Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

meni nokija c5 drzi 3 dana, i koliko vidim sutra menjam karticu i koristim nju ;D

idanijel

Prihvatim neko azuriranje ,neki update na Lumia 630 i od tad se koci ko lud,sta li je lek? dali mogu da ga vratim na fabricko podesavanje. [veryangry]

perlx

Nemoguce, Windows Phone ne baguje :)

UFF


Darko

#544
 ;D

dusankobgd

Dare daj ne zaebavaj. Sad ces jos i ajfon da hvalis... U stvari to je to za tebe je i kawasaki motor :D


hahahhhahahha


Darko

sta si se primio more kao Borisa na regler i Gasa na D6 ?

zajebavam se

perlx

Ma da, svi se primaju samo se ti zajebavas [rofl]


UFF


Darko

pa bolje tako nego da se svi zajebavate a ja da se primim ...

ocekujem nekog drugog da se isprima a javi se se dusanko , ko da me ne zna ...

boli me Q i za tel i za kawu

Bori¹a


Darko


Bori¹a


bigbad86

Jel imao neko iskustvo da mu probije zvucnik u garanciji? Ne znam tacno sta mu se desilo ali i kad pojacam do daske cuje se jako slabo, tj kao da je pojacano na 25%. Mislim na zvucnik koji pusta melodiju.

Che

Jesam ja na HTCu.
Odneo u Telenor i zamenise ga u garanciji,
Cak sam dobio i neki drugi fon da se sluzim dok je ovaj na servisu.

bigbad86

#555
Ja sam uzeo u Handy shopu sa MTS paketom. Sacu ih zovnem da vidim sta i kako.
Edit: MTS ne daje zamenske telefone, moracu da se snadjem :(

pajche

mts ne daje,ali mozda daje servis u koji nosis. Samsung i huawei servisi su davali

OKi

Citat: bigbad86 poslato 08 Februar, 2015, 16:55
Ja sam uzeo u Handy shopu sa MTS paketom. Sacu ih zovnem da vidim sta i kako.
Edit: MTS ne daje zamenske telefone, moracu da se snadjem :(
Данас недеља. него ти ипак ресетуј тел. јест наивно , али мени се десило слично!

Nadalina

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2015, 15:23
stigao mi4 konacno
ali 430-440e

'Ajde, 'ajde, to smo vec rekli sta i kako - ako ne spadne cena na pristojnu, lako cemo odavde. ;)

A ja cu onda iz USA da narucujem i imam muzicke zelje ovom mom - kad je vec pitao i koju sam mu ono sminku pominjala da mi treba.

A, sto se tice telefona ovde u Kini... Pamet da ti stane sta sve imaju i koliko su kvalitetni, a cene smesne.
Ja da nisam baksuz kao sto jesam, i da nisam zaljubljena u ovaj svoj Alkatel, ja bih uzela neki Huawei - em su odlicni em sam se zgotivila ovde sa likovima koji drze neku ogromnu radnju sa fonovima i opremom...
Dzukela u podznaku

bigbad86

Citat: pajche poslato 08 Februar, 2015, 19:00
mts ne daje,ali mozda daje servis u koji nosis. Samsung i huawei servisi su davali
Servis sam i zvao narvno, Handy. MTS ne daje telefone, mozda Samsung daje al ja imam ZTE.
Citat: okisa poslato 08 Februar, 2015, 19:14
Citat: bigbad86 poslato 08 Februar, 2015, 16:55
Ja sam uzeo u Handy shopu sa MTS paketom. Sacu ih zovnem da vidim sta i kako.
Edit: MTS ne daje zamenske telefone, moracu da se snadjem :(
Данас недеља. него ти ипак ресетуј тел. јест наивно , али мени се десило слично!
Iiiiii bre pa nisam toliki pajser :P , sve sam probao, reset, reset vadjejem baterije, updatovanjem programa za muziku, sve. Malo suskece zvucnik, tacno se vidi da je "probio"