Glavni meni

Ljubitelji motora sa bocnom prikolicom

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 11 Novembar, 2013, 15:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

znam da u temi nece biti nikog, ali kad ima temu svaka budala, nek i za ovu ima tema.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Neka i najveca budala ima svoju temu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja u zivotu imao dva komata....i sad imam jedan ali u delovima....meni bila velika borba da se naviknem...ali sto da ne....

domaci za brotherhood ekipu

Sidecar motocross the best
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Meni je Zundapp gotivan onaj ¹to je u Otpisanima vo¾en zavr¹io je na kilo na nekom otpadu i sa njim jo¹ par predratnih ma¹ina na dva i èetiri toèka:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

El Jefe

#6
Imao jedan-Bog da mu dusu prosti,Urala i jedan dan telefonira-Izleteo mi neki aluminijum kroz auspuh.Je li to nesto opasno? [rofl]
Друштво за заштиту од животиња

gorki

THINK BIKE !

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Citat: UNCLEBOB poslato 12 Novembar, 2013, 01:04
Meni je Zundapp gotivan onaj ¹to je u Otpisanima vo¾en zavr¹io je na kilo na nekom otpadu i sa njim jo¹ par predratnih ma¹ina na dva i èetiri toèka:(
KS 750 i bmw r75.. i¹li u staro gvo¾ðe, a sad za cenu jednog sreðenog mo¾' 'ladno kupiti dukca desmosedici  ili jedno 4-5 komada s 1000rr primera radi  :o eh ¾ivote, lutalico..  ;D

marckony

Evo i ja sam imao priliku jednu da probam pre dosta godina na Ada huji :D


zozon

    Meni je ovo skroz OK tema, volim sve sto ima veze sa dva tocka ... pa makar i na tri  ;D
    Classic Polish motorcycle 1958 Junak M-07 with side car M10

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: K0le poslato 12 Novembar, 2013, 19:51
Citat: UNCLEBOB poslato 12 Novembar, 2013, 01:04
Meni je Zundapp gotivan onaj ¹to je u Otpisanima vo¾en zavr¹io je na kilo na nekom otpadu i sa njim jo¹ par predratnih ma¹ina na dva i èetiri toèka:(
KS 750 i bmw r75.. i¹li u staro gvo¾ðe, a sad za cenu jednog sreðenog mo¾' 'ladno kupiti dukca desmosedici  ili jedno 4-5 komada s 1000rr primera radi  :o eh ¾ivote, lutalico..  ;D
KLASICNA GRESKA U PROCENI.....primerak za restauraciju se moze naci za 5 do 10 hiljada evra...a kompletno restaurirani primerci dostizu 25 do 30 000 evra.....ali restauracija kosta....samo 4 gume su vise od 500 evra....
http://www.oldtimergarage.eu/catalog/product_info.php?products_id=140
onda gume za sedista 300

http://www.ebay.com/itm/Seat-rubber-Drilastic-BMW-R75-Zundapp-KS750-KS600-/151150544555

na vecini je stradal radilica i to treba reparirati....uglavnom svi prelaze sa iglicastih na gliko....dakle jaca uljna pumpa....verovatno restauracija izadje preko 10 000 evra u radu i delovima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


krsta63

Nisam ljubitelj, znam da odrzavam ravnotezu. ALI...divim se ludacima koji voze prikolicare na Dark Dog Moto Tour - u  [ludak]
http://youtu.be/AvA_tWPMNlc?t=5m7s

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


Vlajko

Èekaj stani.. pa ovo èudo ima pogon i na prednji toèak.. voleo bih da ga imam..  ;D

полнопривадный мотоцикл урал.avi

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor