Glavni meni

Honda seven fifty

Započeo OKi, 07 Novembar, 2013, 20:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

Nema tema o ovom modelu, a ja sam postao ,,clan,, Honda cluba  [yahoo] pa izmenimo utiske i neka iskustva. MOja iskustva su za sada vrlo vrlo mala , ali za tih par kilometara (motor nije jos registrovan) mogu reci da nisam skidao osmeh sa lica (mada mi je kaciga mala)   [cheers] . bigbad86 nadam se da i ti imas neasto da napises :) Evo  slika ona je sada moja  [clapp]




Boban_m

Bas je smekerica. Da te u zdravlju sluzi.

OKi

Juce Beograd - Bor 250 km, voznja turismo do max 5000 obrt. oko 120km/h = 13.5 lit ukupno  :o

Bishke

ma to tako treba :D

odmah teraj na sredjivanje karbova
You should do one thing every day that scares you

bigbad86

13.5 litara na 250km ili na 100?

Andreja

Citat: okisa poslato 07 Novembar, 2013, 20:46
Juce Beograd - Bor 250 km, voznja turismo do max 5000 obrt. oko 120km/h = 13.5 lit ukupno  :o

Da ga 'ebem ako mo¾e da bude jasnije  :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

©eki

Pa, kako izlazi raèunica to mu izadje 5,4 l/100km. Valjda je to ok...? Mada bi svi mi voleli da nam tro¹e oko 3 litra, ali....

ЯЭВОЛУТИОН

jeeeste milion (by Lazic).....5,4 na otvorenom je za taj motor jako dobro....po gradu ume da ode i na 7 litara....ipak je motor dosta tezak i treba u vremena (citaj:goriva) da se zaleti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Lepa makina. U zdravlju da te sluzi [cheers]

OKi

Citat: ©eki poslato 08 Novembar, 2013, 10:11
Pa, kako izlazi raèunica to mu izadje 5,4 l/100km. Valjda je to ok...? Mada bi svi mi voleli da nam tro¹e oko 3 litra, ali....
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2013, 10:17
jeeeste milion (by Lazic).....5,4 na otvorenom je za taj motor jako dobro....po gradu ume da ode i na 7 litara....ipak je motor dosta tezak i treba u vremena (citaj:goriva) da se zaleti.
Tacno Seki . Ja sam prezadovoljan. Moj KLE bi popio vise na toj brzini (stelovan karb.vise puta ali ....)
Specijal tnx za ЯЭВОЛУТИОН. Iako se nismo sreli, (nije se uklopilo vreme) za volju da mi pomogne. PS dogovor za pivo stoji  [cheers]   [hello]

bigbad86

Meni je na otvorenom po ibarskoj trosio 5.6L sa tri kofera prazna, nisam presao nigde 5000 obrtaja i 120kmh. Na autoputu sa puna tri kofera, i ukljucenim grejacima rucica 120-140kmh 7.5L. Mada sam jedno 10-15 km vozio 4 brzinom 120-140 (bili neki radovi na putu pa sam presaltao u nizu i posle zaboravio da saltam visu :P

bigbad86

Ne rece kolko si ga platio?

ljupche92

E sad zvanicno :P
Nek ti je sa srecom i u zdravlju da te sluzi  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

Hurricane

jako lep i sasvim dovoljno sna¾an motor... i jo¹ Honda  ;D

u zdravlju da ga vozi¹...

p.s. i da naravno dobrodo¹ao...  :D

OKi

Hvala drugari . Kada na nekom moto skupu prepoznate motor, vlasnik istog casti manijake sa ovog divnog foruma  [cheers] [cheers] [cheers]

bigbad86

Ja cu da ti ga izgrebem kljucem da moj bude ubedljivo najlepsi  [srednjiprst]
[ban]

OKi

Citat: bigbad86 poslato 08 Novembar, 2013, 20:07
Ja cu da ti ga izgrebem kljucem da moj bude ubedljivo najlepsi  [srednjiprst]
[ban]
Eeee, onda nema piva za tebe  [veryangry]  :P  [prebicute]

bigbad86

 [panic]
Kupili smo isti motor u skoro isto vreme, sad imamo temu da razmenjujemo iskustva i cake.
Cisto da znas, motor jako sporo zagreva ulje, treba mu skoro 10 km otvorenog puta (na malom gasu) da zagreje ulje na 80c. Cak i pri voznji od 120 kmh (doduse nocu, sad pre nedelju dana) konstantno drzi 80c. Tek pri gradskoj voznji digne na 90.
Izvor mi je ovo, ne znam kolko je merodavno:
http://www.louis.de/_1096579d515e9cf2a7195a9e1cf9555780/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10034700&lang=en

OKi

Hvala @bigbad86@ . Imacu to na umu  [klanjam_se]