Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Qum-R

Citat: idanijel poslato 24 Novembar, 2014, 09:21
Jel moza na Lumia nokiji, da se promeni tastatura da nebude qverty?

Mo¾e.

Hurricane

..vidi ga ovaj, ccc.. reci èoveku kako, ne zajebavaj  ;D

monsterbnt

Pa pitao je ''da li moze''. Nije pitao ''kako''
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: mrle poslato 20 Novembar, 2014, 14:42
Citat: Bori¹a poslato 14 Novembar, 2014, 16:31

imam kombinaciju da uzmem za 100 evriæa na 12 rata Alkatel pop c7 (RAM 1GB, jer ima i neki sa 512).
Ima li ga neko?



ja ga naruèio

idanijel

Citat: monsterbnt poslato 24 Novembar, 2014, 14:14
Pa pitao je ''da li moze''. Nije pitao ''kako''
Pitao sam na pp

Qum-R

Citat: hurricane poslato 24 Novembar, 2014, 14:10
..vidi ga ovaj, ccc.. reci èoveku kako, ne zajebavaj  ;D
Poslao sam èoveku u PP.  [cheers] [cheers]

MIGE

problem lenovo p780 8gb....power manager podesavanje...sve podesim kako treba,nije mi prvi android telefon.l on neki put odradi posao neki put ne...da li neko od forumasa ima gore pomenuti tel.?problem se javlja kada se ugasi ekran(zakljuca),neki put pogasi data i wifi,neku put ne...i to me izludjuje...pomoc!

Joker

Imam ja, ali nemam taj problem... Meni nece da prihvati drugi slot za karticu ali to me bas nesto zabole...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE

ako ti je kinez,moras da menjas rom...ili cak i ako nije ,opet probaj sa drugim romom...aj mi reci tacno,tj napisi korake za podesavanje managera...znaci,neki put hoce da pogasi aktivne konekcije,neki put nece...pa kad pogasi i kad mu otkljucam ekran,onda neki put nece da upali konekcije i ako stoje u status baru da su upaljene...sad cu da slikam pa da stavim slike

MIGE


dusankobgd

Jel se desavalo nekome ko ima Note3 da se baterija od jednom istrosi. Tj od jednom nesto krene da crpi bateriju i za pola sata sat svuce dosta. Odem da proverim na Battery  i vidim da mu neki media server ili tako nesto vuce. Par puta mi se desilo i ne znam sta mu sve uradim i ne uradim. Restartujem gasim neke procese ali kontam da to samo od sebe prodje samo mora nesto da odradi....

con3

I meni se to nekad desi svuce 30 posto baterije nekad ali onih zadnjih 5 posto drze pola dana mada baterija dobro drzi i brzo se puni .
Sta sledece uzeti ovo mi je neki izbor NOTE 4 ,SONY Z3,JABUKA 6 ?

castor

Citat: dusankobgd poslato 25 Novembar, 2014, 15:06
Jel se desavalo nekome ko ima Note3 da se baterija od jednom istrosi. Tj od jednom nesto krene da crpi bateriju i za pola sata sat svuce dosta. Odem da proverim na Battery  i vidim da mu neki media server ili tako nesto vuce. Par puta mi se desilo i ne znam sta mu sve uradim i ne uradim. Restartujem gasim neke procese ali kontam da to samo od sebe prodje samo mora nesto da odradi....

Koliko se ja sjeæam, Media Scanner ili Server ti drnda photo/video sadr¾aje na SD kartici i to pravi problem. Sad jo¹ samo da se sjetim kako se problem rje¹ava… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

Citat: con3 poslato 25 Novembar, 2014, 22:44
I meni se to nekad desi svuce 30 posto baterije nekad ali onih zadnjih 5 posto drze pola dana mada baterija dobro drzi i brzo se puni .
Sta sledece uzeti ovo mi je neki izbor NOTE 4 ,SONY Z3,JABUKA 6 ?

hoces da prodas trojku? :D
a ja bih isao na note 4 iskreno :D

idanijel

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2014, 15:13
nosi li neko xiaomi mi3 od nas?
http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/xiaomi/mi3-cena/
cekam da pocne prodaja mi4 pa mozda njega uzmem
http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/xiaomi/mi-4-cena/
Najbolji kineski telefoni 1 xiaomi mi4
                                                 2 Meizu mx4 pro
                                                 3 Oppo u2
                                                 4 iuni u2
                                                 5 huawei ascend mate7  

idanijel


idanijel


pittatore

Ljudi jel zna neko sa kojim programom mogu rutovati 4.4.2 (LG L7 II) , kingoroot ne radi?

Serpente

ja jedino mogu da te posaljem na sajt xdadevelopers tamo cesh naci SVE za andoride sta te zanima
Be the change you want to see in the world!