Glavni meni

Honda CBR 600 f4 iskustva

Započeo Bishke, 24 Oktobar, 2013, 19:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Bishke poslato 23 Novembar, 2013, 14:57
Ali nisam za tu pricu,posebno ovako kad je sve javno na fb-u...ko zna sta mu je radio dok nije slikano ;)

ne kazem da ce ta masina da se raspadne bas kod mene,ali ovim slikama,odvlaci kupce...

©ta si ti zabrinut za njegov marketing pristup?! Da ga posavetuje¹?    [rofl]

SVAKI je bio na zadnjem, prednjem, a i na BOKU. Ko to porièe, la¾e. Kupi¹ takav motor, pa vozi¹ 50?! Jeste - juèe!  :)

Ako voli¹ nekog prodavca ¹to te lepo la¾e, tra¾i takvog. "Nikad padano, redovno servisiran... ¹ta, a to? Ne znam, tako je fabrièki."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Citat: Bishke poslato 22 Novembar, 2013, 14:58

Zovem ja sinoc vlasnika ovog motora :
http://www.polovniautomobili.com/oglas4072098/honda_cbr_f4/

i sad ga pitam kako i sta,on mi prica itd
Pitam za gume ovo ono i baja mi ladno kaze : Ja sam palio zadnju gumu malo ... :o
...jel to kao ono kad riba kaze "malo sam trudna"?  [rofl] [rofl]

Bishke

Hoces da kazes da je ovaj prodavac jos i dobar jer je iskren :D
You should do one thing every day that scares you

Bishke

Citat: Dukags poslato 23 Novembar, 2013, 15:25
Citat: Bishke poslato 22 Novembar, 2013, 14:58

Zovem ja sinoc vlasnika ovog motora :
http://www.polovniautomobili.com/oglas4072098/honda_cbr_f4/

i sad ga pitam kako i sta,on mi prica itd
Pitam za gume ovo ono i baja mi ladno kaze : Ja sam palio zadnju gumu malo ... :o
...jel to kao ono kad riba kaze "malo sam trudna"?  [rofl] [rofl]

taka neka prica je ovde ;)
You should do one thing every day that scares you

perlx


Slaninar

Primer Vam nije adekvatan, kolega! Afrika je posle svako pada sve ispravnija!  :)   S godinama motor tro¹i sve manje ulja, cena mu raste, a op¹te stanje je sve bli¾e fabrièkom.

"Preko dve hiljade za DVADESET godina star motor?!"
-"Pa, brate, AFRIKA!"
"Aaaa, pa ¹to odmah ne ka¾e¹. Mo¾e zamena -  R1 2003. i 1000 evra doplate?"
-"Jaooo, brate  AF RI KA!"
"Dobro, dobro, piiitam!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

perlx

Padovi su dobri za razbijanje kamenca u karburatorima i izbijanje sujete iz glave vozaca.

Bishke

Ajd da cujem misljenja !

F4, '99 godiste,registrovana do 31 maja 2014,sitne ogrebotine na oklopima,pukotina na MRA viziru,gume za zamenu,crko regler, ovo sve ostalo na mestu,fabricki !

koliko bi ste dali za taj motor,covek trazi 2200e poslednja cena
You should do one thing every day that scares you


dr32

Citat: Bishke poslato 27 Novembar, 2013, 20:48
Ajd da cujem misljenja !

F4, '99 godiste,registrovana do 31 maja 2014,sitne ogrebotine na oklopima,pukotina na MRA viziru,gume za zamenu,crko regler, ovo sve ostalo na mestu,fabricki !

koliko bi ste dali za taj motor,covek trazi 2200e poslednja cena
Reko bi da nemas srece,moj drug je prodao i to prosle godine taj model i to je bila ko casa,za 2000e  [ludak]
al njemu u to vreme zapelo da menja motor pa je dao bud zasto. Mislim da ima podosta ulaganja na tu cifru,gume neki krs oko 100e,al ne vozis neprijatelja,nego sebe,tako da znas da je i to oko 150e i to neki dot08-10,regler 100-150 kod Joske,ne znam koliko ti se isplati to planinarenje. Sve zavisi koliko para imas i sta imas u planu. Da je 1800 pa da se igras,al opet ne mozes ni da ucenjujes coveka jer realno ni najgori krs na mobile.de nije ispod tih 2200e. Vidi,povedi nekog ko zna taj motor ili bar dobro zna da gleda da ne bude umesto +300 +600 i onda bude bolje da si uzeo u startu neku dobru F4i.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Bishke

http://www.polovniautomobili.com/oglas3052800/honda_cbr_600_f4/

evo oglas,nemam slike !

Sad ce neko verovatno da je javi : ee pa to je motor od mog ortaka,odlican bla bla...

cuo sam i ja da je odlican,tj da je dobra kupovina,od majstora koji ga servisira,posto sad stoji u toj garazi...

ali mislim da je 2200e za ovo mnogo...2100 max
regler kod Joske je manje,a gume oko 2 glave ! :)
You should do one thing every day that scares you

DebeliZmaj

regler nece sam od sebe da crkne ... :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bishke

Na svakoj hondi je to mana...

Menjaju se non stop
You should do one thing every day that scares you

regoda

ja sam osim reglera morao promijeniti i ¹paner i lanac u ma¹ini pa pripazi i na to...

dr32

Citat: regoda poslato 27 Novembar, 2013, 22:01
ja sam osim reglera morao promijeniti i ¹paner i lanac u ma¹ini pa pripazi i na to...
Kazu da na svakoj preko 50k km spaner i lanac znaju da budu problematicni. A motor iz 99 mora bar toliko da prodje. Danas gledao oglas RR 08 za 3400e u Deu,al preso 75k km pa ti vidi.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Slaninar

Citat: Bishke poslato 27 Novembar, 2013, 21:05
regler kod Joske je manje,a gume oko 2 glave ! :)

Treba samo proveriti da li Jo¹ka jo¹ uvek radi. Ne¹to sam èuo, ali nije provereno.


©to se cene tièe - kad kupuje¹, sve je skupo. Kad prodaje¹ jeftino. Stavi na papir koliko ko¹ta da se dovede u dobro stanje, pogledaj koliko ostali u ponudi ko¹taju, pa se pronaði. Nikad ne bih komentarisao cenu sa oglasa. Stanje da, ali cenu ne. Ako je skoro raðen veliki servis, ako je sve menjano kada treba, taj motor æe u narednih par godina ko¹tati 500 ako ne i vi¹e jura MANJE za odr¾avanje (zavisi koliko si sam vièan, koliko plaæa¹ majstore). Tako da je nezahvalno porediti samo po ceni. Mo¾da je najskuplji motor u stvari najjeftiniji, a mo¾da i nije. Zavisi.

Par dobrih guma je sad oko 250 evra.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kengur

Previse para... Koliko god se mi zaludjivali, sa tim ulaganjima sve preko 1600 je previse...

Ajmo sad rafal hondasi :)

UFF

pa ja moj sa ubrizgavanjem i 7 godina mladji dao za 3100 sa gomilom opreme

i ko jos kupuje nove gume za 15godina star motor?

nemas preko 2000e za motor a imas 250e za gume?

da me zajebavate? pa kupis ove za 80e i resen problem jer ce te nove posle mesec dana da budu iste ovakve
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,15545.0.html

Slaninar

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 13:45
i ko jos kupuje nove gume za 15godina star motor?

Sipa¹ i ulje malo preraðeno? Ono, mo¾e jo¹ da tera - promenio ¹vaba pre vremena?  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ne znam za ulje ali nove gume su luksuz za mator motor
moze i na polovnim lepo da se vozi
ne kazem da je pametnije kupiti neke sa starim dot-om jer nije bezbedno ali tom logikom treba kupiti nov motor jer ima bolje kocnice i vesanje i ciklistiku pa je bezbedniji ali ako se nema sa cim onda stedis gde mozes a te gume od 250e su potrosni materijal koji kosta vise od 10% vrednosti samog motorcikla - eto zasto su preskupe za taj motor i za vlasnika sa tim budzetom (mozda su i ove od 80e preskupe tj moze to jeftinije)