Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

jer mi se jako svidja edge ekran a active nikad nisam ni video u srbistanu

mrle

Citat: mrle poslato 04 Februar, 2018, 21:15
Citat: monsterbnt poslato 04 Februar, 2018, 19:27
Citat: mrle poslato 03 Februar, 2018, 23:35
popizdeo sam.
stalno mi na fonu izlazi obavestenje Sence home nije u funkciji i Google play usluge nisu u funkciji.
Kada se obavestenja na tren primire fon radi.
Ovo ga skroz blokira!
bas sam to uradio.

Desilo mi se na J7 isto... Factory reset i sve ispocetka
crkla mi i baterija. Htc 630, ne skida mu se baterija, mora servis.
Koliko li kosta?

Hurricane

htc 650 ne moze, zalivena, za 630 ne znam

mrle

Citat: Hurricane poslato 06 Februar, 2018, 18:29
htc 650 ne moze, zalivena, za 630 ne znam
zena mi ima 650, isti su.

Hurricane

jbga, moraju tako da bi nas slusali, to im je obaveza, kad rikne garancija i drugi, ali pretpostavljam da ne bi pitao da je imas

castor

Dakle Mrle, zalije¹ ¾eni noge u beton i rije¹io si problem baterije...
It's the ride that matters, not the bike…

Mito_Maniac

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2018, 01:11
i posle meni kazu da sam zrtva marketinga
izmenjao pun kurac telefona i vratio se na S7Edge
S8 isti qrac samo skuplji a ja nisam ovca jer na ovom sve radi kako treba

Zasto si onda dao vise para samo za zaobljene ivice ekrana? Ili cak uopste za S7 modele kad i na S6 sve radi kako treba?
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

UFF

heh pokusao sam i to, ali s6 ima poprilicno losiju kameru jbg

ne baca mi se velika kinta na mobilne a sam s7edge uzeo jos kad je izasao i kostao 700-800e samo zato sto sam nekoj firmi zavrsio posao i oni mi daju preko njih da uzmem na neiskoricene poene kod oepratera, izasao me ispod 400e
posle toga spustim kriglu od litar punu piva na njega i cuje se kvrrrc, (faaak ovo sigurno nije kicma  [rofl]) sreca puklo zastitno kaljeno staklo od 20e i rekoh zajebi mnogo mi je da polupam 700e, idemo u uglase
nosio onda g4 pa xiaomi redmi 4 pa s6edge pa moto z sve trazeci jeftiniji telefon koji ce da radi kako treba a najvise da pravi fotke kao s7 i kita nisam nasao, na kraju kupih polovan u domacoj garanciji iz telenora sa naprslim ekranom za 200e
sve radi kako trerba a ako mi ispadne i razbije se necu da se nerviram jer je vec razbijen a i nije kostao previse :).

http://s18.postimg.org/gmfo5726x/IMG_20180119_182903133.jpg

eclipse4

I ovo eto,ne moze da mi se konektuje sin na hotspot a na zenin g2 odmah bez problema!

Zna neko u cemu je problem?
Probao sam i sa zastitom i bez zastite


bigbad86

Jel postavljena sifra? nekad nece ako nema sifru

Zeljkamp

Proveri na svom telefonu da li mozda treba da odobris konekciju sa drugim uredjajima. Postoji mogucnost da je tako namesten tvoj telefon.
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2018, 11:22
active nikad nisam ni video u srbistanu
Porucio jedan da vidimo o cemu se radi.

Boban_m

Stigao S7 Active.
s7_active" border="0
Posle kraceg upoznavanja tokom setapa ne mogu reci da sam impresioniran. Ocekivao sam vise od 4000mAh baterije. Cini mi se da Soni drzi isto ili cak bolje sa 3100mAh na svom 5"2 displeju vs 5"1 na Samsungu. Doduse radi na 2560x1440 naspram Sonijevog 1920x1080, ako to nesto znaci za potrosnju. Generalno, displej na njemu je vrlo jasan i dobro osvjetljen. Active ima posebno ojacan ekran koji u slucaju da ga nekako nasadite na nesto u padu nece se rascvjetati nego ostecenje ostaje u tacki na kojoj je udarac bio. Nesto kao sofersajbna. Kamera  je odlicna. Radi na Android 7.0, ima 4GB RAM i 32GB ROM. Osnovni razlog sto sam ga kupio je baterija i robustan dizajn, tzv rugged phone koji izgleda kao da je vec u case-u. Navodno je vodootporan i prezivljava padove sa 1.5m na ravnu povrsinu bez posledica. Ni to mi nije bilo dosta pa sam narucio i Spigenov extra duty case. Jbg, mozda pretjerujem ali slosilo mi se od lupanja telefona u tankim jebackim case-ovima.
spigen" border="0
Testiracu ga jos par dana, ako se ispostavi da baterija stvarno nije to sto sam ocekivao, vrlo je moguce da ce biti vracen.

UFF

u srbistanu bi ga kurac vratio  [rofl]

Boban_m

Evo akam ga skoro 7 sati, ima jos 53% baterije. Jel ima neki pouzdan softver da radi dijagnostiku baterije, u smislu da detektuje stanje u odnosu na nominalno? Mozda sam dobio losiju bateriju, mozda i jeste sve u redu a mozda samo ocekujem previse...Koliko tebi Uffe drzi baterija na Edge (3600 mAh ako se ne varam)?

grber

Active verzije deluju veoma zanimljivo, samo je problem ¹to su samo za USA, ne mogu se naæi ni u Evropi, a kamoli Srbiji.

Lazza

Citat: Boban_m poslato 15 Februar, 2018, 01:53
Evo akam ga skoro 7 sati, ima jos 53% baterije. Jel ima neki pouzdan softver da radi dijagnostiku baterije, u smislu da detektuje stanje u odnosu na nominalno? Mozda sam dobio losiju bateriju, mozda i jeste sve u redu a mozda samo ocekujem previse...Koliko tebi Uffe drzi baterija na Edge (3600 mAh ako se ne varam)?

s7 edge istraje nekih 14-16 sati uz osrednje koriscenje.

S7 edge dual sim nekih 10-15% manje.
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

Citat: Boban_m poslato 15 Februar, 2018, 01:53
Evo akam ga skoro 7 sati, ima jos 53% baterije. Jel ima neki pouzdan softver da radi dijagnostiku baterije, u smislu da detektuje stanje u odnosu na nominalno? Mozda sam dobio losiju bateriju, mozda i jeste sve u redu a mozda samo ocekujem previse...Koliko tebi Uffe drzi baterija na Edge (3600 mAh ako se ne varam)?

ne drkam ja to nesto preterano, sednem za komp kad imam nesto da obavim, a navika mi je da svako vece pred spavanje ubodem u punjac bez obzira na preostalu bateriju i tako posle ne razmisljam, obavim 10ak poziva, koristim aktivno viber, ponekad navigaciju i nasu patrolu, potrazim neke informacije na netu i pravim fotografije
uvece mi uvek ostane preko 30% baterije tako da mi nije jasno sto se svi opterecuju sa baterijom toliko, imas punjac na poslu imas u kolima, a danas su svi bri i za kratko vreme se napuni, pa nismo na prezivljavanju u sumi

MIGE

nismo ali nismo ni u 90-im da nosim akumulator i baznu stanicu