Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


PECA BMW

i moj Rus bez greske 4 godine , baterija bez greske 2-3 dana i cini mi se sve sto je stariji baterija sve bolje drzi  ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

friziderdzija

jebo ti telefon koji platim 300-400-500 eur i gledam u njega ko u ikonu...onaj fazon ''ne pipaj sa masni prsti''.

a baæu¹ka je konza...jes da treba uz njega da nosi¹ i dozvolu zano¹enje oru¾ja ali ma¹inka 'be kevu.

a naroèito volim kad odem u neko kafanèe i svi seljaci ture telefone na astal... ko èekaju neki va¾an poziv a rus zaurla iz jakne ko ¹abaèki moto skup i bude glasniji od pevaljke...a ja se javim, sedim pored zvuènika i prièam najnormalnije, sve lepo èujem bez da stavim prs' u uvo ko ¹ojiæ...

MIGE


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bobangsxr

Nemoj da uzimas taj cat sa termalnom jer ga ja koristim od kad je izasao i odgovorno tvrdim da je tesko g____o...  telefon je u rangu telefona od 150 eura, (platio sam ga 730 chf) samo sto je otporan na sve i to mu je i jedini plus... ona termalna kamera je cisto da pokazes da je imas, inace nicemu ne sluzi.... a i baterija mu drzi oko 12 sati uz normalno koriscenje.... znaci kad legnem ide  na punjac i ujutru ga skidam  ;D

friziderdzija


friziderdzija

Citat: MIGE poslato 25 Januar, 2018, 22:21
! No longer available
rus objasnio...
da vidim onaj...setio sam se...hipsteraj.... sa samsungiæima i ujedenmjabukicama da pre¾ivi ovo.
ovi su pravi mu¹ki...na kraju krajeva, ko je koga kupio? ja telefon ili on mene...njegov je zadatak da radi i da ne proda kad mi treba, ako ne radi æe da ga nauèim da leti....jbt, da dam 300,500 eur i da ga pazim ko da je beba, da ne padne, da se ne polomi, te koliko mu traje baterija, jesam li ga prikaèio na punjaè pre spavanja, jesam li poneo onaj...jbt...power bank...jel pi¹kio, jel kakio....ma zajebi radnju.
ovaj moj zakmeèi na 15% i tako tera ceo dan bez problema....e onda se setim da ga zakaèim na punjaè preko noæi.

friziderdzija

eee... ovaj moj rus je neki vaki samo 9100-200-300 model...malo ubaviji, æo¹kastiji i sa vi¹e krampona

Kanarinac

Jbt pa necu u rat sa telefonom da idem, da pucam iz njega ili da gadjam neprijatelja njim. Ajde super, otporan na udarce,ali se ne kuglam sa telefonom, pa ovaj moj hipsteraj mi je skroz do jaja

mrle


bigsheki

imao sam svasta od telefona,slucajno sam uzeo pre dve godine huawai p8 lite,po meni je savrsen telefon radi odnosa cene i kvaliteta iz vise razloga:ne baguje,brz,extra lezi u ruci,zavrsna obrada,trajanje baterije.u svakom sucaju cu uzimati radije huawai nego samsunga,trenutno imam s8 ali sledeci ce biti huawai.

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 26 Januar, 2018, 02:52
Jbt pa necu u rat sa telefonom da idem, da pucam iz njega ili da gadjam neprijatelja njim. Ajde super, otporan na udarce,ali se ne kuglam sa telefonom, pa ovaj moj hipsteraj mi je skroz do jaja
ja obavezno zongliram kad mi izleti sa skutera ....

friziderdzija


mkt

kod nas kapiram nema da se kupi


bigbad86

Baterija 12V 6Ah... Skuter da zaverglas :D

UFF

imao sam jednom taj havaji i nikad vise

verovatno zato sto nije bio top model, ali nije bio ni krs, samo je ipak sranje od softvera i kamera je bila katastrofa iako je kvalitet izrade bio odlican

kinezi i rusi me ne interesuju takodje, onaj ko hoce samo da telefonira ili da ide u rat sa njim kao sto kanarinac rece samo nek izvoli

bigbad86

Meni ce sledeci biti neki od onih no name za gradjevinu s a milion mah baterije :D

mali_zmaj

Meni veæ drugi Kinez,ja za sada zadovoljan!!  Xiaomi Redmi Note 4..
jin-jang