Glavni meni

Honda CBR650F 2014.

Započeo Radanovic, 08 Novembar, 2013, 13:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Bruka kako je dobra
2014 Honda CBR 650F [Official]
Mada mi i dalje nikako nisu jasni celicni ram, 87ks i ova prednja viljuska. Al kad je vidim 'vaku i u ovoj boji, te mane bi vrlo lako zaboravio.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF


Hohštapler

..verovatno da ¾ele da razdvoje oèiglednije svoje proizvode, F i RR, i da je F morao da postane mnogo pitomiji i svakodnevniji. Ram i vila mi nisu jasni ali verovatno da æe i cena biti mnogo mnogo ni¾a, u tom sluèaju ovo je super prièa, F za nas obiène smrtnike za male novce i RR za one koji hoæe o¹tricu za track day
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2013, 01:41
meni se ne svidja  [thumb_down]
Ti sad vozis najlepsu seriju R1 do sada,tako da u potpunosti razumem tvoje nezadovoljstvo  ;D

Sto se tice voznje i performansi F4i je najbolja do sada, opet ona je bila Hondin 600 R u to vreme, nisu imali bolje. A sto rece Andrej verovatno hoce da karakteristikama jos vise razdvoje RR i F. Mada sumnjam da ce cena biti mnogo,mnogo niza,al videcemo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Panta Zemunac

Po meni, obrtni momenat je u pitanju, kako i sprega svih mogucih zakonskih propisa za datu snagu agregata a pojeftinjuje proizvodnju... od dr¾ave, do dr¾ave...tako da ovaj uni odgovara svima, malo, ali to malo znaci kada ja posao u pitanju!


Inace, esteta vec viðena...ni¹ta novo, ¹to obara na prvi pogled!

idanijel

Napravljen da odvrati kupce od diversiona 600, suzukija gsxf 650 ,prosli modell nije uspeo jel je bio 2500e skuplji.

dr32

Sumnjam da ce ovaj biti 2500e jevtiniji od prethodnika,a cbr 600 fa je bio oko 8800-9000e cini mi se. Nece Honda sigurno da prodaje motor za 6500e,ako bude tako lako cu mu oprostiti sve mane kad za 2 godine bude 4500... ako se to ikad desi.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

3006

Isto to, samo malo drugaèije

CB 650F


dr32

Jesu mu smanjili performanse,ali su se izgleda zaigrali sa kolor shemama






4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

idanijel