Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Promeni operatera.Cim to kazes na salteru dobices i ti 50%

UFF

Pise promocija
verovatno je zavrsena

Hohštapler

Bio sam u telekomu 6 godina, kazhnjavali me jer sam stari korisnik (kad je moj paket dobio bio net svi novi su dobili, ja poshto sam tada imao stari ugovor bez neta ja nisam dobio mogao sam da isplatim 7 mesece koje sam imao do kraja ugovora pa da potpi¹em novi i da dobijem net - otero sam ih kurac).
VIP je dobar na papiru dok ne uzmesh da koristish,
Zaokruzivanje minuta i megabajta je kurvarluk...
Telenorom najzadovljniji, evo 3 ugovor a pre toga skoro 2 godine bez ugovora...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Avgust, 2014, 15:11
Bio sam u telekomu 6 godina, kazhnjavali me jer sam stari korisnik (kad je moj paket dobio bio net svi novi su dobili, ja poshto sam tada imao stari ugovor bez neta ja nisam dobio mogao sam da isplatim 7 mesece koje sam imao do kraja ugovora pa da potpi¹em novi i da dobijem net - otero sam ih kurac).
VIP je dobar na papiru dok ne uzmesh da koristish,
Zaokruzivanje minuta i megabajta je kurvarluk...
Telenorom najzadovljniji, evo 3 ugovor a pre toga skoro 2 godine bez ugovora...
od broja 063-600275 sam u telenoru tj od 1997god do sad i nisam imao vecih problema.bilo je tu i tamo ali nikad vecih.i sad sam tamo i nemam nekih vecih zamerki osim kad bi mi umesto poruka dali minute al nece jbg.imam 7889 neiskoriscenih poruka a badava mi stoje kad bi prebacili minute bilo bi ok al nece.

Che

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Avgust, 2014, 14:20
Che,
Nisam rekao da ne verujem, ako su slagali mene (a sad vidim da jesu jebem im 100 majki) onda i ja lazhem..
Sinoc sam bio u radnji.

Jebes radnju, oni mogu max 20% da odobre. Zovi call centar 0639000 valjda pa sa njima pregovaras ;)

ZEMZEM

I meni su danas ponudili tu varijantu -20% i da se odreknem kupovine telefona  u naredne 2 god.
Ja se lomim izmeðu huawei G630 ili Samsung galaxy core 2. ©ta uzeti od ova 2 ili ima ne¹to bolje u njihovom cenovnom rangu.

Hohštapler

Pa koji su to fazoni nazovesh operatera? Koji æe im onda kurac radnici u filijalama? I ¹ta je to pijaca pa da se cenkamo?
Jebo sebe i gde ¾ivim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

pa sa neke strane, njima je u korist ako ti nisi zainteresovan za popust i oni dobijaju punu cenu, ali ako im pretis da ces otici, njima se ne gubi musterija i onda svim sredstvima pokusavaju da te zadrze... inace 50% je jedno mnogo dobro sredstvo, ja ostajem u telenoru ako mi odobre to

idanijel

a sta kazete na Mts BOX lopovluk

Bori¹a

mts je na njihovim paketima prvi poceo davati 50% popusta, za box ne znam jer mi ne treba tako nesto..

Nixazzar

Citat: idanijel poslato 29 Avgust, 2014, 21:33
a sta kazete na Mts BOX lopovluk
Ja sam imao BOX pakete u stanu u NS i u Kuci, Internet, IPTV, telefon fixni sa nesto besplatnih impulsa i telefon sa 600min i 600poruka + Huawei fon sa 2 kartice za 1din.

E sad, to je bilo pre vise od 2 godine. Mozda se sada politika promenila. Izbor TV kanala je bio ok, barem za mene ok, internet je bio msm 6mb/s sto je moglo i jace, ali tada mi je radilo posao, fixni telefon nisi placao pretplatu + imao si te impulse i mobilni paket mi je sasvim dobro radio posao, meni 600min i 600sms zavrse mesec.

Jedini problem sam imao sa internetom u NS i stalno je pucao, bez nekog razloga, nekada pukne svakih 20ak min i odma se ukopca ponovo, a nekad nema ga po 3-4dana, dolazili su, menjali modeme, dok na kraju nisu proglasili da je problem negde u mrezi i da mogu da raskinem ugovor ako zelim.

To sam uradio i presao sam u SBB, sada imam SBB Gold Duo paket, net 15mb/s i TV sa dosta kanala + 10ak HD kanala. Ne puca i nemam problema nekih.

idanijel

sve ok za box ali sa 500 min i 500 sms spustili na 300min u mts i 300 min prema svim mrezama,naravno prvo trosis 300 prema svim mrezama ukljucujuci i mts brojeve
klasicna otimacina

Nixazzar

E jbg, klasika, ja sam to uzeo tek kada su prvi put poceli sa box paketima, pa su tada i bili valjda bolji usovi da navuku musterije nove...

Hohštapler

#313
...inaèe, ne znam dal znate, kakvo zaokru¾ivanje razgovora ima telekom - od minut i po!
Tj. kad ti se neko javi - odma minut i po manje, èim preðe¹ tih 90sek i prièa¹ npr 1:45sek on ti raèuna 3min...
Isto imaju foru i sa zaokru¾ivanjem protoka! ;)
Sliènu foru mislim da ima i VIP..
TO je ono ¹to niko ne èita kad bira operatera, telekom u mom paketu 600min, telenor 500min ali èudo jedno tih 500 mnogo du¾e traje... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Sa lelekomom necu nista da imam.... cak sam i fixni otkazao i ne zanima me... cetvrti ugovor sa telenorom i uvek sam bio zxadovoljan.... cak i net njihov koristim i radi dobro....

Elem.... iako su rekli da mi telefon stize izmedju 7. i 10. septembra stigao juce... Pa nijedan android ne moze da se poredi sa brzinom...
S3 na papiru jaci od  Lumie630 ali radi neuporedivo sporije. Jedino sto nema aplikacija koje meni trebaju za posao tako da cu morati ilida nastavim da koristim S3 sa drugom karticom, ili da ponovo pocnem da teglim tablet, sto i nije problem, zato je i kupljen...

Ako neko oce... Moj S3/16gb je na prodaju... Velika baterija 3000mah uz originalnu, rutovan, na telenoru, kutija, hands free nemam, pojele macke.... recimo 150 eu...
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

ja bih fiksni najradije otkazao ali ne mogu zbog interneta, jer ne moze nista sem adsl-a ovde kod mene :(

bokilic

lg g2 ili lg g3,,dvoim se...jedno malo vise para drugo malo jeftinije..
inace u telenoru vec 14godina isti broj zadovoljan..
brmmmm

con3

Citat: monsterbnt poslato 30 Avgust, 2014, 13:05
Sa lelekomom necu nista da imam.... cak sam i fixni otkazao i ne zanima me... cetvrti ugovor sa telenorom i uvek sam bio zxadovoljan.... cak i net njihov koristim i radi dobro....

Elem.... iako su rekli da mi telefon stize izmedju 7. i 10. septembra stigao juce... Pa nijedan android ne moze da se poredi sa brzinom...
S3 na papiru jaci od  Lumie630 ali radi neuporedivo sporije. Jedino sto nema aplikacija koje meni trebaju za posao tako da cu morati ilida nastavim da koristim S3 sa drugom karticom, ili da ponovo pocnem da teglim tablet, sto i nije problem, zato je i kupljen...

Ako neko oce... Moj S3/16gb je na prodaju... Velika baterija 3000mah uz originalnu, rutovan, na telenoru, kutija, hands free nemam, pojele macke.... recimo 150 eu...
Pojelo ga vreme mislim na S3 ali to je i dalje dobar tel , uzni nov s3 i uporedi la sa lumiom 630

con3

Citat: bokilic poslato 30 Avgust, 2014, 13:24
lg g2 ili lg g3,,dvoim se...jedno malo vise para drugo malo jeftinije..
inace u telenoru vec 14godina isti broj zadovoljan..
G3 naravno , sad ce neko da napise kako je to isto ...

Bori¹a

Citat: con3 poslato 30 Avgust, 2014, 13:26
Pojelo ga vreme mislim na S3 ali to je i dalje dobar tel , uzni nov s3 i uporedi la sa lumiom 630

doslo do zamora materijala ;D