Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

Citat: RoaD GunneR poslato 23 Januar, 2011, 02:46
Ajde bre Stevo sta si zapenio tuzba i ostalo, se natezes sa nekim dokonim klincom zbog jednog posta, njegovo vidjenje stvari je tako, ne mora da ima ni jedan dokaz samo drugi ugao gledenja. Iskuliras argumentovano odgovoris i skines ga sa dnevnog reda umesto da se spustas na njegov nivo i nastavljas se. Nego kad ces da postavis cene i dimenzija na sajt za te gume?!

Evo naseg Novosadjana u akciji :) :) :), u pravu si za to sta pises ali kad radis za neku veliku kompaniju imas
i mnogo obaveza koje kao uvoznik moras da ispunis, ugovorom si obavezan na to (kao i ovaj slucaj).
Problem je staviti cene na sajt zbog konstantne promene kursa dinara, ali mozda da vidim da se stave u Eurima . . .
Hvala na zapazanju, uradicemo nesto povodom toga - obecavam !
Novo !!!
Conti ROAD !!

RoaD GunneR

Citat: Conti-Moto poslato 23 Januar, 2011, 03:00
Evo naseg Novosadjana u akciji :) :) :)
Mala ispravka nisam ja Novosadjanin nego Novosadista ;)

PS Stavi bre cene i u drahmama lako cemo mi da preracunamo, e da i sad ocu popust na gume :P

Conti-Moto

Citat: Milo¹*bandit poslato 23 Januar, 2011, 02:58
Po¹tovani Conti-Moto,

S obzirom na to da je reè o forumu èija je svrha postojanja citiram Pravilnik foruma motomanijaci.com: ''Forum je otvoren za ljude koji dele zajednièku strast prema motorima - motomanijake koji hoæe da se dru¾e, voze i razmenjuju iskustva'', ukratkoreceno diskusiona grupa koja slu¾i za slobodnu razmenu mi¹ljenja i dru¾enje i koja se ne mo¾e nazivati JAVNO©CU jer se diskusija vodi izmeðu èlanova, Va¹a tvrdnja da sam sa predumi¹ljajem napisao dve reèenice koje bi nepovratno povredile èast i ugled dru¹tva sa ogranièenom odgovorno¹cu Motobox i preduzeæa Continental AG je ne samo ru¹ljiva pred ZKP-om vec i apsurdna.

Takoðe bih ¾eleo da ovim putem skrenem pa¾nju èitaocima da ni u jednoj reèenici nisam direktno ili indirektno imenovao o kome se radi. Termini kojima sam se slu¾io su ''lik'' i ''taj'' pomocu kojih se ne mo¾e otkriti eventualni identitet osobe.

I za kraj, ceo moj post se bazira na traèu koji sam èuo i prosledio na diskusionu grupu.

Ja stojim iza mojih dela i gresaka.
Ne razumem se u pravo i zato cu ovo prepustiti pravnicima, sa njima ces sigurno uspeti nekako da se dogovoris.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Milo¹*

#23
Naravno dru¾e, javi kad podnese¹ tu¾bu.


Citat
Danas sam poslao sledeci mail upravi MotoBox-a

``Postovani, u prilogu Vam saljem slike zadnje gume marke Continental 120/70-10 koja je kupljena u Vasoj radnji dana 10.12.2009
Po slikama cete utvrditi da, nakon deset meseci od kupovine,a 7 meseci i 6000km od montiranja, je guma ispucala izmedju ``krampona``.
Napominjem da je guma skladistena do trenutka montaze po pravilima koje predvidja proizvodjac, a montirana shodno uputsvima kako proizvodjaca tako i prodavca.
Pritisak u gumi je redovno kontrolisan i odrzavan.
Model skutera je Vespa ET4 od 150ccm iz 2001godine
Guma je montirana na 15660km a slike su napravljene sa predjenih 22000km``

Javicu Vam njihov odgovor. Mislim da sa pravom reklamiram njihov proizvod.




i ovo je slika samo jednog krampona oko svakog je ispucalo.


Student sa drugog foruma.


CitatOno ¹to je oèajno je ¹to je guma oèito kriva- izaziva wobling kormana. Posle balansiranja (raspored tegiæa na felni je bizaran) je situacija bila malo bolja, ali je guma evidentno neuobièajeno debalansirana. Drago mi je ¹to sam je skinuo i opet vozim Pilot.   

Hoochieman


''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzigi Boy

#24
Citat: Conti-Moto poslato 23 Januar, 2011, 02:22
Citat: Lazic poslato 23 Januar, 2011, 02:04
@Conti-Moto:

Kako mislis da tuzis Miliosa kad nemas pojma ko je on uzivo, niti mozes da dodjes do tog podatka, niti mozes da dokazes da je on to napisao... Mozda je covek zaboravio da se izloguje sa foruma u nekom internet kafe-u... Cisto me zanima...


Naravno da znam ko je Milos iako se nikada nismo videli, net je cudo.
Milos*Bandit nije clan samo na ovom forumu, ima ga na jos par foruma gde je postavljao slike i svoje i svog motora.
Na osnovu broja tablice nije problem naci tacno ko je vlasnik i na taj nacin doci do Milosa.
Nije se ulogovao u nekom internet kafeu vec sa kompa cija je IP adresa registrovana u SBB-u u NS itd.
Kad se podnese tuzba sud donese odluku o trazenju vlasnika itd, itd.
Zahvaljujuci drugu koji radi u SUP-u nedavno je u kratkom roku
uhapsen lik (pedofil) iz Novog Sada koji je postavljao slike na net, bilo je u svim novinama.
Sve u svemu nije problem.
Citat: Conti-Moto poslato 23 Januar, 2011, 03:00
Citat: RoaD GunneR poslato 23 Januar, 2011, 02:46
Ajde bre Stevo sta si zapenio tuzba i ostalo, se natezes sa nekim dokonim klincom zbog jednog posta, njegovo vidjenje stvari je tako, ne mora da ima ni jedan dokaz samo drugi ugao gledenja. Iskuliras argumentovano odgovoris i skines ga sa dnevnog reda umesto da se spustas na njegov nivo i nastavljas se. Nego kad ces da postavis cene i dimenzija na sajt za te gume?!

Evo naseg Novosadjana u akciji :) :) :), u pravu si za to sta pises ali kad radis za neku veliku kompaniju imas
i mnogo obaveza koje kao uvoznik moras da ispunis, ugovorom si obavezan na to (kao i ovaj slucaj).
Problem je staviti cene na sajt zbog konstantne promene kursa dinara, ali mozda da vidim da se stave u Eurima . . .
Hvala na zapazanju, uradicemo nesto povodom toga - obecavam !

Vidi ovako Conti, vidim da imas prijatelje u SUPu da bi te molio ako mogu tvoje kolege, prijatelji, braca, saradnici da i meni pomognu.??!!!

Naime vec neko vreme mi se zena kara sa nekim frajerom, i ne mogu nikako da mu idjem u trag, ali kako vidim ti bi mi mogao pomoci, jer vidim da si jako mocan a imas i mocne prijatelje ( saradnike )

A koliko vidim razumes se jako u gume i gumene proizvode, eeee tu bi mi mogao pomoci 100%

Vidis taj frajer je ostavio kurton u mom krevetu posle polonog opcenja sa mojom zenom, e sad ja sam sa rukavicama i pincetom vodio racuna da ne kontaminiram ( dokaz ) i stavio sam kurton u frizider i zamrznuo ga. E sada ovi tvoji sadarnici da uzmu iz drkotine DNK pa da nadjem drkosa, i da ga ja drknem u glavu.

Naravno ja sam zenu onda odvalio od batina i poslao je na hirurgiju.........zapravo pala je niz stepenice sa 16. sprata.....saplela se

jadna........

Znaci samo mi daj podatke o tom frajeru JMBG i ostalo, znas vec, vidim da znas posao, ljude i da ce ti biti zadovoljstvo da

pomognes mojoj zeni, jer plasim se da ovako jadna nece jos dugo poziveti.....

sta je to za tebe i tvoje kolege koji su uhvatili  bjesnog, opasnog pedofila koji je vrebao decicu sa svog prozara?????

Ako mi to mozes srediti bicu ti vecno zahvalan, a  moja zena ce ti biti jos zahvalnija, ali jos to ne zna!!!!!!!!





ALO BREEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!??????????



Molim te da sledeci put, kada se budes tako prostacki ponasao, pretio, izigravao mocnika, bogatasa koji ima  multinacionalnu

kompaniju, nemoj samo pricati da si iz Novog Sad....nece ti verovati!!!!! naravno ni ja ti neverujem!!!!!

Dzigi Boy

Admine kako se brise ovaj post?? pomagaj!!!??????? Stvarno sam se zajebao,  mislim sta ako mi sada Conti

namesti nasilje u porodici??????

Jaooo sta napravismo od foruma????? Umesto da se manijacimo motociklima, ovde se neki bezobrazni silnici i

mocnici sjatili i  prete omladini.......????

SSZGO

#26
Vidi ovako

neko je imao problema sa jednom gumom - to nista ne znaci, ljudi stave nove gume bilo koje marke i desi se problem

skoro sam gledao u Top Speed-u kad su stavili neke najskuplje gume na neki novi auto i uspeli da ih pocepaju posle sat vremena

tako da izjava jednog coveka ama nista ne znaci, koliko vidim vise ljudi je hvalilo a samo jedan je protiv.

--------

posto ste krenuli u FLAME tj  [zena], mislim da je najbolje da se neki komentari sakriju,

Takodje verujem da M. stvarno moze da ima problema jer se vrlo lako dokaze u ovom slucaju ko je ko,
uostalom ne mora se ni dokazati da je on bitno je u sta sudija poveruje :)

Evo on je sada naucio da ne sme da prica svasta o nekome na osnovu rekla-kazala i da na osnovu jednog iskustva izvlaci zakljucke.
A da smanjimo i odgovornost sa S., kada sakrijemo poruku od M. on vise nece imati zasto da ga tuzi (a ni kako jer cemo da unistimo dokaze) :)

E tako...

I jos - u ovoj temi necu da vidim ista vise od pravnih mambo-jumbo i ista vezano za sklonjeni sadrzaj...
Imate PP za te stvari
Pricamo o gumama, i da su povoljne :)





EDIT - ja sakrijem, Uff mi vraca poruke na vidljivo...
Ok sledeci put cu da ih brisem, a jos nije kasno samo da vidimo kako ce se razviti tema...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Bravo, majstore. Znaci, ko ti lose prokomentarise radnju ili posao, imace posla sa Djurom. Zao mi je sto nisam admin, banovao bih te iste sekunde posle ove pretnje advokatom. Super si reklamu napravio sebi, da se deset njih javilo da ti opljuje po gumama, ne bi postigli bolji efekat.
Prijatelj je zao drug

SSZGO

Gresis silno decko

Nije mu pljuvao po gumama nego je pljuvao bez osnova i dokaza

Kao kad meni crkne foto aparat pa ja sad pocnem da pljujem po radnji gde sam ga kupio -
odneses lepo nazad, uzmes drugi i gotovo... Svaka roba moze da prodje sa greskom...

E sad, ako bi nosio gumu na reklamaciju i oni odbiju, onda mozes da pljujes po njima!
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Black Adder

da se samo nadove¾em, bilo je nekih nesuglasica povodom kvaliteta i porekla Koso satova, neke reklamacije i ¹ta ti ja znam, vrv se re¹ilo na povoljan naèin po obe strane. pisalo se na bjb
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/30422-koso-univerzalni-satovi/page__p__542113__hl__%2Bkoso+%2Bsatovi__fromsearch__1#entry542113
e sad ne znam, verovatno da Milosh nije znao da procita post, ili ne¹to slièno, msm kad se jednom opeèe¹ i u ladnu supu duva¹ ...

zodiac

Ako je pljuvao bez osnova i dokaza, onda mu se na to lepo odgovori, i isti mu se zatraze, i ako ih nema, onda citava prica preraste u pozitivni marketing, a pljuvac ispadne glup u drustvu i svima dobro. Ako mu zapreti sudom i advokatom, na sred foruma, onda je to izrazito losa reklama, bez obzira da li je u pravu ili ne. Da ne pricam da forum tome ne sluzi, i da niko ko je kritikovan, osnovano ili neosnovano, nije reagovao na ovakav nacin.
Prijatelj je zao drug

Dzigi Boy

sszgo nije u redu da tako napada decka i da mu preti, moguce da to sve nije tacno, ali on kao, vlasnik i saradnik multinacionalnih kompanija ne moze tako nekulturno da se ponasa, kakvo je to ponasanje??????

Isprca nam da je dobar sa pandurima, zna ko je pedofil, kako se decko zove..blablablablabblaaaa.....cemu sve to???

Mogao je to sve uraditi na kulturniji nacin, ali ocigledno da nema kulturu, pa smo mi ostali zrtve njegovog prostakluka i nevaspitanja.....

Sad sam se i ja jako uplasio da me njegovi prijatelji panduri ne uhapse, a da ce mi njegovi advokati oteti sve pa cak i motocikl.......tresem se od straha:(((((

dzimika

Dosta ljudi koje znam su narucivali continental gume bas iz motobox-a, nisam cuo od nijednog da je bio nezadovoljan vec su komentari bili samo  "trosi se brze nego neki drugi model gume koji je i tvrdji ali zato drzi dobro na putu ali posto je i cena niza onda je dobra guma za te pare" i to od par ljudi
Drugari u blizini imaju 3 GPZ-a, stariji modeli koji imaju prednju gumu 16" i jedino continental ima normalnu cenu ali na zalost kad su pozvali motobox nisu imali na stanju a nisu mogli ni da poruce 3 gume kolko im je trebalo sto nije mala porudzbina ali i dalje nije moglo, drugari ostali na losim gumama a motobox ostao bez tri kupca za sada,
cisto da se razumemo, ne krivim motobox za ovo niti oni krive, znamo svi kako funkcionise uvoz raznih stvari kod nas, moras da narucis kontejner robe da bi uopste i dobio robu i za male kolicine dobavljac nece ni da cuje a i papirologija za malu kolicinu robe je ista kao i za veliku kao i troskovi te papirologije, zato nasi uvoznici takve stvari i ne rade pa sa te strane i razumem nase prodavce moto opreme

sto se tice pomenutog primera lose gume, ako je vec sve uradio sa gumom po propisu onda treba skinuti gumu i odneti je u prodavnicu i traziti da se guma ili zameni ili da se nadje neko resenje, ali kolko vidim guma je kupljena u decembru i montirana je tek 3 meseca kasnije a u medjuvremenu pitanje je gde je stajala i kako je stajala tako da kupac nema bas neko pravo zalbe, to bi bilo kao kad bi musterija kod mene kupila kondom i dodje posle 10 meseci da se zali kako joj je pukao dok je kresao neku cicu :D

pit



       Nek se ljuti ko hoce bas me zabole ona stvar ali ja tvrdim da u Srbiji dolazi skart i gume i stare gume koje se prodaju po ful cenama.Meni su prosle godine prodate nove Dunlop po ceni od 25000 din a to na skroz pederski nacin.
       Otisi sam u Jamahino predstavnistvo u Nisu i narucio par guma koje sam cekao mesec dana i kad sam ih montirao video da su stare godinu i nesto.Sta sam mogao da radim da ih vratim i cekam jos mesec dana ili da se zapucam u BG i dobijem isto stare gume odmah.
           Napominjem da sam pre njih imao Metzeler z 6 zadnju i Mishelin pilot i obe su kuljenje u Germaniji i izgurale su po 20000 km s tim sto se zadnja istrosila bas a prednja je bilo ok,
         Ovaj Dunlop koji sam kupio ovde je riknuo za jednu sexonu znaci plafon oko 10000 km s tim sto je zadnja bila pojedena vec posle 5000 km.
       MOJ SAVET SVIMA JE DA AKO IAKO MOGU KUPE GUME PREKO A OVE OVDE SUVISNO JE KOMENTARISATI.

MISIRAC

3ca sezona na Conti Escape i vise nego zadovoljan (2 seta zamenjena za 3 sezone) cena - kvalitet vise nego dobar odnos a godinu nikad nisam gledao :).
p.s.:dok sam drzao radju sa Motoboxom sam preko drugara iz Valjeva saradjivao vise nego korektno, roba je uvek bila na vreme ,nikad skart a placanje je moglo ponekad i na rec, uglavnom na gume se niko nije zalio, Hozeu koji je isao na put do Portugala i nazad poklonjen je set guma za TDM 850 ni on se nije zalio :).
A o rekla kazala ne bih komentarisao samo bih naveo  primer od pre 20ak godina a znam ih mnogo vise, kada je sedeo covek preko puta mene u kaficu za istim stolom i meni pricao najgore bljuvotine o MENI , posle sat vremena sam izvadio licnu kartu i samo sam zeleo da znam zbog cega tako sere a ne zna ni ko sam ni kako izgledam...predpostavljam da znate odgovor : PA CUO SAM TAKO.....ipak smo mi SRBI, za mene je svaki covek dobar dok se LICNO ne uverim u suprotno.
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Dr. Pop

Kao urednik ove teme, zamolio bih sve uèesnike diskusije da se suzdr¾e neumesnih komentara koji lo¹e utièu na medjuljudske odnose.
Svako je slobodan da na osnovu liènog iskustva ili iskustva njemu poznatih ljudi komentari¹e kvalitet ili uslugu nekog prodavca ili preprodavca moto opreme.
isto tako svako ko misli da su iznete neistine ima pravo da se brani na sebi svojstven naèin dokazima ili argumentima. Pretnje bilo kog tipa nisu primerene i neæe se tolerisati.

Jo¹ jedanput molim sve uèesnike diskusije da se dr¾e teme i ne offuju, nego na civilizovan naèin iznesu svoje vidjenje i iskustva...
MK Arhangel

UFF

Citat: sszgo poslato 23 Januar, 2011, 08:48
EDIT - ja sakrijem, Uff mi vraca poruke na vidljivo...
Ok sledeci put cu da ih brisem, a jos nije kasno samo da vidimo kako ce se razviti tema...

NE

Sledeci put se pre sakrivanja prvo posavetuj sa ostalim adminima

Rekli smo da kod nas NEMA BRISANJA pa nek pazi sta ko pise.

farbach


Sta ako neko ima lose misli o tim gumama, da li moze da se uhvati ip mozga i koliko robije se dobija.

pit


                 Uh to je vec zahebano dokazati ali prdpostavljam da mister konti ima neke medijume na lageru koje aktivira u takvim sitaucijama.Znaci vvodi reda bre sta mislis ...i samo na niskim frekvencijam budi ...mislim da te jos nisu provalili.

Lazic

Citat: farbach poslato 23 Januar, 2011, 23:03
Sta ako neko ima lose misli o tim gumama, da li moze da se uhvati ip mozga i koliko robije se dobija.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], kad Marko progovori, a da nije na temu religije... priceless... [cheers]