Glavni meni

Yamaha XJ 900

Započeo OKi, 27 Oktobar, 2013, 23:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

Mozda je pravilo da temu pocne neko ko je imao iskustva sa ovim motorom, ali se nadam da nisam pogresio? Zamolio bih one koji su vozili ovaj bike ili imaju bilo kakva saznanja  da mi odgovore. Imam ponudu da kupim ovaj bike 2000 god. Hvala !

Vule

Bio mi je jednom na poliranju jedan XJ... i to ba¹ 900ccm i bio je 2001 god. Ka¾u da je nesalomiv... ja ne volim jamahu, meðutim po onome ¹to sam video i èuo kako radi, mislim da je motor vrhunskog kvaliteta i da je u¾asno moæan...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

OKi


Gavrilo

#3
1. Godi¹te : 2001.

2. Vreme provedeno na motorciklu: 3 godine

3. ©ta mi se dopada: posle Bobanove intervencije na sedi¹tu izuzetno udoban i za suvozaèa, odlièan polo¾aj sedenja s obzirom na moje proporcije190/130, neuni¹tiv i elastièan motor, praktièno nema  odr¾avanja osim redovnih servisa, neprimetan  kardan, pristojna potro¹nja za te¾inu koju nosi od 5,5-6,5l

4. ©ta je moglo da bude bolje: Nedostaje VI brzina, pristup akumulatoru nije ba¹ za pohvalu, svetla bi mogla da budu bolja mada je to mo¾da i posledica godi¹ta, zahtevan je za manevar u mestu

5. Moj utisak: Odlièan , pouzdan, sipaj gorivo i vozi, èak i dosadan koliko malo pa¾nje zahteva , nije ba¹ za kreni-stani vo¾nju u gradu , fabrièki iizduvi ne prave buku, definitivno nije za mlaðe ljude ¾eljne aktrakcije , extra odnos cena -kvalitet