Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#620
Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2015, 02:57
da ne otvaram novu temu....
pre par dana napravih sranje....zamoli me zena da joj donesem dole majicu sa terase (bila je na stolici),ja nasao kraci put,bacanje kroz terasu...na zalost u majici je bio tel :(
osetio sam odmah tezinu i istog momenta stego majicu i "stopirao" bacanje....nazalost tel izlete nekako iz nje i ode sa drugog sprata u zid druge kuce i olupi se dole .....o`so u 100 delova.....
nije neki tel samsung galaxy SIII......al sve jedno nije morao da ode jer je bio sasvim ok tel....

e sad,jebi ga,moram joj nadoknaditi gubitak telefona + da se iskupim za njen dusevni bol i pretrpljeni strah jer je jako prosao blizu njene glave....

vidim dosta njih sad secaju ovaj "lenovo"..telefoni su sa super karakteristikama i izuzetno pristupacnim cenama....ima li ko iskustva sa njima?
ili neka preporuka za zenski tel (kad se kaze zenski misli se na beli  [rofl] ) da ima veliki ekran i super kameru....igrice nece igrati sigurno na njemu......

unapred hvala....
ako treba da je do 300 evra a da ima veliki ekran i ako android nije obavezan onda ovaj

http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_640_xl_lte-7087.php
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4732/Microsoft/Lumia-640-XL-LTE

ako je ekran od 5.7"  prevelik onda samo 640 bez XL 5" ekran, specifikacija ista, osim kamere, xl ima 13 mp a bez xl 8 mp.

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4740/Microsoft/Lumia-640-LTE


eclipse4

Za zenu do 200 ....ja sam 300 reko za mene  [rofl]

Android obavezan zbog onih aplikacija gde se vodi politika ogovaranja,nacin spremanja sokova,zimnica itd......

mkt

ne znam da li je bilo ovde
zanima me CAT S50  da li vredi te pare
gledao sam testove po netu i deluje ok mada ima i onih koji ga kude
! No longer available

Radanovic


Veæ 2.5 mjeseca koristim Huawei Ascend G7 ... pa par rijeèi.

Ekran iako je ni¾e rezolucije (720x1280) je odlièan. Veoma jasna slika, pod jakim suncem, pod svim uglovima ... tako da na ekran nemam zamjerki.
Slike sa kamere su vrlodobre. Video klipovi su malo lo¹iji, ali mogu proæi. Ovi ¹to vole da se igraju sa kamerom sigurno æe srediti da im slike budu bolje, jer ima nekakvih milion opcija. Ovi ¹to vole selfije imaju kameru 5mpx koja je odlièna za te potrebe.
Ako neko hoæe da mu telefon glumi muzièku liniju, nek ga zaobiðe. Daleko da je zvuk lo¹, ali i nije bog zna ¹ta.
Baterija je 3000mAh, dr¾i odlièno.
Ekran je 5.5 inèa, ¹to je odlièno za internet i navigaciju. U poèetku je bilo problema, al' sad baratam sa jednom rukom.
Sve aplikacije ¹to imam, internet ... sve je do sad otvarao iz prve, znaèi bez ikakvih bagova.
Od igrica igram jedino Amazing Brick (rekord 76 ;D), a ove zahtjevnije nisam igrao, tako da ne znam kako se tu pona¹a telefon.
Telefon ima metalno kuæi¹te ¹to mu daje poseban ¹mek.
Ako nekog zanima, nema dual sim.

Ja sam ga platio ne¹to malo preko 200 eura, i mislim da je za tu cijenu odlièan. Sve preporuke.


I da, vjerujte, koju god sliku da naðete na internetu, kad ga uzmete u ruku izgleda milion puta bolji.

Kanarinac

Drugar je uzeo juce g7 preko telenore. Pokusao sam da ga odgovorim ali nisam uspeo. Videcemo kako ce mu se pokazati

Radanovic


Kanarinac

Pa znam mnogo ljudi koji su muku mucili sa huaweiem, nisu izbijali iz servisa.

dr32

Citat: Joker poslato 09 Jul, 2015, 14:18
Narucio sam Z2 Vibe pro, definitivno uzimam taj..
Ovo moze da bude pun pogodak, 3 GB RAMa i Dual SIM, za 325€. Cini mi se da je dobar tip za kupovinu  [thumb_up]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Joker

Nema trika da se nadje za te pare, ber ne u Srbiji.. Najjeftinije sto sam nasao je 420e...

Na kraju sam odustao i uzeo drugi, slicne pare a bolji.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Joker

Vibe Z2 Pro.. Ovo te izadje na isto dok dodje kod nas.. Ili ako imas kombinaciju da uzmes direkt, to je onda extra.

Ja sam uzeo Note 4.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko


pittatore


Darko

Pa izmisljaju toplu vodu u S5 sa baterijama pa je neki batica provalio vic ...

UFF

koliko vidim ono je rfid cip, nije bas topla voda (jer ga ima na svakom skupljem proizvodu u svakoj prodavnici) vec za neke teorija zavere, prate nas amerikanci itd

Darko

Ok , i ? Znas li cemu sluzi taj cip ?

Kad pricas o motorima govoris kako je kawa losa jer za najmanje para nudi najvise pa je to na ustrb kvaliteta , sto znaci , kupi skuplji motor jer je bolji ...

Jel ta teorija ne vazi za mobilne ili je kvaka negde drugde ? ( s obzirom da je iphone daleko skuplji od konkurencije )


UFF

eto
nalupa se darko samo tako
video neki klip pa ga okacio a ne zna ni sta je i onda pita mene da mu objasnim jbt
cip nije na androidu vec na bateriji a svaki mobilni ima bateriju i bice sigurno nesto slicno i na usranom ajfonu ako vec nije samo sto ne znas
i ne vidim sto bi mi to smetalo?

Darko

Hahhah

Brate , koliko ja i ti imamo razlicita misljenja , to je strasno...

MIGE

smatram da je velika greska trositi velike pare na poznate marke telefona...sve je to isto sranje...bolje uzeti neki kineski sa velikom baterijom...mrzim kineske telefone ali ako platim fon duplo jeftinije a isto ce da mi zabaguje neki put ko s5 ili s6,onda cu da biram pre  kinesko sranje gde ce mi baterija trajati min.3 dana