Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Jedan pp stoji neotvoren  [cheers]

UFF

Stevo pakuj i salji mi za Hondu CRF250L sledece:

-Prednji lancanik zub manje tj 13 zuba
-1L antifriza (vec razblazenog tj pre-mixed ili ako ima manje pakovanje koncentrisovanog? staje total 1l i manual kaze Pro Honda HP Coolant a ti posalji sta hoces po tvoj izboru)
-2l ulja (SAE 10W-30 opet po tvom izboru)
-Filter za ulje
ako imas ubaci neke razne nalepnice u paket da napravim jos vecu ciganiju od ovog motora :D

da uradim servis da se malo navozam pa ako resim da je zadrzavam onda mi saljes i par guma Conti TKC80

hvala  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

jel ima sanse da se nabavi uljni mesac za minarelli am6 50...aprilia rx50  ...konkretno...znam da je cifra  oko 50 e ali covek ne pravi pitanje...i trebaju mi semerinzi za isto sa upside down viljuskom....2013 valjda....provericu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aussweis


Sve kao napisacu i zaboravim.. [doh]

Hvala Stevo za:

-filtere
-ulje
-svecice
-lezaj
-lanac
-lancanike
-gume (koje ne mogu da potrosim a i dalje drze lepo)
-nalepnice, priveske..
-i na kraju, sto me ne odjebes kad sam naporan i detaljan u vezi neceg sto mi treba za motore  [rofl]   [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Kanarinac

Cao, sta ima u ponudi za Suzuki GSXR 600 K8 (model za 2009) od lanaca i lancanika

navajo

Cao, imas li pumpu pretakajucu za Malaguti Password 250?
Hvala 😘

El Jefe

Стева Калем је на годишњем.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 15 Jul, 2018, 21:25
Cao, imas li pumpu pretakajucu za Malaguti Password 250?
Hvala 😘

imam ja ...pretakajucu za raso....bolje se ukiseli kupus a i bistriji raso bude.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

😂😂😂😂
Nista, onda daj Radetu recept za zimnicu, pa da se grebemo za raso i lecimo mamurluk posle MM druzenja😂😂😂

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 16 Jul, 2018, 14:29
😂😂😂😂
Nista, onda daj Radetu recept za zimnicu, pa da se grebemo za raso i lecimo mamurluk posle MM druzenja😂😂😂
ON DA KISELI KUPUS.....pa on jedva jaje skuva....jesi ti videla kako je mrsav...nije ti taj za sarme.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Ma jede taj za 10 ljudi a mrsav..nepravda😂😂😂

viper

Mora da ima neku kod kuæe ¹to ga jede i pije krv😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


El Jefe

#1454
Још једна тема оде у qouratz.
Сад се сетих. Следеће недеље у Кисачу мото сусрет и за ручак печене сарме. Пре пар година један се прејео сарми, па су морали да му ставе даску на стомак и да скачу по дасци да му се сарме врате назад.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

To se lak¹e uradi sa rakijom, svaku koja doðe u stomak sarma pita ¹ta ima napolju, tek neka 12-13ta ka¾e da ima ne¹to interesantno i onda sarma sama izaðe da vidi...

Gavrolini

Cena za set tkc 80 90/90-21 140/80-17?

milomir22

Pozdrav Stevo, sta imate u ponudi guma u dimenziji 120/70 17 i 160/60 17 ? Planiram tokom zime da se ''obujem'', pa razmatram neke opcije. Pozeljne su sport-touring varijante, jer mi je prethodna metzeler m3 jedva izdrzala sezonu i po.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Conti-Moto

Citat: milomir22 poslato 13 Decembar, 2018, 21:29
Pozdrav Stevo, sta imate u ponudi guma u dimenziji 120/70 17 i 160/60 17 ? Planiram tokom zime da se ''obujem'', pa razmatram neke opcije. Pozeljne su sport-touring varijante, jer mi je prethodna metzeler m3 jedva izdrzala sezonu i po.

Pozdrav, izvini na kasnjenju - zimski san ... :)

120/70-17 RoadAttack2
160/60-17 Motion
redovna cena u setu 34.500din

Manijacka cena - 26.000 din
Novo !!!
Conti ROAD !!

K0le

Stevo ima¹ li ¹ta od koèionih ploèica za husaberg FE 450 '09.?  Nose iste kao i KTM-ov EXC (530, 450 itd..)
[cheers] [cheers]