Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86


Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 24 Januar, 2017, 16:48
Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2017, 15:06
Ako uspes da ga otkljucas vrv ce

©ta ljudi koji pi¹u "vrv" umesto "verovatno" rade sa svim tim u¹teðenim vremenom?   [rofl]

Pa vrv da ih mrzi da rec za koju svi znaju sta znaci pisu 3-4 puta duze, a forum sig nije zvanicno saopstenje tako da nema potrebe :P

UFF

Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2017, 15:06
Citat: UFF poslato 23 Januar, 2017, 19:04
pa ako znas ko je vlasnik reci mi vracam ga odmah
kako mislis da ga nadjem koji qrac?

Ako uspes da ga otkljucas vrv ce biti neki brojevi telefona upisani na mem telefona. Mada mi nikako nema logike da si ga nasao bez SIM-a jedino ako ga je neko bacio misleci da ne radi mada ce pre biti da ga je neko ukrao pa video na ne radi sa njegovim SIM-om i bacio ga.

fali mu sim kao i zadnja maska da ga jebem sto verovatno se neko iznervirao pa ga stvarno bacio jer to govno ne vredi ni 10e

mali_zmaj



Xiaomi redmi 4 e sad da ga stavim u pogon,pa da vidim da li je opravdao.. 

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

idanijel

odlican izbor  [thumb_up]  jel si 3gb uzeo ? cekaj jel note ili obican ?

UFF

note je uzeo, vidi se razlika po senzoru sa prednje strane, ja cema da neko kod nas nabavi crni, ledja su mi nebitna ionako ce biti u masci ali me nervira kad je prednji deo bele boje

mali_zmaj

nema,jos jedva nadjoh sa srebernom pozadinom,sve zlatne,mada svakako ga trpam u silikonsku zastitu....  3GB
jin-jang

UFF

trenutne cene za varijantu od 3gb rama (rom ide sa 32 ili 64 - vidim na netu da se pojavio i sa 4gb rama valjda pro varijanta ali ga jos nema kod nas)

ivan, garancija 3 meseca, nema crni, navodno 185eur ali nema trenutno  [rofl]
http://www.kupujemprodajem.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-32-3GB-CRNI-41765200-oglas.htm

vladimir, garancija 3 meseca, nema crni, navodno 185eur ali nema trenutno  [rofl]
http://www.kupujemprodajem.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-Dual-LTE-32-3gb-Silver-i-Gold-POKLON-41430442-oglas.htm

radomir, garancija god dana, crni ima trenutno ali zato je 200eur, odoh kod njega jebo 15e, kupim mob u prodavnici a ne da se nalazim na ulici/benzinskoj pumpi/kaficu kao sa ovima sto daju 7dana-mesec dana
http://www.kupujemprodajem.com/Xiaomi-Redmi-Note-4-32GB-3GB-RAM-Novo-Garancija-vise-boja-38065360-oglas.htm

bigbad86

Ako si kupio u prodavnici i dobio racun garancija je 2 godine sta god ti on rekao.


UFF

idanijel okacio si isti link kao i moj prvi u gornjem postu

bigbad lik izdaje blok racun umesto fiskalnog verovatno da ne bi placao porez ali predpostavljam da je i to je dovoljno za inspekciju ako dodje do problema
uz racun ide i ugovor na kome pise da je garancija 12 meseci, e sad da li je to validno ako si se ti prilikom kupovine slozio na kracu garanciju ili po zakonu mora min 2 god nemam pojma  [neampojma]




idanijel

nisam ni gledao,nego se seti da si trazio crni pa okacio.

UFF


bigbad86

Citat: UFF poslato 25 Januar, 2017, 19:30
idanijel okacio si isti link kao i moj prvi u gornjem postu

bigbad lik izdaje blok racun umesto fiskalnog verovatno da ne bi placao porez ali predpostavljam da je i to je dovoljno za inspekciju ako dodje do problema
uz racun ide i ugovor na kome pise da je garancija 12 meseci, e sad da li je to validno ako si se ti prilikom kupovine slozio na kracu garanciju ili po zakonu mora min 2 god nemam pojma  [neampojma]





Po zakonu je na SVAKI uredjaj garancija 2 godine, tj zakon o saobraznosti nalaze da roba mora da bude saobrazna onome sto stoji u njenom opisu dok traju 2 godine. Garancija je sad nesto odvojeno i moze da traje godinu dana a moze i 5 godina.

UFF

'bem li ga dosta je i god dana, do tad cu ga prodam sigurno pa posle ako bude problem nek se neko drugi nateze sa njima (mada ta garancioja ne vredi ni za kurac ako ti samo jednom ispadne ili ga ogrebes sve sto se kasnije pokvari reci ce ti da je usled fizickog ostecenja i pokazati tu ogrebotinu kao dokaz i moz ga duvas)

sad porucih masku

http://s24.postimg.org/e6mjh0u5h/Screenshot_1.jpg

bigbad86

Maska mi se svidja, bas je hardcore :D Zalepi i staklo foliju na njega i posle sto se tice tog fizickog ostecenja mogu da ti ga duckaju :P Ja imam plasticnu zastitu i staklo foliju tako da ni jedan fabricki deo nije izlozen spoljnom uticaju. Ali da, u pravu si, ako ima i neku ogrebotinu malo vecu, mogu da kazu da je od fizickog ostecenja. Meni su doduse zamenili zvucnik u garanciji a telefon mi je i padao i bio izgreban i ekran i plasika. ZTE je bio u pitanju, kupljen u Handy

mali_zmaj

Daj link za tu zastitu... Uffe...
jin-jang


mali_zmaj

jin-jang

bigbad86

Ako neko ima Lenovo P1m neka se javi, otkrio sam na Lenovo forumu aplikaciju koja resava neki sistemski problem da procesor stalno radi na 100% i sjebava bateriju brze nego sto treba. Ne znam dal se to desava i sa P1, mozemo da proverimo.