Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:24
S4 ima jak PROBLEM sa lagovima pa ume da bude jako iritantno ako instaliras sve i svasta... meni se nije svideo kao uredjaj ali je generalno OK.

Koji android nema lagova? Pre ili kasnije, samo zavisi od cene ;)

Plazma Keks


Lazic


CBRR1

neka neko otvori ovim dripcima temu o telefonima..

Nokia e71 i e72 zakon i ne menjam ih za sranja od kojih pizdim...pitam se koji ce mi kurac s4 kad tel koristim za poruke i pozive...sta,lepsi sam i bolji jebac u drustvu.? A neeeeeee..!


Pustite korman nekad i pisete poruku,ja prvi da,vozim auto i pisem poruku,ja prvi da,idem ulicom i pisem poruku,ja prvi da,i bez lazne skromnosti mrzim telefine koji zahtevaju vise moje paznje osim da napisem poruku i da se javim...gledam onaj s4 i jednostavno nemam zivaca,ali i to je stvar individue,zena koristi htc i stalno cokce te ovo te ono...

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 20 Novembar, 2013, 12:16
neka neko otvori ovim dripcima temu o telefonima..

Nokia e71 i e72 zakon i ne menjam ih za sranja od kojih pizdim...pitam se koji ce mi kurac s4 kad tel koristim za poruke i pozive...sta,lepsi sam i bolji jebac u drustvu.? A neeeeeee..!
Èekaj da provoza¹ bebu kolicima po Borèi, da vidi¹ kako æe klinke da se lepe, pomisliæe¹ da si se stvarno prolep¹ao...:D

MILJAN

Citat: Che poslato 20 Novembar, 2013, 02:10
Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:24S4 ima jak PROBLEM sa lagovima pa ume da bude jako iritantno ako instaliras sve i svasta... meni se nije svideo kao uredjaj ali je generalno OK.

Koji android nema lagova? Pre ili kasnije, samo zavisi od cene ;)
Note 3 nema lagova.zato ga i koristim.natrpan svim i svacim od programa i ni jednom nije blokirao ni lagovao...Generalno me androidi nerviraju zbig toga i ovo je jedini adroid koji koristim..ina ce u kuci koristimo ios tj 4s,5, ipad 4.... ali note 3 jednostavno kida.. 4 procesora na 2.3mhz i 3 gb ram su sasvim dovoljni za jelly bean...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: njanja poslato 20 Novembar, 2013, 02:07
Nego Miljane da te pitam ja nesto.
Jebes li ti sta ili samo drkas te telefone?? :) :) :) :)
pitanje je neumesno ali ako mislis da previse koristim fon gresis...to mi je pomocna alatka u poslu i zivotu...uglavnom radim posao na mnogo mocnijoj masini.Obzirom da sam porodican covek ,sasvim je pitanje neumesno...
Cave ab homine unius libri

Zeljkamp

Citat: Che poslato 20 Novembar, 2013, 02:10
Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:24
S4 ima jak PROBLEM sa lagovima pa ume da bude jako iritantno ako instaliras sve i svasta... meni se nije svideo kao uredjaj ali je generalno OK.

Koji android nema lagova? Pre ili kasnije, samo zavisi od cene ;)
HTC One nosim vec 2 meseca i nema lagova. Pre toga sam nosio One X i posle apdejta na 4.2.2 je radio izuzetno tecno, bez ijednog jedinog laga. ;)
TwinZ Auto & Moto

perlx

S3 4.1.2. vec skoro godinu bez laga.

balcan girl

a odjebite vise sa tim telefonima u ovoj temi i otvorite temu za telefone :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: MILJAN poslato 20 Novembar, 2013, 14:14
Citat: njanja poslato 20 Novembar, 2013, 02:07
Nego Miljane da te pitam ja nesto.
Jebes li ti sta ili samo drkas te telefone?? :) :) :) :)
pitanje je neumesno ali ako mislis da previse koristim fon gresis...to mi je pomocna alatka u poslu i zivotu...uglavnom radim posao na mnogo mocnijoj masini.Obzirom da sam porodican covek ,sasvim je pitanje neumesno...
Ne ne mislim da previse provodis vremena drkajuci tel samo vidim da dosta toga znas..
Sto se tice pitanja ono je vise sala druze i naravno da i ako hebes neces napisati. Ja ti kazem izvini ako sam bio bezobrazan jer mi to apdolutno nije bila namera. Pozdrav

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MILJAN

Citat: njanja poslato 20 Novembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 20 Novembar, 2013, 14:14
Citat: njanja poslato 20 Novembar, 2013, 02:07
Nego Miljane da te pitam ja nesto.
Jebes li ti sta ili samo drkas te telefone?? :) :) :) :)
pitanje je neumesno ali ako mislis da previse koristim fon gresis...to mi je pomocna alatka u poslu i zivotu...uglavnom radim posao na mnogo mocnijoj masini.Obzirom da sam porodican covek ,sasvim je pitanje neumesno...
Ne ne mislim da previse provodis vremena drkajuci tel samo vidim da dosta toga znas..
Sto se tice pitanja ono je vise sala druze i naravno da i ako hebes neces napisati. Ja ti kazem izvini ako sam bio bezobrazan jer mi to apdolutno nije bila namera. Pozdrav
Oki doki
Cave ab homine unius libri

mkt


Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 20 Novembar, 2013, 12:16
neka neko otvori ovim dripcima temu o telefonima..

Nokia e71 i e72 zakon i ne menjam ih za sranja od kojih pizdim...pitam se koji ce mi kurac s4 kad tel koristim za poruke i pozive...sta,lepsi sam i bolji jebac u drustvu.? A neeeeeee..!


Pustite korman nekad i pisete poruku,ja prvi da,vozim auto i pisem poruku,ja prvi da,idem ulicom i pisem poruku,ja prvi da,i bez lazne skromnosti mrzim telefine koji zahtevaju vise moje paznje osim da napisem poruku i da se javim...gledam onaj s4 i jednostavno nemam zivaca,ali i to je stvar individue,zena koristi htc i stalno cokce te ovo te ono...
meni zao sto ne  radi lepo tastatura na mom e71 telefonu. najbolji telefon koji sam do sada koristio...

Hurricane


DebeliZmaj

nokia 3310 ... imash poziv imash sms ... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Che

TV EI Nis ambasador, ima sliku ima ton ;)

UFF

3210 - kad je izasao bio je svemirski brod u to vreme sa velikim displejem, integrisanom antenom i prelepim dizajnom

3310 je ruzno plasticno govono koje dobijes na poklon u vreci za prasak (ako kupis vrecu od 10kg)

i nek neko otvori temu o telefonima ako vam se i dalje raspravlja o tome

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

eto evo tema ... :)
znachi nokia 3310 .. preko 100 miliona prodatih ... :)
blej !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell