Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ja imam P1m i prezadovoljan sam, izdrzao raznorazna maltretiranja. P1 cenim da je isto napravljen, samo jaci i bolji. Mislim da se neces pokajati. A da, moj nema neku kamericu al to mi i nije bio preduslov za telefon. Gledao sam bateriju i GPS a to besprekorno radi. Sad na P1 mora da je sve tip top. Ja bih voleo da ga imam :D

UFF

Na kraju otkupih S4 od lika koji je dosao da kupi moj S6
nosim telefon od 60e i sve radi na njemu, bole me patka ako mi ispadne i razbije se :D

bigbad86

Moj je bio 20900 u win win, dosao farbricki sa futrolom, zalepio sam staklofoliju, a za gradjevinu imam dodatnu Barcelona futrolu :P

mrle

imam kombinaciju za Tesla L7 3g, ono kao manji tablet, veæi fon.

Ima li ko neko da ima neki savet?

MIGE

Citat: mrle poslato 28 Decembar, 2016, 09:42
imam kombinaciju za Tesla L7 3g, ono kao manji tablet, veæi fon.

Ima li ko neko da ima neki savet?
samsung

PECA BMW

Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2016, 10:18
Na kraju otkupih S4 od lika koji je dosao da kupi moj S6
nosim telefon od 60e i sve radi na njemu, bole me patka ako mi ispadne i razbije se :D

Mnogo ljudi para bace dok se ne opamete i shvate da im neke stvari ama bas ne trebaju . Jbg neki se nikad ne opamete .

Osim stvari za koji je covek bas "zaladjen" e tu pomoci nema . tu svi padamo ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

to kao ovi audiofiliji ... sto se loze na oooovooooolike zvucnike ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Decembar, 2016, 00:06
to kao ovi audiofiliji ... sto se loze na oooovooooolike zvucnike ....

ne . to se prepisuje ovim zaladjenima  , tu leka nema , a malo se to tebi cini , u tom svetu nije to nista specijalno ...

bar nisam video da se neko ovde pohvalio da je kupio recimo kablove za zvucnike 2x2m i dao 2000 e , a ima i toga , e to je boles , ovo par velikih kutija i to , to je nista ...

cak je dobra investicija jer to traje i traje i veoma malo gubi cenu , dok recimo neki tel kupis za 800e i posle 5- 6 godina ga poklonis ortaku jer njegov crko , a ti kupio novi ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

dobio ja uz svoj prvi hi-fi par dva kabla po 3m precnika ko palac na prstu, platina srebro pozlata picke materine duzni metar kosta 60eur

prodao ih odmah upola cene i kupio neke normalne bakarne, nikakvu razliku tj gubitak kvaliteta primetio nisam

bigbad86

Pa to ti je samo da ljudi mogu da pricaju, nema neku upotrebnu svrhu. Ko Ferari u Srbiji, de da ga vozis? Po rupama? Cale ranije malo zaludjivao oko HI FI uredjaja, kad video da tu nema leka, batalio. Njegova dva drugara, jedan ima HI FI uredjaje u vrednosti od oko 30 000e a drugom su samo zvucnici 10 000e a ovo ostalo ne smem ni da pitam. Secam se isto nekih zlatnih kablova 1500e komad. Ma ima posebnu sobu u novoj kuci u kojoj sve to stoji, niko tu ne sme da udje kad on nije tu. A sto je najjace sto vise starimo to nam sluh propada pa te fore sa zvicnicima od 20 000e padaju u vodu jer matori ljudi to i ne mogu da cuju.

OKi

#1050
Zamalo da kupim SYGIC navigaciju za windows tel.(za 20 evra trajna licenca), ali onda ako bih pre¹o na android puko 20 evra za d¾
Evo vako napisa lik.





OKi

Ipak se vraæam na ANDRID! Ovaj najverovatnije . Xiaomi Redmi 3S Dual SIM 16GB cena 125 eura. Ima globalni ROM , bez kineskih servisa .
Ovde videh.
https://www.kupujemprodajem.com/Praznicne-Akcije-Xiaomi-telefona-36034082-oglas.htm?filter_id=


MIGE

Citat: OKi poslato 15 Januar, 2017, 17:51
Ipak se vraæam na ANDRID! Ovaj najverovatnije . Xiaomi Redmi 3S Dual SIM 16GB cena 125 eura. Ima globalni ROM , bez kineskih servisa .


uzi neki sa velikom baterijom..moj tel.5000 mah

OKi


idanijel


MIGE




OKi

Da ,ali izlazi iz budzeta. :)

UFF

ovaj redmi bez 3, bez 4, bez note jos bolji
a vidim izbacili i mi max sa 6.44" ekranom  :o