Glavni meni

Suzuki Gsxr1000

Započeo Maletic, 20 Novembar, 2013, 00:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maletic

Manijaci potrebna mi je va¹a pomoæ.  :D Drugar hoæe da ide da pogleda i naravno da kupi ako je sve ok K3 iz dole navedenog oglasa. Pa sam ja odluèio da postavim temu da èujem va¹e mi¹ljenje? Cena-stanje? I da li neko mo¾da poznaje motor ili vlasnika itd? I ako je neko vozio ovaj model kakvi su mu utisci?  :) Unapred zahvalan.  [cheers]


http://www.polovniautomobili.com/oglas2631778/suzuki_gsxr_1000/

ljupche92

znam gde se nalazi ovaj motor, video sam ga dosta puta... Svaki dan prolazim tamo.. Sutra takodje tu prolazim... Pa ako nesto mogu da pomognem, pisi na pp.. :-)
[cheers] [cheers] [cheers]

clutch&brake

Mislim da je za ovaj motor ovog god i na kraju sezone mnogo para...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Maletic

Svaki komentar je dobrodo¹ao. :) Koliko vredi po tvojoj proceni? :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Maletic

Mhm.. Pa i mi smo naravno kontali da se cenkamo. :))

eclipse4

Citat: njanja poslato 20 Novembar, 2013, 01:43
2600 bih mu ja dao

2600......znaci zadnja cena koju bi mu dao je 2500 tih 100 mu je luft da ti trazi vise a kojih mu ne bi dao ;) ;) ;)

Brrka

Ovaj motor imao kompletnu liniju Arow, K&N filer, power comander i xenone osim ako nista nije skidano.
Farban jeste ali nije imao tragova lomova.
Prethodni vlasnik ga je redovno servisirao kod mene u servisu i za to vreme je sve bilo kako treba.
Pre nego sto ga je prodao motor nije hteo da ide u visoke obrtaje i tada sam ustanovio da je otisla pumpa za gorivo, predpostavljam da je sadasnji vlasnik to zamenio.
Cenu ne bi komentarisao s'obzirom da sam ja R1 2003 sa dosta opreme prodao za 2400e.

ljupche92

Aa ja kao gledao motor, ii izgleda mi super (farbricka boja), nije farban  [facepalm]  [doh] [doh]
Doduse, jesam ga video u garazi, pala je prasinja na motor, i nisam dugo zagledao, samo sam prosao oko motora par puta.. :)
Meni ne izgleda kao da je lupan, kriv ili tome slicno..  [neampojma]
Aaa prethodni vlasnik mislim da je bio iz KG-a, posto je registracija na njemu KG.. aa to sto se tice pumpe, nek pozovu vlasnika i pitaju otvoreno... ja kad sam isao kod njega, nije bio vlasnik kuci, vec njegov otac, aa on ne zna skoro nista o motoru, osim "da je motor extra"  ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

Darko

lep je ...
ali cena 3 a u zameni 4 ... pa jebo te , milion !!!!
i nikad ne shvatam ovoliko nalepnica na motoru , "motul" , kurac , palac...

rboban

Kako ne shvatas, RACING brate!!! :)
Ride It Like You Stole It

Mito_Maniac

Ako nekog interesuje ima K7 1000 extra povoljno. :) Cak nesto ispod 5000e. :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Darko

Citat: rboban poslato 22 Novembar, 2013, 13:47
Kako ne shvatas, RACING brate!!! :)

ma do jaja...
ima 20ak KS vise sigurno zbog toga ;)