Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

ehej pazi vamo ...telefon je samsung core 2 ... opasno mi nesto ide na nervni sistem a ne znam kako da resim... udjem u imenik , pozovem neki broj i cim krene poziv , ekran se zakljuca , pojavi se katanac na ekranu i pise kucni 2 puta za otkljucavanje ... i to moram da radim da bih prekinuo poziv .. cak i kad otkljucam , posle 5 sec se opet zakljuca...

gde je kvaka ?

UFF

probao? Settings -> Sound & display -> Screen Timeout -> Never

OKi

Meni to odgovara, a prekid veze mi je dugme za zakljucavanje ekrana!

Darko

Citat: UFF poslato 23 Januar, 2015, 19:17
probao? Settings -> Sound & display -> Screen Timeout -> Never

ne postoji ovo

Bori¹a

moj ortak iz razreda ima taj fon i isto to mora... fora je da ne bi uvetom pritisnuo nesto ili prekinuo poziv ili tako nesto

Darko

Sve ok , sad je lakse  kad mi je okisa rekao da se prekida poziv na ono dugme za zakljucavanje , jer je palac svakako blizu njega , ali neverovatno mi je da nema opcija da se to ugasi

Zokowmali

Nema,na starom Core (kao i na vecini sa touchscreenom) je imalo lepo da ugasi ekran kad prislonis uvetu,a upali kad odovojis.. na Core 2 je drugacije resen senzor,i to krajnje glupo..ali sta ces,kolko pare tolko muzike...gledaju da ustede a valjaju preko operatera
©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

mkt

jel imao neko ovaj model, vidim da nije skup preterano
prestigio multiphone 5504 duo

bigbad86

#528
Ako vec hoces 5 incha mislim da je ovaj daleko bolja ponuda a samo 2 soma skuplji
Isto dual sim ako ti je to bitno
http://www.handy.rs/sr/p/gigabyte/akta-a4
EDIT: 3 soma  [doh]

mkt

najbitnije mi je da baterija drzi sto duze

idanijel

Citat: mkt poslato 24 Januar, 2015, 16:41
najbitnije mi je da baterija drzi sto duze
onda lenovo s660 mislim da ima 3ah bateriju ko na dr650r kurblas ;D

Bori¹a

cuo sam da note 3 drzi bas dugo bateriju, i na njega sam se nameracio, ali mozda tek na leto ili na jesen, sad nemaaaaaaaaaaaaaa ;D

MIGE



bigbad86


con3

Kod mene baterija drzi 2 i nesto dana passport ,prezadovoljan sam .

Kanarinac

Na s2 1 dan, na g2 jedan dan jedva, na g3 jedan dan.Kako vam bre touchscreen telefoni drze toliko nije mi jasno? Ok ako gasite net i to, onda razumem

Balsa Wrx

Meni Cat B25 samo 11 dana drzi bateriju od kad sam je formiro :D hahaha
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

penzos

Citat: Balsa Wrx poslato 27 Januar, 2015, 23:31
Meni Cat B25 samo 11 dana drzi bateriju od kad sam je formiro :D hahaha
uuu, pa ti ga ba¹ koristi¹! Kod mene je baterija trajala i po 15 dana
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Balsa Wrx

imam drugi tel za net I sl.Ovaj konstantno nosim sa sobom I koristim samo za pozive I poruke,doduse nema nista drugo haha :D otiso sam na skijanje 7,8 dana bez punjaca vratio se doma  krenuo  u skolu evo 3eci dan jos traje haha :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.