Glavni meni

LCD ili Plazma koji tv kupiti?

Započeo PECA BMW, 10 Novembar, 2013, 21:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ranko

@Joker hvala mucho mucho ... bas nije bilo onako kako ste mi rekli :)

hahha nasao sam na bencmar :) forumu u cem je fora...

mora da se ulaz preimenuje iz HDMI1 u PC :)

ali svakako hvala!

Nego jesi li pazario tv ?

Neko iskustvo : Uzimaj od ovih iz Beograda ne od ovih iz Subotice ... zasto ? skuplje je 10 evra ali ti licno dodje na gajbu, donese i instalira TV... da ti racun i garanciju ( Ako je LG dosta znaci jer moze ovde da se popravlja ali moras da imas racun ) + ako bude neko sranje lakse ti je da nekoga vatas za gusu u BG nego da se jebes do Subotice :)

ja sam uzeo LG evo bice mu jos malo godinu dana... pu pu da ga ne ureknem :)

pps. WIDI Tehhologija je keva... ali trebas da gadjas bas komp koji ima widi specifikacije... tj intel procesor, intel grafiku i intel wifi ... jbg ja se zajebo tj nisam razmisljao a ni znao da to postoji pa uzeo lap top koji ima broadcom wifi ... ali nema veze... i kabl vrsi poso' :)

Joker

Hahahahah nista onda, zovi sledeci put slobodno kada ti nesto ne treba! :D

Uzeo sam Samusung, dolaze sutra da ubace. Uzeo od ovih iz Subotice, ali kazu da imaju i u Bg-u..  Nema taj WiDi ima standardni WiFi Direct... Ma ima sta treba tako da je to ok...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ranko

e pa jebem ga wifi direct i jeste WIDI...

ustvari... WIDI je samo kao brand name koji koristi intel za svoju tehnologiju prenosa...

do jaja je fora... jbg nema kabla... ali opet nije do TVa ... svi noviji imaju wifi direct... ali je problem do kompa...

tako da ako budes menjao masinu.... obrati paznju i na ovo... nije zgoreg da ima...

kako god nek je sa srecom :)