Glavni meni

Honda CBR 600 f4 iskustva

Započeo Bishke, 24 Oktobar, 2013, 19:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 13:54
ne znam za ulje ali nove gume su luksuz za mator motor
moze i na polovnim lepo da se vozi
ne kazem da je pametnije kupiti neke sa starim dot-om jer nije bezbedno ali tom logikom treba kupiti nov motor jer ima bolje kocnice i vesanje i ciklistiku pa je bezbedniji ali ako se nema sa cim onda stedis gde mozes a te gume od 250e su potrosni materijal koji kosta vise od 10% vrednosti samog motorcikla - eto zasto su preskupe za taj motor i za vlasnika sa tim budzetom (mozda su i ove od 80e preskupe tj moze to jeftinije)

Meni kad su skupe gume, ili nemam za napuniti rezervoar - onda kontam da to vozilo (motor, auto, ili bajs :)  ) nije za mene. Sve jedno da li motor ko¹ta 100, ili 10.000 evra, par guma ga dr¾i na asfaltu i mislim da je skupo sa tim se zajebavati. Mo¾e¹, vozio sam s lo¹im gumama, ali to je vo¾nja na rezervi. To jo¹ mogu da razumem ako je u pitanju prevozno sredstvo, a ne hobi, u¾ivanje - ali kome treba kao prevozno sredstvo, taj kupi nekog do 250, max 500 kubika - ako æe da ¹tedi.

Nisam gadljiv na par dobrih kori¹tenih ako stvarno znam ¹ta im je bilo i za¹to su skinute - ali ne bih se usudio kupiti polovne gume tek tako. Ako ni zbog èeg drugog, ono zbog lenjosti - nove æe najdu¾e trajati, kad se veæ cimam sa menjanjem.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

perlx

Africu sa novim gumama menjas za jahtu, sta je tu lose  8)

Chris_SM

Citat: Slaninar poslato 28 Novembar, 2013, 14:23
Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 13:54
ne znam za ulje ali nove gume su luksuz za mator motor
moze i na polovnim lepo da se vozi
ne kazem da je pametnije kupiti neke sa starim dot-om jer nije bezbedno ali tom logikom treba kupiti nov motor jer ima bolje kocnice i vesanje i ciklistiku pa je bezbedniji ali ako se nema sa cim onda stedis gde mozes a te gume od 250e su potrosni materijal koji kosta vise od 10% vrednosti samog motorcikla - eto zasto su preskupe za taj motor i za vlasnika sa tim budzetom (mozda su i ove od 80e preskupe tj moze to jeftinije)

Meni kad su skupe gume, ili nemam za napuniti rezervoar - onda kontam da to vozilo (motor, auto, ili bajs :)  ) nije za mene. Sve jedno da li motor ko¹ta 100, ili 10.000 evra, par guma ga dr¾i na asfaltu i mislim da je skupo sa tim se zajebavati. Mo¾e¹, vozio sam s lo¹im gumama, ali to je vo¾nja na rezervi. To jo¹ mogu da razumem ako je u pitanju prevozno sredstvo, a ne hobi, u¾ivanje - ali kome treba kao prevozno sredstvo, taj kupi nekog do 250, max 500 kubika - ako æe da ¹tedi.

Nisam gadljiv na par dobrih kori¹tenih ako stvarno znam ¹ta im je bilo i za¹to su skinute - ali ne bih se usudio kupiti polovne gume tek tako. Ako ni zbog èeg drugog, ono zbog lenjosti - nove æe najdu¾e trajati, kad se veæ cimam sa menjanjem.  :)

Nije istina ;) ja sam kupio 250 za uzivanje ;)
a i saljaka dosta fino ;)

Slaninar

Citat: Chris_SM poslato 28 Novembar, 2013, 17:28

Nije istina ;) ja sam kupio 250 za uzivanje ;)
a i saljaka dosta fino ;)

Jesi  -  i to prelep motor.  Gledao sam crvenog na sajmu u NS pre par godina. Bombona! :)

Ja bih s ovim lepotanom u¾ivao za sve pare:

http://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-reviews/yamaha/2014-yamaha-r25-ar161316.html


Jednog dana... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Chris_SM

kad bi mu stavili far mozda bi bio ruzan :D
ali ovako je stvarno lep :)
Jel se dobija i Rosii uz motor? :D

Slaninar

Citat: Chris_SM poslato 28 Novembar, 2013, 18:24
kad bi mu stavili far mozda bi bio ruzan :D
ali ovako je stvarno lep :)
Jel se dobija i Rosii uz motor? :D

Rosi je mali picopevac i dobija se na privesku uz motor.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

anticd88

Ja nisam za polovne gume. Nikad to nije bolje resenje. Tesko da neko prodaje dobre polovne gume. A sto se tice Honde, ima dosta ulaganja, neka sidje jos malo.
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

Bishke

Ako imas para za nove gume kupujes,ako nemas vozis na polovnim pa tako dok ne skupis za nove ili dok ne promenis motor ;)

You should do one thing every day that scares you

Bishke

You should do one thing every day that scares you

ljupche92

Ovaj bas lepo izgleda, po meni :D
[cheers] [cheers] [cheers]

dr32

Ja ne videh nista u opisu osim cene,ni godiste,ni kilomentrazu,nista,nista?? Cena ok ako je stanje ok. Slike su jedno,uzivo hm. Moze biti dobar,to je svakako.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt


Maletic

@Bishke   Idemo ja i ortak da vidimo tog Cbr danas. Zvali smo da se raspitamo. Ima fabrièki top i Giannelli, fabrièki vizir i taj plavi, ove ¾migavce sto su na njemu i fabrièke, nov akumulator, registrovan do juna 2014 god., nove gume Michelin Pilot Power, Power commander, uradjen servis navodno sipan Castrol.... To je preko fona... E sad u¾ivo je ne¹to drugo... Pi¹em moje utiske i kakav je stvarno kad ga budem video.  :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel

javljaj kad vidis ili kupis.

Bishke

Citat: Maletic poslato 03 Decembar, 2013, 04:35
@Bishke   Idemo ja i ortak da vidimo tog Cbr danas. Zvali smo da se raspitamo. Ima fabrièki top i Giannelli, fabrièki vizir i taj plavi, ove ¾migavce sto su na njemu i fabrièke, nov akumulator, registrovan do juna 2014 god., nove gume Michelin Pilot Power, Power commander, uradjen servis navodno sipan Castrol.... To je preko fona... E sad u¾ivo je ne¹to drugo... Pi¹em moje utiske i kakav je stvarno kad ga budem video.  :)

Ajde,pretpostavljam da ce biti dobra kupovina ! :)
You should do one thing every day that scares you

Maletic

E ovako. Pazarili smo je danas. Stariji covek od 46. god. je bio vlasnik. Dve godine je vec kod njega, on ga je uvezao od prvog vlasnika. Estetski je za svaku pohvalu, lepo je odrzavana, stajala u garazi. Par sitnih ogrebotinica i napukao levi zmigavac sto je zanemarljivo naspram stanja u kom se nalazi. Na njoj su stavljene nove gume Michelin Pilot Power 2ct dot013 jos nije skinut prvi sloj sa njih ( dao nam je i gume koje su bile na njoj predhodno da poklonimo nasem drugaru koji vozi na zicama  ;D ), plocice napred i nazad potrosene nekih 50%, nov lanac i lancanici, plavi vizir koji je na slikama ( +fabricki), Giannelli top je na njemu montiran nov i uz njega smo dobili svu dokumentaciju i naravno dobili smo ( +fabricki), a od dodatne opreme ima Bmc filter vazduha ( +fabricki), Power Commander III, skraceni prenos( +standardni), nov varta akumulator, ispod sedista su sve fabricke knjizice, fabricki alat i servisna knjizica, vlasnik je sipao Castrol Power 1, i na kraju na poklon smo dobili i stender...  ;D Maske nisu nigde lomljene niti krpljene, motor nije bacio nista dima.. Jedina zamerka i moze se reci mana je sto se cuje spaner lanca bregaste. Pogodba oko cene nije dugo trajala zato sto vlasnik nije hteo da prica o spustanju cene, posle duzeg ubedjivanja covek je spustio 50 evra...   :D  I tako pala trgovina i Honda doterana na -1°C iz Sremske Mitrovice.  [yahoo]

isterivac

Posto je obrisan oglas, o kojoj cbr se tacno radi? :D Cestitke za kupovinu
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

mkt


Jejo.023

Motor je za svaku pohvalu, stvarno. Danas sam ga video.  [balavi]