Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Citat: jocale poslato 04 Maj, 2014, 18:30
Lg g2 ili lg g flex? Iskustva?

Ja imam g2 i odusevljen sam telefonom. Brz, pouzdan i ekran je do jaja. pazi za mesec i po dana mi jos nijednom nije zabo. Jedina mana po meni je sto mu krcka zadnja maska, ali kad mu stavis case i to se resi. Flex je losiji od g2, jedino sto je zakrivljen, mada nisam skapirao poentu toga. A sto se prodaje i cene tice, isto kao i sa s4 ces da prodjes.


marckony

Citat: Kanarinac poslato 05 Maj, 2014, 02:07
Citat: jocale poslato 04 Maj, 2014, 18:30
Lg g2 ili lg g flex? Iskustva?

Ja imam g2 i odusevljen sam telefonom. Brz, pouzdan i ekran je do jaja. pazi za mesec i po dana mi jos nijednom nije zabo. Jedina mana po meni je sto mu krcka zadnja maska, ali kad mu stavis case i to se resi. Flex je losiji od g2, jedino sto je zakrivljen, mada nisam skapirao poentu toga. A sto se prodaje i cene tice, isto kao i sa s4 ces da prodjes.


Ja sam isto uzeo G2, krckanje zadnje plastike sam resio tako sto sam odneo u servis i stavili novu ;)
Imam ga od januara i prezadovoljan sam, baterja odlicno drzi, sem te plastike nisam nasao manu...

jocale

Ma imam i ja g2, prezadovoljan sam ali mi pricali da je bolji g flex pa mislio da menjam... u sustini g2 je potpuno odgovarajuci telefon, sve ima sve radi samo sto je g flex veci a ima manju rezoluciju... hvala ljudi, ipak ne menjam :)
Samo polako i pun gas

con3

Mislim da je kod flex a ekran bolji I veci a losija kamera ,sad izlazi lg g2 pro .

jocale

Citat: con3 poslato 05 Maj, 2014, 11:59
Mislim da je kod flex a ekran bolji I veci a losija kamera ,sad izlazi lg g2 pro .

Ma jok, ekran na g flexu 720p a na g2 1080p
Samo polako i pun gas

con3

Citat: jocale poslato 05 Maj, 2014, 12:48
Citat: con3 poslato 05 Maj, 2014, 11:59
Mislim da je kod flex a ekran bolji I veci a losija kamera ,sad izlazi lg g2 pro .

Ma jok, ekran na g flexu 720p a na g2 1080p
Da ali je Curved P-OLED a 720 i 1080 je tesko prepoznati na tolikom ekranu .

jocale

nisam imao prilike da koristim flex... moguce je i to da se ne primecuje... jebozovan je onako sa zaobljenim ekranom :)
Samo polako i pun gas

Kanarinac

Citat: marckony poslato 05 Maj, 2014, 11:37
Citat: Kanarinac poslato 05 Maj, 2014, 02:07
Citat: jocale poslato 04 Maj, 2014, 18:30
Lg g2 ili lg g flex? Iskustva?

Ja imam g2 i odusevljen sam telefonom. Brz, pouzdan i ekran je do jaja. pazi za mesec i po dana mi jos nijednom nije zabo. Jedina mana po meni je sto mu krcka zadnja maska, ali kad mu stavis case i to se resi. Flex je losiji od g2, jedino sto je zakrivljen, mada nisam skapirao poentu toga. A sto se prodaje i cene tice, isto kao i sa s4 ces da prodjes.


Ja sam isto uzeo G2, krckanje zadnje plastike sam resio tako sto sam odneo u servis i stavili novu ;)
Imam ga od januara i prezadovoljan sam, baterja odlicno drzi, sem te plastike nisam nasao manu...

Nisam znao da resavaju u servisima to. Meni od prvog dana krcka nazad, a i jos par ljudi koji ga imaju isto od prvog dana. Bas cu da pitam [thumb_up]

marckony

Ja sam moj uzeo u telenoru isto od prvig dana krcka, odneo im i rekao da to srede. Pre toga bio u servisu na novom beogradu i pitao da li moze da se sredi i rekli da moze. U mom slucaju zamenili celu zadnju plastiku i sada ne krcka. Uzeo sam i devojci u radnji, ali njen ne krcka :)

Kanarinac

Poseticu ih danas da vidim sta ce kazu :)

marckony

Ako je u garanciji a verujem da jeste, samo im kazi da je krckanje u vecernjim satima dok razgovaras nepodnosljivo i da nisi dao tolike pare da bi nov telefon krckao ;)

con3

Imam note 3 i prezadovoljan sam telefonom , e sad jel imao neko iskustva sa z2 ili g3 ?

Laki-zr

Koliko para vredi htc one m8 na telenor mrezi ?


Chris_SM

Sta mislite s4 ili s5 mini da uzmem?

cone


Chris_SM

Pa jedino zato sto je noviji model samo to.

Bori¹a

ne razumem, jel se dvoumis izmedju dva minija ili obicnog s4 i s5 mini? ;D
ja bih isao na s4 umesto bilo kog minija...

edit:

sad gledam specifikacije s5 mini, 8mp kamera i 1.4 quad core procesor, s4 ima 13mp kameru i 1.9 quad core... pa ti vidi ;D

Chris_SM

Obican s4 ali kako je krenulo izgleda da ce da padne galaxy k zoom :D