Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


idanijel

6303 clasic 4 godine u vatri u prasini,vlagi... milion ispadanja na beton... kao sat radi  [klanjam_se]


Kanarinac


icatenej

Citat: dzimika poslato 13 Januar, 2014, 19:17
Citat: icatenej poslato 13 Januar, 2014, 14:53
Ja koristim G700 nekih mesec dana i telefon je odlièan. Ima nadproseèno trajanje baterije, brz je i ne baguje. 
sta smatras nadprosecno?


Evo ih dva screenshota od malopre:





Kao ¹to se vidi, telefon je punjen pre skoro 4 dana, i trenutno je na 71%!!!. Za to vreme, ekran je bio ukljuèen sat i 37 minuta. Ja ga inaèe koristim uglavnom za razgovaranje, poneki SMS, nekoliko puta dnevno nakaèim se na WiFi ili ukljuèim prenos podataka preko 3G mre¾e da proverim kompanijski i privatni mail, i obièno prelistam ne¹to na Internetu. Takoðe imam obièaj da ga ubodem u pojaèalo i pustim preko njega neki backing track kad sviram gitaru. GPS mu je stalno ukljuèen, ali WiFi i data prenos ukljuèujem po potrebi, osvetljenje ekrana je postavljeno na "auto". Pre ovog telefona koristio sam Sony Xperia Mini i Alcatel OT992D. U potpuno istom re¾imu kod oba mi je baterija znaèajno manje trajala (do 3 dana, pa makar ih ne ukljuèio).

CBRR1


Hurricane

...naèi bulja batooooo....  ;D

VR 46

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2014, 18:49
Citat: VR 46 poslato 13 Januar, 2014, 17:57
Jel ima neki manijak u bg-u da radi servis telefona?Imam samsung s3 i trebalo bi displej da promenim?
mitomaniac....obrenovac....znam par momaka koji se kunu u njega
a ako hoces nekog ko nije mm...kod mene u kraju radi SKEPTIK u trznom centru vidikovac....3 sprat...korektan sa cenama
Raspitacu se ovih dana,hvala  [thumb_up]
Twist of wrist!

TEEfqd

meni je ovaj ostao u secanju 5210
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/no5210_00.jpg
izdrzao je sve moguce i nemoguce i na kraju sam ga izgubio

Plazma Keks

koji od ova dva duzmem jer imam neku kombinaciju pa mogu da biram. windows ili android?
http://www.mobilnishop.com/uporedjivanje-modela/?tip1=2430&tip2=2378&tip3=

Kanarinac

android. Windows ni na kompu ne radi uvek kako treba

MIGE


Kanarinac

Mige pitao je izmedju ova dva, a i koji ce mu ta nokia kad je vreme pregazilo odavno. A ova xperia je po svemu bolja i jaca od lumie.Mislim da sni ne treba da se razmisljas

Plazma Keks

ipak mi ne treba nov telefon, nasao sam ovaj ;D

baki0707

Samsung Note 3
Bez konkurencije
Ne br¾e od ¾ivota..

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 04 Februar, 2014, 15:02
Mige pitao je izmedju ova dva, a i koji ce mu ta nokia kad je vreme pregazilo odavno. A ova xperia je po svemu bolja i jaca od lumie.Mislim da sni ne treba da se razmisljas
AJ da ti odgovorim...zato sto je bolji od bilo kog androida jebenog...pogledaj mu cenu novog i pogledaj mu cenu polovnog..a i pogledaj komentare ljudi koji ga imaju....a i drugar iz servisa me podsetio na njega pre neki dan,tako da polako trazim ili ocuvan primerak ili nov da kupim...samo jos da provalim kako se namesta igo na njemu i ja sam na konju...


juga



Radio pod vodom, ga¾en kolima, razbio jednu glavu i ni¹ta!!!


Kanarinac

Imao sam n8cu i tuki je.  Onaj nokia sistem je isto tuki. al ajde 100 ljudi 100 cudi

DebeliZmaj

c5.02 ... dobije u VIP-u josh malo pa pre 2 godine ..
kamera krsh ...mada ponekad me prijatno iznenadi iako nema autofokus ..
sms - radi
mms - probo par puta radi ...
poziv - radi ...
baterija - 5-6 dana ...

uzmem drugi telefon koji nije nokia i ne mogu se snadjem ...
:) za ovo sto meni treba :) ... kao sluzbeni telefon sam dobio
neki fenseraj .. iskopao sam negde prastari 1110i ...  baterija 10 dana ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell