Glavni meni

BMW R1150R iskustva....

Započeo davidoff, 23 Januar, 2011, 23:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

hornY

Ja tebe jako volim, i ti to dobro znas.
Ali ne znam sta ce tebi tolika kubikaza?
Tvoj stil voznje je slican ovom, odgledaj klip do kraja, pa ces videti sta radi velika kubikaza ...

2002 R1 Highside on the road

Stevan

Ovako moze da se padne i sa 600 i sa 125... Andrija, ja te podrazavam skroz. Nije to sportak, jes' da ide jako lepo, al' nije brzinka... Nemas ti 19 godina (kao ja :D ) pa da ne mozes da se kontrolises, podrzavam te :)

davidoff

Citat: hornY poslato 03 Februar, 2011, 21:40
Ja tebe jako volim, i ti to dobro znas.

Znam... :-[   :D


Citat: hornY poslato 03 Februar, 2011, 21:40
Ali ne znam sta ce tebi tolika kubikaza?
Tvoj stil voznje je slican ovom, odgledaj klip do kraja, pa ces videti sta radi velika kubikaza ...

Odusatao sam od ovog BMW-a i sam sam shvatio da ste Zuba i ti u pravu..... :-[


Citat: Stevan poslato 03 Februar, 2011, 23:20
Ovako moze da se padne i sa 600 i sa 125... Andrija, ja te podrazavam skroz. Nije to sportak, jes' da ide jako lepo, al' nije brzinka... Nemas ti 19 godina (kao ja :D ) pa da ne mozes da se kontrolises, podrzavam te :)


Hvala Stevo.... ;)
We won't forget you Marco....


hornY

Poznavajuci tebe, mislim da ti trazis atraktivan motor. U uzi izbor si stavio i VFR-a. Kada ga je m1los kupio, imao sam veliku zelju da ga probam. Kada je dosao, seo sam na motor i shvatio da ga ne zelim. Do tad sam mastao o perla belom sa kompletom kofera itd itd...Provozali smo se, cuo sam zvuk i uverio sam se da nije za nas. Nakon izvesnog (kratkog) vremena, m1los ga je prodao. O5 se vracam na pocetak price, obojca poznajemo tvoj stil voznje, i znamo sta te pali. Ne znam koliko je kesa odresena, i za koju namenu ces ovaj put kupovati motor...ali ja bih ti savetovao nesto skroz drugarcije od svega sto si pominjao.
Coki moki!

davidoff

Citat: hornY poslato 04 Februar, 2011, 10:29
Poznavajuci tebe, mislim da ti trazis atraktivan motor. U uzi izbor si stavio i VFR-a. Kada ga je m1los kupio, imao sam veliku zelju da ga probam. Kada je dosao, seo sam na motor i shvatio da ga ne zelim. Do tad sam mastao o perla belom sa kompletom kofera itd itd...Provozali smo se, cuo sam zvuk i uverio sam se da nije za nas. Nakon izvesnog (kratkog) vremena, m1los ga je prodao. O5 se vracam na pocetak price, obojca poznajemo tvoj stil voznje, i znamo sta te pali. Ne znam koliko je kesa odresena, i za koju namenu ces ovaj put kupovati motor...ali ja bih ti savetovao nesto skroz drugarcije od svega sto si pominjao.
Coki moki!


Znam na sta mislis i u pravu si (ni ja sam na znam sta ocu da prostis..),isao sam vec da gledam jednog tj. dva VFR-a,utisci.....sta znam....vratio sam se kuci i krenuo da gledam i npr. FAZERA,itd. .....drugo je kad sednes,probas,vidis,osetis a drugo je internet i oglasi...znas i sam...voleo bih da probam i VFR-a i FAZERA i jos po nesto pa da onda odlucim 100% hocu to i kraj.....jer ce mi se u protivnom kao i do sad desiti da posle 3-4k km pozelim nesto trece....znas me.... ;D

Kesa je ovaj put prilicno otvorena zato i merim 100 puta i cekam najbolju ponudu jer kad se ova kesa isprazni ko zna kad ce ponovo biti puna....nadam se da me razumes...
We won't forget you Marco....


hornY

Hteo sam predloziti fazera s (mozda cak i novog) ili fz1s.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CADILLAC

 [thumb_up] BMW R1150R  iskustva....Japan [klanjam_se]...ali ovde [stop] ;) :D [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

davidoff

Citat: hornY poslato 04 Februar, 2011, 11:38
Hteo sam predloziti fazera s (mozda cak i novog) ili fz1s.

Za nov nemam dovoljno para....za fz1s polovan takodje....mozda fz1n i to ako naletim na dobar.....ne znam kako to da opisem ali taj fazer me ne pali ni mali potpuno sam ravnodusan na njega......mislim na 6-icu.....kec....bojim ga se..... [klanjam_se]

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 11:55
sa FZ1 nema greske

Pa naravno kad ima agregat od R1.... [djavo]
We won't forget you Marco....


hornY

Ali ako me iskreno pitas...za tebe VARADERO 1000 i .

davidoff

Citat: hornY poslato 04 Februar, 2011, 16:32
Ali ako me iskreno pitas...za tebe VARADERO 1000 i .


Nema ih...to je problem...
We won't forget you Marco....


Milos

#31
FZ1N, po meni, totalno neupotrebljiv...
FZ1S mnogo bolja varijanta, ali jaca i cena. Tesko da ispod 6000 mozes da nadjes.
Ja sam hteo FZ1S al' nisam imao para :)

Varadero 1000 mladji od 2003 sa injectionom se retko nalazi u oglasima, a i njih ispod 6000 nema a da nisu presli 50.000.

Sto si odustao od Vteca?

Dobro razmisli da li ti treba 1000 kubika?
ako neces da ih koristis, bolje uzeti mladju 600 sa manje kilometara i vise opreme.
150 ks je doooosta...

davidoff

Citat: Milos poslato 04 Februar, 2011, 17:23
FZ1N, po meni, totalno neupotrebljiv...
FZ1S mnogo bolja varijanta, ali jaca i cena. Tesko da ispod 6000 mozes da nadjes.
Ja sam hteo FZ1S al' nisam imao para :)

Upravo o tome pricam,ono sto bih ja to je izvan mog budzeta a ono sto je u budzetu je neupotrebljivo.....nazalost

Citat: Milos poslato 04 Februar, 2011, 17:23
Varadero 1000 mladji od 2003 sa injectionom se retko nalazi u oglasima, a i njih ispod 6000 nema a da nisu presli 50.000.

Upravo to kazem....nema ga u oglasima....

Citat: Milos poslato 04 Februar, 2011, 17:23
Sto si odustao od Vteca?

Vidi nisam odustao....ja sam i dalje zaljubljen u taj motor,ali.....ni njih nema u oglasima...napolju preskupi.....tesko je naci dobar..jako....

Citat: Milos poslato 04 Februar, 2011, 17:23
Dobro razmisli da li ti treba 1000 kubika?
ako neces da ih koristis, bolje uzeti mladju 600 sa manje kilometara i vise opreme.
150 ks je doooosta...

1000 ccm mislim da necu koristiti.....netreba mi ta kubikaza...a jos manje 150ks....
We won't forget you Marco....


SSZGO

KSa nikad dosta, a ionako to sto pise u saobracajnoj nije realno, meni pise 155 a realno je nekih 130...
1000 u svakom slucaju bolje od 600 jer je masina rasterecenija i vrti se u manjim obrtajima...

zasto je FZ1N neupotrebljiv ???
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:51
zasto je FZ1N neupotrebljiv ???


150ks bez icega ispred sebe......na vecim brzinama se tesko ostaje u sedistu.....
We won't forget you Marco....


SSZGO

Citat: davidoff poslato 04 Februar, 2011, 19:54
Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:51
zasto je FZ1N neupotrebljiv ???


150ks bez icega ispred sebe......na vecim brzinama se tesko ostaje u sedistu.....

ali do 150 kmh ide bez problema od vetra, ako ne i vise...
a imas snage dosta, za po gradu ekstra + povisen korman sedi se normalno...
jedino mozda za neki autoput ti je problem...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milos

Kakav je onaj Vtec sto si isao da gledas?
Video sam skoro na oglasima neki sivi 2003, 15.000 na satu... cena nesto preko 4000. Je l' si ga gledao?
Hornet ti je mnogo upravljiviji motor od VFRa... od mene najvise razocarenje u tom pogledu. Kad sam seo na Fazera mislio sam da vozim bicikl. VFR nije nesto preterano stabilniji ni na pravcu na velikim brzinama, teze ulazi u nagib, u krivini nema menjanja pravca...
Jbg, sve zavisi od tvojih potreba, napisi koji ti je budzet i za sta ti motor sluzi, onda mozda i mozemo da te savetujemo.
Ovako napamet nista... za 5 soma i malo vise ima puno dobrih motora.

@SSZGO
Sta ce mi Naked od 150 KS?
Preko 150 oce vetar da me svuce i s ovog oklopljenog a na onom ne zelim ni da zamisljam kako je. Naravno, sve zavisi ko sta hoce.. meni motor s kojim ne mogu da napravim 300-400km relativno udobno je totalno beskoristan. Dobar je FZ1N za grad i za kafic, eventualno neke krace ture ili malo po Avali... ali u svakom slucaju FZ1S pobedjuje po svim parametrima, oklop majka.

Evo npr vozim se na 8 hiljada 170, preko toga retko i vozim... malo trosi, nema vibracija, masina se ne dere i ne haba preterano, i to sve sa 600ccm. 1000 mozda jednog dana, ako budem imao kesa da bacim na registraciju i gorivo koliko trosi vise, pa onda to sto vise jede gume, lanac i lancanike...ali realno, ko moze da iskoristi svu snagu hiljadarke na bilo kojem putu koji nije autoput?

davidoff

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:57
Citat: davidoff poslato 04 Februar, 2011, 19:54
Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:51
zasto je FZ1N neupotrebljiv ???


150ks bez icega ispred sebe......na vecim brzinama se tesko ostaje u sedistu.....

ali do 150 kmh ide bez problema od vetra, ako ne i vise...
a imas snage dosta, za po gradu ekstra + povisen korman sedi se normalno...
jedino mozda za neki autoput ti je problem...


Iskreno planiram da sto je moguce manje vremena provodim u gradu tako da mi vetar predstavlja prilican problem....
We won't forget you Marco....


davidoff

Citat: Milos poslato 04 Februar, 2011, 19:59
Kakav je onaj Vtec sto si isao da gledas?
Video sam skoro na oglasima neki sivi 2003, 15.000 na satu... cena nesto preko 4000. Je l' si ga gledao?
Hornet ti je mnogo upravljiviji motor od VFRa... od mene najvise razocarenje u tom pogledu. Kad sam seo na Fazera mislio sam da vozim bicikl. VFR nije nesto preterano stabilniji ni na pravcu na velikim brzinama, teze ulazi u nagib, u krivini nema menjanja pravca...
Jbg, sve zavisi od tvojih potreba, napisi koji ti je budzet i za sta ti motor sluzi, onda mozda i mozemo da te savetujemo.
Ovako napamet nista... za 5 soma i malo vise ima puno dobrih motora.

Onaj o kome smo pricali onomad idem da vidim sutra...isao sam da vidim jedan kod tebe u komsiluku u PA 2005 god. svi koferi,crveni mislim da znas ko je vlasnik,necu da budem grub i reci cu samo da mi se nije svideo tj. da sam ocekivao vise za svoj novac pa sam  od njega odustao. Taj sivi je iz Kraljeva i prodat je,imao je jedan stranac u Somboru koji je takodje prodat.....trenutno nema ni jedan u oglasima....

Budzet je 5 i nesto preko,koju stotku....

U ovoj sezoni cu kao sto sam rekao da probam da izbegnem grad sto je vise moguce,za sada nemam neki isplaniran put ili tako nesto ali mozda neki djir od SLO,HR,CG ili tu po komsiluku,znaci ne preko 1000km u jednom pravcu...ono sto ocekujem od motora je pre svega udobnost i povoznost pre svega pa onda i pouzdanost i relativno pristupacno odrzavanje...mislim da si i ti visok kao i ja (192cm) pa znas da nam nije bas lako da se spakujemo na svaki motor...i to je od prilike sve....
We won't forget you Marco....


ninja66

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:57
Citat: davidoff poslato 04 Februar, 2011, 19:54
Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2011, 19:51
zasto je FZ1N neupotrebljiv ???


150ks bez icega ispred sebe......na vecim brzinama se tesko ostaje u sedistu.....

ali do 150 kmh ide bez problema od vetra, ako ne i vise...
a imas snage dosta, za po gradu ekstra + povisen korman sedi se normalno...
jedino mozda za neki autoput ti je problem...
Imamo par komada u klubu i trose kao odvaljeni, oko 11.