Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


mrle

Citat: castor poslato 17 Novembar, 2017, 00:21
Citat: mrle poslato 16 Novembar, 2017, 10:18
sve te Samsung serije imaju OLED ekrane. Nema pozadinskog osvetljenja, veæ svaki piksel svetli za sebe, baterija dr¾i do jaja. Poslednje ¹to sam bio na prezentaciji je Note10, perverzija, ima i olovèicu i dok èita¹ tekst na engleskom, samo prevuèe¹ preko reèi, on ti prevede i mo¾e¹ i glasovno.
Moguænosti spojenih ikonica, pa kada tipne¹ na dual ikonicu,otvoriti dva nezavisna ekrana. I jo¹ mnogo toga.
Misli¹ NoteN8?

jeste, 10 je tablet... valjda sam bio i na toj prezentaciji nekad.

UFF


viper

Dobar.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

sad u decembru mi istice ugovor kod telenora, dal uzeti huawei honor 8 lite il motorolu g5s. honor ima 3 gb rama i 16 memorije 2x4 procesor i nadrkan fabricki softver preko androida, motorola ima 3 gb rama 32 memorije 1 cpu octa core i cist android. vise volim cist android al ajte neka iskustva. znam da honoru zbog tog huawei kurca palca sto mi realno ne treba ostaje samo 3.8 gb memorije od onih 16. ako je neko koristio honor 8 lite a neko motorolu g5S voleo bi da cujem iskustva.  

Hohštapler

Odem kod Contija po filtere - dobijem na poklon telefon  :-* [srce]

[yahoo] [yahoo] [yahoo]
Najlep¹i ikada!!!
sad samo bateriju da iskopam i nosam ga, ostavim iphone kuæi - jeeebeee mi se!
Ako neko zna gde se mo¾e naæi baKterija, nek javi!

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Koja baterija ide, vidi oznaku imam ja kuæi neku.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

MIGE

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Novembar, 2017, 18:03
Odem kod Contija po filtere - dobijem na poklon telefon  :-* [srce]

[yahoo] [yahoo] [yahoo]
Najlep¹i ikada!!!
sad samo bateriju da iskopam i nosam ga, ostavim iphone kuæi - jeeebeee mi se!
Ako neko zna gde se mo¾e naæi baKterija, nek javi!


imas de oces


UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Novembar, 2017, 18:03
Odem kod Contija po filtere - dobijem na poklon telefon  :-* [srce]

[yahoo] [yahoo] [yahoo]
Najlep¹i ikada!!!
sad samo bateriju da iskopam i nosam ga, ostavim iphone kuæi - jeeebeee mi se!
Ako neko zna gde se mo¾e naæi baKterija, nek javi!



imam i ja jednu kuci
bakterija drzi 10 sekundi :D
cuvam iz sentimentalnih razloga

Hohštapler

Kako je lep telefon, dizajn neprejebiv. Al sam se setio da nece to moci kako sam ja zamislio, ovaj iphone ima neki èvarak od kartice, a nokLu ide ma¹ala...
Sad cu morati treci broj da nadjem :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


UFF

Citat: viper poslato 18 Novembar, 2017, 13:59
Dobar.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

samo me nervirao raspored, back dugme je skroz levo a ne desno kao kod samsunga, cesto koristim telefon jednom rukom i moze lako da mi ispadne pokusavajuci da dodirnem palcem skroz dole levo a back koristim stalno dok all aps dugme skoro nikad
isto je bilo i na LG G4 dok sam imao ali on daje opciju da im izmenis mesta, motorola ne daje pa sam se drkao sa adb-om i debugging modom i uspeo da im zamenim mesta :)
evo resenja ako jos neko ima isti problem i nervira ga

! No longer available

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Novembar, 2017, 18:03
Odem kod Contija po filtere - dobijem na poklon telefon  :-* [srce]

[yahoo] [yahoo] [yahoo]
Najlep¹i ikada!!!
sad samo bateriju da iskopam i nosam ga, ostavim iphone kuæi - jeeebeee mi se!
Ako neko zna gde se mo¾e naæi baKterija, nek javi!


evo ti zaljubljenice u nokiu :)
! No longer available

bigbad86

Uffe kako drzi baterija, vidim da je 5.5in a i ima jak procesor a samo 2600mAh bateriju...

UFF

da tanak je do jaja pa je bakterija slaba

iskreno nervira me par sitnica (verovatno sto sam navikao na sljamsung custom android interface)

npr kad ti stigne poruka na viber whatsup ili messinger imas do jaja opciju da prilikom zakljucanog telefona vidis ko ti je pisao i sta i da ili tovoris ulaskom direktno u poruku ili da svices sa ekrana i odjebes ga/je
ali takodje veliko sranje je sto kad normalno otkljucas tel nemas na samoj ikonici te aplikacije na home screenu broj poruka vec moras da svuces odozgo sa notificationa i da udjes tako ako zelis direktno u poruku

takodje kad svuces dole meni je ogranicen a ikonice na vrhu su nekako previse jednostavne i smesne, ekran iste velicine a rezolucija duplo (ma troduplo) bolja od proslog j7 koji sam uzeo kad mi s7 umro a cak i on je imao opciju da biras kolio redova ikonica imas na home screenu (ne volim da ulazim u jebene menije niti da svajpujem levo desno na nove ekrane, volim sve sto koristim da imam na home screenu i kad otkljucam tel sve sto mi treba je samo one click away) i kad otvorim tastaturu voleo bih iznad reda slova da bude red brojeva a ne da prebacujem svaku put (to se verovatno moze resiti promenom tastature ali nisam stigao jos da se drkam oko toga, makar me bar ne jebe kao xiaomi na kom jednostavno ne mozes da iskljucis spelling i correction)

sta mi se svidja?
chop-chop pokret koji pali lampu, zlata vredi jer sad noc rano pada a ja radim napolju i uglavnom su mi ruke u rukavicama pa mi znaci da upalim svetlo bez da skidam rukavice otkljucavam telefon itd
twist za kametu je takodje jako koristan zakljucan telefon ili ne samo ga izvadis iz dzepa i zavrnes dva puta i eto kamere

to sto je tanak sto se mene tice je sranje jer kamera strci pozadi pa se socivo moze lako izgrebati, ako stavis masku onda ga ona stiti ali onda nije vise tanak zar ne?
mogli su jednostavno da stave 5000mah bateriju umesto toga ali valjda danas prodaje kad je nesto fancy i drugacije...
elem meni bat izdrzi ceo dan, koristim viber i fb aktivno. slikam i telefoniram dosta, ne surfujem uopste nit googlam gledam yt i slicno, da radim to ne bi izdrzala sigurno
ima turbo punjac od 3ah (s7edge je imao fast charger od 2ah) tako da se napuni do jaja brzo i zato mislim da slabiji kapacitet bat nije mana, mislio sam da je mana sto je tanak da ce lako da se slomi ali nije ni to :D

jbt ovaj lik ima glas za nekog naratora  :o

! No longer available

mada nije ni cudo kad je to telefon firme koja je napravila ovo

! No longer available
! No longer available

UFF

ok, dobio sam kritiku od mazzia sto nisam ni pomenuo moto mods kao jednu od glavnih odlika telefona

do ja stvar u teroriji, bila bi i u praksi da nisu preskupi a vaze samo za 1 mob, promenis mob bacio si sve modove koji kostaju skoro kao i sam telefon  [ludak]


ako bi se u buducnosti usvoji standard i svi ga pravili po njemu onda bi i vredelo da puknes dodatnih 100e za projetor ili zvucnik sa baterijom ili 200e za nadrkani carl zeiss objektiv sa optickim zumom

dok se to ne desi mislim da modovi ne sluze ni za kurac :) osim da bacas pare ako ih imas viska

https://www.kupujemprodajem.com/Motorola-MOTO-Z-Modovi-50589094-oglas.htm?filter_id=75042571

MIGE

aj neko nek okaci torrent za igo sa mapama za 2017 god..znaci,igo software +mape upakovane za android...hvala

FANTOM

    Danas za malo da pazarim Xiaomi Mi Max 2 ali sam bar otisao do prodavnice proverio gde ima da se kupi i koja je cifra :) , mozda se i ponovim iduce nedelje jos se razmisljam da li je to pravi izbor inace mu je cena 235 e .  [zvizdi]

viper

Ja bih sada Huawei mate 10 pro, ali cena ubiva 😥

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)