Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Jel neko koristio Lenovo z2 pro vibe ?

MIGE

moje iskustvo sa lenovo p780 je bas pozitivno...ne baguje,bat.bas dobro drzi,signal je ok itd...moja preporuka

mrle

Citat: mrle poslato 24 Novembar, 2014, 14:28
Citat: mrle poslato 20 Novembar, 2014, 14:42
Citat: Bori¹a poslato 14 Novembar, 2014, 16:31

imam kombinaciju da uzmem za 100 evriæa na 12 rata Alkatel pop c7 (RAM 1GB, jer ima i neki sa 512).
Ima li ga neko?



ja ga naruèio

stigao mi pre neki dan. odlièno radi, odlièno izgleda, prijem interneta i wifi je neverovatno dobar.

mrle

jebo te minus. Veæ sam pisao da u nekim postovima pri citiranju uvek ispadne ovako.

Serpente

Ja sam sa androida presao na windows konkretno nokia lumia 830 i nikad vise nazad na android :)
Be the change you want to see in the world!

idanijel

i ja bi ,da ima aplikacija za polovniautomobili,kp...

clutch&brake

Idi mrle u persun. Sve + mi pokupi da te vratim na 0 :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

p0peye

Има ли неко препорукз за заменску батерију?
Треба ми за и9300 (галакси с3), и са ким год да сам причао - ни један произвођач чије се бат могу наћи на нашем тржишту нема квалитет...
Иако се сви рекламирају као "ћелије ааа квалитета, боље од оригинала, већи капацитет" итд.
?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

monster je imao za S3 onu sa vecim kapacitetom, kaze da su dobre

Serpente

Citat: idanijel poslato 26 Decembar, 2014, 14:51
i ja bi ,da ima aplikacija za polovniautomobili,kp...
Jeste da nema aplikacija kao na androidu ali koliko brze i stabilnije radi windows to nije normalno.i meni se bar isplati zbog toga da batalim android..2 meseca imam fon i jijednom nije zabagovao ili bilo sta..
Be the change you want to see in the world!

idanijel

Citat: Serpente poslato 26 Decembar, 2014, 20:53
Citat: idanijel poslato 26 Decembar, 2014, 14:51
i ja bi ,da ima aplikacija za polovniautomobili,kp...
Jeste da nema aplikacija kao na androidu ali koliko brze i stabilnije radi windows to nije normalno.i meni se bar isplati zbog toga da batalim android..2 meseca imam fon i jijednom nije zabagovao ili bilo sta..
jeste tako,ima zena obicnu 630 lumiu radi kao sat  [thumb_up]

bigbad86

Pa i Linux radi bolje pa svi opet koristimo Windows jer su tu sve aplikacije ;)

Darko

Citat: idanijel poslato 26 Decembar, 2014, 14:51
i ja bi ,da ima aplikacija za polovniautomobili,kp...

pa odes preko browsera i pogledas  i kp i polovni automobili.... i sve to zavrsis 165 puta brze nego na smrdljivom androidu

Kanarinac

Taj govnjivi windows je brz samo zato sto nema aplikacije, ako pocnu da ih prave videcete kako ce da pocne da koci govno

DaChaS

ja neznam sta vama to baguje na androidu nemam nikakvih problema

Darko

Pa probaj da se prijavis na sve svoje naloge na netu (google,face...) , insraliraj viber, chat i jos koju i kazace ti se samo 😜😁

Serpente

Citat: Kanarinac poslato 27 Decembar, 2014, 03:34
Taj govnjivi windows je brz samo zato sto nema aplikacije, ako pocnu da ih prave videcete kako ce da pocne da koci govno
jel si koristio windows? Glavna razlika izmedju windowsa i androida je sto windows ne zahteva ni deo konfiguracije kao sto zahteva android.TO nema veze sa aplikacijama.Pogledaj procese koji su upaljeni na tvom androidu,ugasi ih,izadji i vrati se opet.Ne mozes NIKAD da ugasis ni facebook,ni wifi ( mozes softverski ali ne i hardverski tj UVEK radi u pozadini ) dok na windowsu ne postoje sakrivene aplikacije koje non stop rade i bukvalno bespotrebno gutaju ram memoriju i jedu procesor. :)
Be the change you want to see in the world!

Kanarinac

Ja nisam imao telefon,ali sam cackao posto je par drugara imalo lumie,ono mi nekako totalno nema logike,ali ja sam navikao na android. Na kraju su se vratili na android, a i uff je imao lumiu, pa nek kaze kakav je telefon. Meni G2 za ovih 9 meseci nije ni zastucao. Stariji andoridi 2. nesto su imali problema,ali 4 prilicno stabilno rade.

monsterbnt

Meni lumia radi mnogo stabilnije od androida. A imao sam S3....
Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

Citat: Darko poslato 27 Decembar, 2014, 09:56
Pa probaj da se prijavis na sve svoje naloge na netu (google,face...) , insraliraj viber, chat i jos koju i kazace ti se samo 😜😁

Pa o tome i pricam imam google + gmail facebook viber whatsapp twitch tapatalk pinterest twitter gomilu drugih aplikacija na androidu i nista ne baguje zato i pitam sta to vama baguje i kako ...lolipop 5 android al nista nije bagovalo ni na kitkatu