Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

kako se zove radnja u NS rade kontinetal, zna neko?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Tihi_ZR

Citat: sszgo poslato 21 Januar, 2011, 11:31
kako se zove radnja u NS rade kontinetal, zna neko?
Motobox. Imaju razne Continental i cena je izmedju 20000 i 30000 za komplet. A zadnja mislim da je oko 18000.
pogledaj u Tigar trade radnjama, oni imaju Michelin pilot Road, neki stariji model i bile su jeftine dosta prosle godine, za moj je bio komplet oko 22000 ali nisam uzeo jer sam hteo samo Bridgestone.

SSZGO

zvao motobox

road attack 2 190 je 19000
sport attack je 16800

i ovaj proizvod imaju koji mi deluje zanimljivo





za sada od novih najpovoljnija je
dunlop sportmax qualifier 190 - 13500
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milo¹*

taj iz motoboxa valja ¹kart gume
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

Kako skart?
Pa on je uvoznik jbt
objasni nam

Milo¹*

ko je malo u skuter prièi zna da motobox prodaje sve delove po extra nerazumnim cenama i slu¾i se agresivnim marketingom ¹to podrazumeva da je motobox preuzeo potpuno nezavisan skuteri.org forum i pretvorio ga u svoju uzgajivaènicu debila.
Lik kupuje gume sa gre¹kom (¹kart) i prodaje ih kao da su full ispravne. Na oko i jesu jer nikad ne bi pomislio da im ne¹to fali.

poslaæu temu perlxu, on zna jednog deèka kog je tako zajebao
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

Ako je to tacna informaxija okaci text i ovde trebamo da znamo samo nadam se da postoji i nacin da se to proveri tj dokaz

Milo¹*

Prosledio sam link teme, èekamo odgovor

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Stuntoholic

#8
Cene u motoboxu su slicne kao na scooter-attack.com, odakle i uzimaju delove.
Uzeo sam dosta delova kod njih, sve pohvale
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Conti-Moto

Citat: Milo¹*bandit poslato 22 Januar, 2011, 11:52
ko je malo u skuter prièi zna da motobox prodaje sve delove po extra nerazumnim cenama i slu¾i se agresivnim marketingom ¹to podrazumeva da je motobox preuzeo potpuno nezavisan skuteri.org forum i pretvorio ga u svoju uzgajivaènicu debila.
Lik kupuje gume sa gre¹kom (¹kart) i prodaje ih kao da su full ispravne. Na oko i jesu jer nikad ne bi pomislio da im ne¹to fali.

poslaæu temu perlxu, on zna jednog deèka kog je tako zajebao

Milo¹e,
kao ovla¹æeni uvoznici Conti-Moto brenda za na¹u dr¾avu moram da te obavestim
da za ovakvu izjavu u javnosti mozes uskoro da ocekujes tu¾bu za klevetu.
Trebaæe ti puno novca i vremena da bi dokazao neosnovane tvrdnje koje si napisao i na taj nacin
pokusao da naru¹i¹ ugled firmi kao ¹to su Motobox d.o.o. i Continental GmbH.
U toku iduæe nedelje æe biti obavljeni razgovori sa na¹im dobavljaèem firmom Continental,
nakon konsultacija æe biti jasnije da li æe biti dve odvojene tu¾be ili samo jedna sa nase strane.

Novo !!!
Conti ROAD !!

cika zuba

#10


za motobox sve naj naj,nista nisam pazario kod njih,a dobio majicu na poklon!! :) :)
[/

UFF

Kao sto vec rekoh u slucaju da Milos ima nekakav dokaz kojim moze da podupre svoje reci to bi voleo da vidim i podelim sa ostalima tj upozorim ih, u suprotnom mislim da nije ok da pljujemo coveku firmu bez razloga sa rekla-kazala jer to moze dosta da ga kosta
Najbolje bi bilo da se covek koji to tvrdi registruje ovde i on nam prenese svoje iskustvo iz prve ruke

Lazic

@Conti-Moto:

Kako mislis da tuzis Miliosa kad nemas pojma ko je on uzivo, niti mozes da dodjes do tog podatka ako nije napisao generalije na profilu, niti mozes da dokazes da je on to napisao... Mozda je covek zaboravio da se izloguje sa foruma u nekom internet kafe-u... Cisto me zanima...

Conti-Moto

Citat: Lazic poslato 23 Januar, 2011, 02:04
@Conti-Moto:

Kako mislis da tuzis Miliosa kad nemas pojma ko je on uzivo, niti mozes da dodjes do tog podatka, niti mozes da dokazes da je on to napisao... Mozda je covek zaboravio da se izloguje sa foruma u nekom internet kafe-u... Cisto me zanima...


Naravno da znam ko je Milos iako se nikada nismo videli, net je cudo.
Milos*Bandit nije clan samo na ovom forumu, ima ga na jos par foruma gde je postavljao slike i svoje i svog motora.
Na osnovu broja tablice nije problem naci tacno ko je vlasnik i na taj nacin doci do Milosa.
Nije se ulogovao u nekom internet kafeu vec sa kompa cija je IP adresa registrovana u SBB-u u NS itd.
Kad se podnese tuzba sud donese odluku o trazenju vlasnika itd, itd.
Zahvaljujuci drugu koji radi u SUP-u nedavno je u kratkom roku
uhapsen lik (pedofil) iz Novog Sada koji je postavljao slike na net, bilo je u svim novinama.
Sve u svemu nije problem.
Novo !!!
Conti ROAD !!

MotoManijak

hmm... nisam bas nesto siguran da se u srbiji izjava sa facebooka,foruma idt prihvata kao dokaz..

Conti-Moto

Citat: MotoManijak poslato 23 Januar, 2011, 02:24
hmm... nisam bas nesto siguran da se u srbiji izjava sa facebooka,foruma idt prihvata kao dokaz..

Da je ovaj forum "zatvorenog tipa" bilo bi problematicno, a posto nije javljace vam Milos kako stvari napreduju.
Novo !!!
Conti ROAD !!

RoaD GunneR

Ajde bre Stevo sta si zapenio tuzba i ostalo, se natezes sa nekim dokonim klincom zbog jednog posta, njegovo vidjenje stvari je tako, ne mora da ima ni jedan dokaz samo drugi ugao gledenja. Iskuliras argumentovano odgovoris i skines ga sa dnevnog reda umesto da se spustas na njegov nivo i nastavljas se. Nego kad ces da postavis cene i dimenzija na sajt za te gume?!

Lazic

#17
Citat: Conti-Moto poslato 23 Januar, 2011, 02:22
Naravno da znam ko je Milos iako se nikada nismo videli, net je cudo.
Milos*Bandit nije clan samo na ovom forumu, ima ga na jos par foruma gde je postavljao slike i svoje i svog motora. --- Ocigledno nisi cuo za lazne profile
Na osnovu broja tablice nije problem naci tacno ko je vlasnik i na taj nacin doci do Milosa. --- izadje u bazi èièa od 70 godina, kaze prodao sam ga pre 15 godina tom i tom, a posle muu...
Nije se ulogovao u nekom internet kafeu vec sa kompa cija je IP adresa registrovana u SBB-u u NS itd.  --- www.hidemyass.com resava taj deo sa IP adresama...
Kad se podnese tuzba sud donese odluku o trazenju vlasnika itd, itd. --- To valjda zavisi od tezine krivicnog dela...
Zahvaljujuci drugu koji radi u SUP-u nedavno je u kratkom roku
uhapsen lik (pedofil) iz Novog Sada koji je postavljao slike na net, bilo je u svim novinama. --- Pedofilija spada u teska krivicna dela...
Sve u svemu nije problem.

Sve u svemu, problem...


Edit:
Odoh u tezak off, izvinjavam se, stvarno bi mogli da vidimo cene tih guma, ako su stvarno toliko jeftine, da proverimo da li valjaju... [cheers]

Stuntoholic

Mislim da ne treba ici do te mere, sud i to, treba argumentovati suprotno i ljudski resiti to...
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Milo¹*

Po¹tovani Conti-Moto,

S obzirom na to da je reè o forumu èija je svrha postojanja citiram Pravilnik foruma motomanijaci.com: ''Forum je otvoren za ljude koji dele zajednièku strast prema motorima - motomanijake koji hoæe da se dru¾e, voze i razmenjuju iskustva'', ukratkoreceno diskusiona grupa koja slu¾i za slobodnu razmenu mi¹ljenja i dru¾enje i koja se ne mo¾e nazivati JAVNO©CU jer se diskusija vodi izmeðu èlanova, Va¹a tvrdnja da sam sa predumi¹ljajem napisao dve reèenice koje bi nepovratno povredile èast i ugled dru¹tva sa ogranièenom odgovorno¹cu Motobox i preduzeæa Continental AG je ne samo ru¹ljiva pred ZKP-om vec i apsurdna.

Takoðe bih ¾eleo da ovim putem skrenem pa¾nju èitaocima da ni u jednoj reèenici nisam direktno ili indirektno imenovao o kome se radi. Termini kojima sam se slu¾io su ''lik'' i ''taj'' pomocu kojih se ne mo¾e otkriti eventualni identitet osobe.

I za kraj, ceo moj post se bazira na traèu koji sam èuo i prosledio na diskusionu grupu.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D