Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

jel moze telefonski ili si morao dides u MTS/VIP ?

UFF

ali je zato najlosija mreza koja je u pocetku svoju zakupljivala od mtsa a oni su losiji od telenora po pokrivenosti
mada je to i logicno da si kao najnoviji provajder najlosije pokriven a da nudis najbolje cene da bi preuzeo deo kolaca od velikih igraca zar ne?
a da mobtel tj telenor udara po usima vise od svih to je cinjenica, imam broj jos od vremena kad su na mobtelu bile poruke za dz a prepaid kartica je kosala preko 100maraka a zadnjih 5 god imam i drugi broj kod njih i pored toga i dalje ne bi prelazio na mts ili vip

mrle

nabolja opcija je 50% popusta na tarifu, naðete tarifu koja vam odgovara.
Jefta je pomenuo Kontrolu tro¹kova, odlièna tarifa , ali nije za internet, eventualno da se dokupi neki tarifni dodatak za net.
Prednost je jer se posebno tarifira u mre¾i i van mre¾e.

Bez ugovorne obaveze èak iako nije istekla prethodna mo¾e da se kupi telefon na rate ne menjajuæi postojeæi ugovor. Uporedite cene, odaberete, a ne trebaju èekovi, administrativne zabrane, potro¹aèki kredit...

Ako se pojavi neki fon kasnije, mo¾e da se prekine ugovorna obaveza sa popustom i da se kupi telefon po povla¹æenoj ceni (zavisi od tarife), a da se ne plaæaju penali.
Samo se plaæa puna pretplata.

mrle

Citat: Darko poslato 01 Septembar, 2016, 21:08
jel moze telefonski ili si morao dides u MTS/VIP ?

mo¾e, pozove¹ ¾eljenog oparetera.

A ti prvo po¹alji onaj mail ¹to sam ti rekao, pa onda zahtevaj prelazak....

Sve æe ti se samo kaz'ti :)

Darko

Ma brale truba mi ...

Osecacu se ko slepac

MIGE

drnda me nesto telenor....cas imam ono H+,cas nemam...17 puta za 10 dana zvao call centar
ako mi ne rese,trazicu raskid ugovora i odo u mts

Glava Dole

Pa to zavisi dosta i od signala i trenutno lokacije, automatski prebacuje 2g/3g/4g, bar kod mene... inace cacak dobio 4g mrezu od skoro(u SDu je jos nema)... ja kuci recimo imam to H, retko 4g a kad krenem prema gradu imam celo vreme 4g koja je nenormalno brza... duplo brzi net nego kucni u cacku :D Ovde 27-8 megabita, u BGu sam hvatao cak i 47-8, full hd snimci na telefonu kako otvoris tako je ucitan do kraja :D

Bori¹a

ma kakav cacak... na dosta mesta u cacku onaj E internet, jedino fbuk i to je to

MIGE

Citat: Milos96 poslato 03 Septembar, 2016, 21:25
Pa to zavisi dosta i od signala i trenutno lokacije, automatski prebacuje 2g/3g/4g, bar kod mene... inace cacak dobio 4g mrezu od skoro(u SDu je jos nema)... ja kuci recimo imam to H, retko 4g a kad krenem prema gradu imam celo vreme 4g koja je nenormalno brza... duplo brzi net nego kucni u cacku :D Ovde 27-8 megabita, u BGu sam hvatao cak i 47-8, full hd snimci na telefonu kako otvoris tako je ucitan do kraja :D
sve je to ok,nego mi telyabaguje net,nece odmah nesto da otvori,negovrti...i nije do lokacije,na b.brdu imam 4 g...a da...slepci naplacuju 395 din za mesec dana koriscenja 4g
zaboravih da napomenem da mi je tel.nov..asus zenfon max

MIGE

koristio ceo dan mts sim..pegla net po celom gradu,ubija...i primetio sam da u podesavanjima mreze mi pise za mts wap a na telenoru nemam wap,nego obicna podesavanja...ili me namerno drkaju iz telenora il me udba prisluskuje...al ne znam sto mene,nisam interesna grupa

Boban_m

Sad kao ne znas, a svasta si pisao po forumu ;D

con3

Neko koristio ili koristi huawei p9 to razmisljam da uzmem ,svidja mi se telefon .

lord_oblivion

Citat: Dutchman poslato 01 Septembar, 2016, 17:09
E pitanje za sve posto u Telenoru sam 20godina isti broj na ime i od njih nisam ni tapshaj po ramenu dobio a kamoli nesto gratis razmishljam o promeni mreze ... i sad posto mi treba 400minuta i 2giga neta da nemora da jurim wi fi onako u prolazu pitam ove u hendyju sta ima itd , i na moje iznenadjenje jako informisana devojka mi kaze da mts moram 6 meseci da koristim da bi uzeo paket skuplji od 1000din ili da pishem zahtev bla bla a da vip daje 5giga neta 700minuta za 2000din a da u toj prichi s7 kosta 57.000 koliko kosta i na kupujem prodajem ???? ja zbunjen pri tom moze na rate 2 godine i onda pogledam cene kod mts i telenora 100.000 telefon uz slichan paket

e sad jebesh telefon nedam te pare nego koliko je dobar VIP , kakav je net po BG i po srbiji ovo standardno gde se motomanijaci shvrckaju , kakvi su sa dranjem koze sa ledja inache , dal imaju pogodnosti oko rominga u CG ali rominga uopshte kao telenor shto ima pakete za minute poruke i net u romingu u evropi ...

eh da a veca nebuloza je shto s6 kosta fazon 50e manje od s7 ...

Tamo kud MM idu, VIP pokrivenost je puna. Tamo gde ja idem uglavnom nema ni Telenor ni VIP, retko kad ima i MTSa, kao najrasprostranjenije mre¾e.
Podr¹ka im je odlièna, nema reklama, net radi pristojno. Nisam primetio da lapaju, roming ne koristim.
Od sutra mi je aktivan paket NOVA 3, 4GB neta, 500 minuta van mre¾e, 500 sms, neogranièeni minuti u mre¾i (koji se tro¹e paralelno sa ovima za van mre¾e), promotivna cena bez telefona 1300 din meseèno na dve godine.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a

crk'o mi proximity senzor na telefonu, i ja sad citam na netu da skinem aplikaciju da bih proverio da li je hardverski ili softverski program... i skinuo sam neki kurac koji nicemu ne sluzi i ne mogu da ga obrisem? [doh] sta cu sad

Glava Dole

prvo probaj easy uninstaler aplikaciju, ako ne moze onda backup onoga sto ti treba, imenik itd i vracanje na fabricka podesavanja....

con3

Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 00:54
crk'o mi proximity senzor na telefonu, i ja sad citam na netu da skinem aplikaciju da bih proverio da li je hardverski ili softverski program... i skinuo sam neki kurac koji nicemu ne sluzi i ne mogu da ga obrisem? [doh] sta cu sad
Probaj da ga izbrises

Bori¹a

sredjeno, treba da se ugasi unutar aplikacije i onda moze da se obrise [yahoo]

penzos

Pozitivno iskustvo sa VIPom! Po¹to mi je drugi put crko HTC, tj sinu ali se vodi na mene i ja ga plaæam, pro¹lo vi¹e od 30 dana za popravku, ja im lepo sastavio prigovor, ali nema vi¹e takvih telefona. Cena mu bila oko 60-65.000, mada sam ga uzeo na akciji sa 50% popusta. Dali mi drugi fon, sin uzeo onaj sa krnju jabuku 5S, i za ostatak para mi smanjili zadnji raèun. Neverovatno koliko su se popravili!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

lord_oblivion

Sad daju i potpuno otkljuèane telefone, ranije su zakljuèavali za mre¾u.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

penzos

Opa! Nisam proveravao! Sin kao dao bi ga majci, ali ona koristi telenor. Al æu da ga zezam  8)
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion