Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 18 Novembar, 2013, 19:49
pa kad si umnobolan,ti bi al ne znas...

:)  :)  :)

e, nemo sad jos i da se vredjamo... ccc

CBRR1

@plazma
pa i ne vredjamo se...

@con lazic
jebem vas lude,ozbiljan sam za s4 sto sam imao...

UFF


CBRR1

sto hteo si da kupis,ja nisam ni otvarao

temu ovde jer sam ih prodao pod odma,javljalo se 5o ljudi za tri dana...

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 19 Novembar, 2013, 20:43
@con lazic
jebem vas lude,ozbiljan sam za s4 sto sam imao...

Ma bre verujem ti...:-* Nego aj nabavi jo¹ neki, ali ako mo¾e posle nove godine ili da ga platim harddiskovima...:D

MILJAN

S4 ima jak PROBLEM sa lagovima pa ume da bude jako iritantno ako instaliras sve i svasta... meni se nije svideo kao uredjaj ali je generalno OK.
Cave ab homine unius libri


Bori¹a

iOS  [srce] [srce] [srce]

tamo nema lagovanja i bagovanja i slicnog :P

Lazic


MILJAN

Citat: con3 poslato 19 Novembar, 2013, 23:40
Sta mislis za htc one ?
odlican fon u toj klasi.kvalitet izrade kucista je u klasi xperia z.tako da je jako prijatan i hi tec osecaj imas kada ga drzis..nije plastikaner kao s4 i note 3...... koliko se secam,nema slot za mem card i to je jedini veci minus...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Boriša poslato 19 Novembar, 2013, 23:40
iOS  [srce] [srce] [srce]

tamo nema lagovanja i bagovanja i slicnog :P
Tacno...ali lagovi po nekada postoje i na ios..samo nisu toliko frekventni.. Ali sa druge straNe, IOS ti pruza samo oko pola opcija androida..osakacen je..odgovara ljudima kojima ne treba previse smartphone opcija..
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

meni pruza sve sto mi treba, internet, poruke, pozivi, i poneka igrica ;D
4s [srce]

con3

Nexus 5 na netu verzija od 16 giga pise da kosta 360 dolara a kod nas 400 i nesto eura isto dobre karakteristike na papiru ?

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:53
Citat: Bori¹a poslato 19 Novembar, 2013, 23:40
iOS  [srce] [srce] [srce]

tamo nema lagovanja i bagovanja i slicnog :P
Tacno...ali lagovi po nekada postoje i na ios..samo nisu toliko frekventni.. Ali sa druge straNe, IOS ti pruza samo oko pola opcija androida..osakacen je..odgovara ljudima kojima ne treba previse smartphone opcija..
U Bori¹a ¹ta ti je rekao da si Halfsmart. :P [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:53
Citat: Bori¹a poslato 19 Novembar, 2013, 23:40
iOS  [srce] [srce] [srce]

tamo nema lagovanja i bagovanja i slicnog :P
Tacno...ali lagovi po nekada postoje i na ios..samo nisu toliko frekventni.. Ali sa druge straNe, IOS ti pruza samo oko pola opcija androida..osakacen je..odgovara ljudima kojima ne treba previse smartphone opcija..

Na mom iPhone 4 sam ubacio ios 7.0.4... Pizdim... Telefon radi kao traktor..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


eclipse4

Citat: con3 poslato 19 Novembar, 2013, 23:40
Sta mislis za htc one ?

ja sam ga kupio (one x) cim je izasao i evo jos ga koristim,ide samnom i na pecanje i u lov i sa detektorom,par puta mi je i ispao......sljaka ekstra.
preporuka svakako.

MILJAN

Citat: con3 poslato 19 Novembar, 2013, 23:58Nexus 5 na netu verzija od 16 giga pise da kosta 360 dolara a kod nas 400 i nesto eura isto dobre karakteristike na papiru ?
Snapdragon 800 kao i na note 3 i lg g2... 2 gb ram... kamera pristojna 8pmx ,ali je zeza autofocus za sada zbog softvera..Najv3ce mane su nedostatak mmc card slota i prilicno slaba baterija.moguce da ima battery leak a sto bi update trebalo da odradi.. velicina i oblik skoro idealni...lep telefon i mnogo lepo lezi u ruci...obzirom da dolazi sa kit kat androidom,ima instaliran Google now ,sto uveliko olaksava rad... u nexusima je uvek suv android bez blotwarea..tako da je jako brz...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Joker poslato 20 Novembar, 2013, 00:03
Citat: MILJAN poslato 19 Novembar, 2013, 23:53
Citat: Boriša poslato 19 Novembar, 2013, 23:40iOS  [srce] [srce] [srce]

tamo nema lagovanja i bagovanja i slicnog :P
Tacno...ali lagovi po nekada postoje i na ios..samo nisu toliko frekventni.. Ali sa druge straNe, IOS ti pruza samo oko pola opcija androida..osakacen je..odgovara ljudima kojima ne treba previse smartphone opcija..

Na mom iPhone 4 sam ubacio ios 7.0.4... Pizdim... Telefon radi kao traktor..
ukoliko genijalci iz apple skapiraju da odrade izvrsnu komandu za prekid animacija,radice brze fon...za sada cekas a animaciju da zavrsi pa ulazis u opcije..to su one drop in animacije..obzirom da nemas 4s ili 5(malo rama), opterecuje ga i live wallpaper...
Cave ab homine unius libri

clutch&brake

Nego Miljane da te pitam ja nesto.
Jebes li ti sta ili samo drkas te telefone?? :) :) :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!