Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 29 Novembar, 2013, 01:20
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Novembar, 2013, 00:37
nokia c5.2 :)... dzaba uz paket ...
5-7 dana baterija .. ima pozive ima sms ... vishe mi ne treba :)
yey


lose ti to koristis, ja sam od UFFa kupio nokiju c5 5mp i sa celodnevnim koriscenjem interneta (facebook-a) izdrzi jedan dan, onako fino...
mom tati nokia c2 izdrzava 7-8 dana jer mu je svo koriscenje sto ga zovnem ja da dodje po mene ili ako ga komsija zovne jednom u dva dana...

mislim da je glupo pricati o trajanju baterije jer niko ne koristi telefon isto... svi pricaju kako ajfon ima dobro trajanje baterije, a meni ne moze ni ceo jedan dan da izdrzi :)
A da smanji¹ da drka¹ preko telefona mo¾da bi ti baterija trajala du¾e a ne sad proziva¹ Uffa da te sjebo kao lo¹a ti baterija. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

haha ne [drka] preko telefona, a i ne koristim vise taj telefon, promenio sam, nego sam uzeo njega za poredjenje sa zmajom

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 29 Novembar, 2013, 01:36
haha ne [drka] preko telefona, a i ne koristim vise taj telefon, promenio sam, nego sam uzeo njega za poredjenje sa zmajom
A tek to ti je gre¹ka da poredi¹ sa Zmajem on je iskusniji dobi æe te na iskustvo i qavaæe te bez kurtona. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Telefon treba da ima ekran sa velim fontom i dva dugmeta...zaleno da se javim i crveno da odjebem....kad smo vec kod toga odjebao sam bokilica juce....moram da ga pozovem da vidim sta hoce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nuadal85


con3

G2 normalno pogledaj karakteristike

UFF

Citat: kosta92 poslato 29 Novembar, 2013, 00:55
S4 najbolji izbor od ta tri, jeste da ga nosi pola srbije al ae.. iphone i htc imaju lcd displeje dok sasmung ima led i najveci ekran od svih i ima bolju kameru i bateriju ! S4 :D

a zasto bi neko zeleo telefon koji ima led ekran?
i kako da vidis sliku na njemu?

http://www.psdgraphics.com/wp-content/uploads/2013/05/led-font.jpg
http://www.psdgraphics.com/file/led-screen-template.jpg


Bori¹a

da pitam ovde neke iskusnije, hteo sam da kupim eksternu bateriju za telefon, ko ne zna sta je evo link ;D

https://www.kupujemprodajem.com/Externi-punjac-za-iPhone-8849441-oglas.htm?filter_id=

u teoriji je mnogo korisno, a u praksi... koristi li neko?

DebeliZmaj

taj fontele moze se puno preko usb porta ?
ako moze napravish sa AA baterijama ... na svakom kiosku ih imash za ne daj boze ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Tomislav







iPod, iPhone eksterna baterija 1900mAh.

Ovo koristim kad sam na putu!

1 do 2 punjenja bez problema!

ima ih u crnoji beloj boji !


cena je 1400dim!

SSZGO

meni je default baterija 3200 mah. ako vec kupujes neku eksternu onda 9000mah... ili zamena ugradne baterije od 6400 mah
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

meni je default 1430mah, i nasao sam eksternu 4800mah i puni za sve telefone..

Tomislave ovo je dobro ali meni treba ne samo za ajfon nego i za drugi telefon, tako da je ovo sa linka dobro i uzimam u ponedeljak

hvala

Panta Zemunac

Danas sam uzeo zimske rukavice sa dodacima za palac i ka¾iprst, da mogu furati po taèskrinu...nije lo¹a fora, pogotovo dok ¹etam Ra¹u, ne moram non stop skidati obicne a slu¹ke retko koristim!

Inace, po meni, barem do sada, najvecu revoluciju meðu fonovima je napravio N 95....govorimo o  tom vremenu! Pa on je i danas kul... evo, dajem Samsunga S 8300 sa 8MP za bilo koji N 95, obican ili crni od 8GB!

Bori¹a

ja sam n95 nosio do pre par meseci..
i poceo je da gubi bateriju prebrzo, nije mogla ni 4-5h da izdrzi, nije vredelo kupiti drugu...
nesto u njoj se sjebalo
prodao je za 20e

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 01 Decembar, 2013, 02:14
Inace, po meni, barem do sada, najvecu revoluciju meðu fonovima je napravio N 95....govorimo o  tom vremenu!

[nono]

http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_Communicator

OKi

Posle 2 godine opet kupih Symbian. Ovoga puta symbian belle Nokia 701. Uzeo ga prvenstveno zbog dobro kamere 8mpx i HD video zapisa, (a i cizme sam imao viska i eto trampe). Android i dalje imam ali uglavnom zbog navigacije. Da li je neko imao iskustva sa ovom NOKIOM.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2013, 12:49
Citat: Panta Zemunac poslato 01 Decembar, 2013, 02:14
Inace, po meni, barem do sada, najvecu revoluciju meðu fonovima je napravio N 95....govorimo o  tom vremenu!

[nono]

http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_Communicator

nosio sam ih sve i samo njih .. trenutno nosim E90 ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bokilic

n95je odlican telefon..i navigacija mu odlicno radi..
p.s. serem se na android simbjan mi je bolji...ima gomila programa i za simbijan...
ja planiram neki obican najobicniji tel da pazarim tipa n95, ili tako nesto...dobar je...pun mi je k. vise androida....:)
imam precih stvari u zivotu da obavim,zna se cemu sluzi telefon...
brmmmm

dzimika

ajd mala pomoc, kako se prebacuje imenik sa simbiana na android? radio sam to prosle godine ali sam zaboravio