mesecni racun. Obzirom da mi je prenesi i surfuj 150  i kosta 600 dindzi i nije nesto.
    2. dodarnih 1000 sms na postojece 150 , pa i to mi ne treba ima sada VIBER i W`UP
    3. Dodatnih 1gb interneta na postojecih 150 mb, yes  [yahoo] to mi treba i to po istoj ceni od 600 dindzi mesecno.
Eto mozda nekog zainteresuje  [welcome]

trebao si da kazes da hoces ugovor na 2 god i da umesto aparata zelis popust od 50% na postojeci paket
ja zvao i rekao oni mi rekli sto i tebi kao mozemo samo 20% da ponudimo, ja reko ok prelazim onda u telekom a ona mi rekla pozvace vas moj supervizor
posle par min zvoni mob i kaze moze 50% popusta poslacemo vam ugovor na kucnu adresu
dosao kurir, ja potpisao, kurir otisao :)
nisam iz kuce izasao a placam 50% bez obzira koji paket imam ili uzmem popust ostaje

VR 46

Twist of wrist!

OKi

@UFF-e , slazem se to je dobro da mi je skluplj tarifa,a i ne moze i jedno i drugo. idem na rehabilitaciju u obliznju Gam Banju, tamo nema wi-fi, pa reko bar da se popnem sa 150 mb na 1 gb,. Ako sam ta dobro razumeo. A i kratko mi vreme za manevar idem od ponedeljka.
     Hteo ja sa USB-om da uzmem net bez ugovorne obaveze , ali je 3000 dindzi.  [panic] [flashing]

idanijel

i ja uzeo zeni na paket 600din 1gb internet

OKi

Citat: idanijel poslato 18 Februar, 2015, 21:47
i ja uzeo zeni na paket 600din 1gb internet
A za ono dodatni min ili pozivanje drugih mreza koristim VIP i uplatim 500 din , vazi mi 30 dana i za to imam 150min  ka svim nac mrezama, 5000 sms 300mb i nakon utrosenih 150 min ostaje 1500 min u VIP-u, tako da ja mesecno max potrosim 600+500 din.
     Nekada i ne uplacujem VIP, samo kada mislim da ce trebati

Bori¹a

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 18:44
@Bori¹a sinko  tii minuti ka svima su i najve3ca zamka. Oni bi vredeli kada bi se parcijalno trosili, tj nezavisno od onih 1000 min u Telenoru


jebe mi se imam 230 sad, ne zovem nikoga, jedino net koristim, mada ni to sa ovom nokijom, meni je kul