Glavni meni

Karaoke, molba

Započeo K_A_W_A, 26 Oktobar, 2013, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Hteo bih da zamolim, ako neko ima karaoke pesme? Da mi to nareze ili da mi pusti na mail. Uglavnom mi trebaju domace, (rock, zabavno i narodno). Naravno, placam koliko treba.
Znam da ima na netu, ali nigde nisam nasao negde komplet spisak, sve nesto polovicno i puno virusa. Pravimo neku zurku u petak, pa reko malo da se zezamo  [yahoo] Sve ostalo moze i na PP. Hvala u napred  [cheers]

Darko

ima  ja .. jedno 80.000 kom.... poslacu ti ... poslacu ti i jedno malo programce ,zove se vanBasco karaoke player , pa kad pustis karaoke sa njim , mozes da smanjis tonalitet za pola tona ili ton da bi mogao da pevas i neke pevace koji pevaju jako visoko.... posalji mi mail samo

K_A_W_A

Na ovom forumu postoje hiljade razloga zasto volim ovu zajednicu. Ovo je jos jedan od dokaza. Darko, VELIKO ti HVALA  [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers]

LONG LIVE MM  [yahoo]

Darko

poslato !! poslao sam ti prvo na mail ali nesto mislim da ti nije stiglo jer gmail malo kenja kad primalac nije na gmail-u , a ima atacment , tako da sam ti poslao sve na face-u... naravno da o placanju nema govora , u stvari , platices pivce kad se vidimo  :D  [cheers] [cheers]