Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Zasto bi to radio kad za te pare ima novi USB prijemnik koji sluzi samo za to i hvata sigurno bolje od android oredjaja od 15e :D

p0peye

Мени је службени телефон потребан за службене разговоре (цирка) 30-40+ пута дневно. Углавном су то краћи разговори. На њему имам преко гига промета бесплатно, с'тим што могу да узмем и јачи пакет.
Тих гига за торенте или тјуб није ништа, али за проверу поште и налажење потребних података који затребају током рада је бар добар део месеца довољно.
Ако узмем андроид - у проблему сам други део дана када затреба службени разговор.
Све и ако нисам у проблему, морам да га пуним свако вече. Ову Нокију пуним викендом и евентуално на кратко допуним у четвртак (кад видим да је на пола батерије, прикључим је на пола сата - и то не журим да у паници нађем пуњач јер "само што није", већ и кад је остала само једна црта могу да изгурам пола дана...

Ако узмем УСБ пријемник - не могу да користим службени телефон.
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

castor

Ali mo¾e¹ da uzme¹ prenosnu bateriju od 10k mAh ili vi¹e, pa rije¹i¹ sve probleme. I drljavi Android ti radi cijeli dan...
It's the ride that matters, not the bike…

bigbad86

Eto vidis, najpametnije resenje do sad, kako se ja toga nisam setio?

p0peye

Чекајте људи - ја не желим свако вече да пуним (допуњавам) 3 уеђаја уместо 2 - ја бих да смањим.
2 андроида + 1 пауер банк= 3 уређаја да свако вече качим на пуњач
Сада андроид пуним или допуњавам чим сам у прилици, а Нокију викенд и евентуално четвртак допуним.
Имам пауер банк који је радио преко пола године и онда ме издао када сам био у Швици, од прилике кад ми се сјебао и џек за пуњење на телефону.
Не знам да ли се више сморим (сутрадан) када заборавим тел да ставим да се пуни или пауер банк...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

bigbad86

Pa BACI tu nokiu. Uzmi dobar android sa 4000mAh baterijom i power bank. Opet dva uredjaja.

castor

Lenovo neki sa velikom baterijom i powerbank ti rje¹ava posao sigurno. I kad uzme¹ veliki powerbank, sigurno æe¹ da ga puni¹ svako drugo veèe, a ne svako.
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Hteo bih da resetujem tel. poceo da se usoprava i odbija da slusa pa reko da ga osvezim. Kako je naj lakse da sacuvam podatke i stvari iz fona ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86


Glava Dole

superbackup aplikacija za imenik, poruke, aplikacije itd(moze fajlove da salje i na mail direktno sa telefona ili sacuvas te fajlove pa kasnije vratis) a slike muziku itd prebacis na komp ili SD karticu ako je imas...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi

Imao sam problem kod pronalazenja HERE DRIVE + aplikacije na windows phone.
Tacnije nema je u >>windows store<< Uspeo sam da resim problem pa mozda nekom zatreba  [blahblah] [flashing]

http://forums.windowscentral.com/ask-question/384224-why-cant-i-find-here-maps-here-drive-store.html,
a program se zove "sysapp pusher" opis je na kraju teksta !

Glava Dole

Huawei g300 mi ostao malo duze ispraznjen i vise ne mogu da ga napunim, kad pokusam da ga upalim pojavi se ono dobre stvari pokrecu svet(blokiran je za telenor mrezu) i onda se samo pojavi ovakva slika i ne moze da se mrdne sa nje dok se ne izvadi baterija:


Kontam pao sistem il tako nesto al nzm kako da ga dignem, nisam to radio sa androidom nikad :D

Glava Dole

Uspeo sam, factory reset iz recovery moda resio problem :D

p0peye

Presale Umi Rome 4G LTE 5.5" IPS 1280x720 Smartphone Android 5.1 Octa Core MTK6753 64bit 1.3 GHz 3GB+16GB 13MP Mobile Cell Phone
http://s.aliexpress.com/JvErMjI7
(from AliExpress Android)
Хоће неко ово да проба па да јави какви су утисци? За ове паре 8језгара и 3 гига рама - бестбај или навлакуша? Мада колико видим - и Али сада враћа кинту ако не стигне или није тачан опис...
Мало фали да тај неко будем ја...

Опис
http://m.banggood.com/UMI-ROME-5_5-inch-3GB-RAM-MTK6753-Octa-Core-64Bit-4G-Smartphone-p-1015506.html
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

sremac

Ajde i ja da postavim 2 pitanja

gde mogu da nadjem touch za prestigio pap5430 prsnuo mi ?

i ima li neko iskustva s GSmart telefonima? kakvi su ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

castor

GSmart bi trebalo da je Gigabyte. Displej potra¾i na kupujemprodajem ili kina neka.
It's the ride that matters, not the bike…

bigbad86

#777
Citat: p0peye poslato 18 Decembar, 2015, 22:09
Presale Umi Rome 4G LTE 5.5" IPS 1280x720 Smartphone Android 5.1 Octa Core MTK6753 64bit 1.3 GHz 3GB+16GB 13MP Mobile Cell Phone
http://s.aliexpress.com/JvErMjI7
(from AliExpress Android)
Хоће неко ово да проба па да јави какви су утисци? За ове паре 8језгара и 3 гига рама - бестбај или навлакуша? Мада колико видим - и Али сада враћа кинту ако не стигне или није тачан опис...
Мало фали да тај неко будем ја...

Опис
http://m.banggood.com/UMI-ROME-5_5-inch-3GB-RAM-MTK6753-Octa-Core-64Bit-4G-Smartphone-p-1015506.html

Ej javi mi sta si uradio ;)
EDIT: Mislim da je navlakusa, ima 82 stranice sa naruciocima a nijedan feedback...

OKi

Factory reset i Hard reset? Koja je razlika i da li je ima ???

Joker

Ja koliko znam, Factory reset je kada ti brise sve iz telefona i vraca na fabricko podesavanja, kao da si ga tek uzeo. A Hard Reset je kada ti blokira i kada nece da reaguje a nemas mogucnost da izvadis bateriju kod nekih, najcesce kod iPhone-a, bukvalno ti zamenjuje da ne vadis bateriju... E sad, ja bar mislim da je to to...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...