Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Da pohvalim Stevu.... Poruèio filter vazduha, filter stigao i par dana posle toga i fiskalini raèun. Sve po PS, sve pohvale :)
Tjuning bud¾ing

Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Jun, 2015, 15:28
cena za
Contigo

prednja 100/90/19

zadnja    130/80/18

za Kawasaki kz1000H  1980


Conti GO 100/90-19 57H - cena sa popustom 9.990 din (redovna cena 12.060 din)
Conti GO 120/90-18 65H - cena sa popustom 9.900 din (redovna cena 11.660 din)
Kawa KZ1000H fabricki nosi zadnju gumu u dimenziji 120/90-18 ...

Imam i jednu posebnu zadnju gumu na snizenju:
ContiClassicAttack 120/90-18 65V - cena sa popustom 10.600 din (redovna cena 16.470 din)
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

Sutra se cujemo...treba da dodje do mene da se dogovorimo sta i kako ...verovatno ces i slati na moju adresu....pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Poku¹avam da se setim na koga me Steva podseæa...;D Aaaaaaaa, na rBobana iz O bre, novca... ;D Kvalitetni ludaci ¹to se tièe zavrtanja gasa...;D

Conti-Moto

Citat: Laziæ poslato 14 Jun, 2015, 23:15
Poku¹avam da se setim na koga me Steva podseæa...;D Aaaaaaaa, na rBobana iz O bre, novca... ;D Kvalitetni ludaci ¹to se tièe zavrtanja gasa...;D

Hahahahha
Nedavno sam zvrtao gas na mojoj Inazumi do Tassosa i nazad ...
Bilo je do OO ! Krenuo na dva-tri dana, ostao 10 !! :)
Novo !!!
Conti ROAD !!

Glava Dole

Steva je super lik, kupovao sam jednom 'na veliko' delove za tuning skutera(oko 60.000din u jednom mahu) i vise puta sitnice i delove, uvek je sve bilo po dogovoru i krajnje profesionalno, a kad god sam pricao sa Stevom iznenadio sam se koliko je strpljiv, nesebicno deli znanje itd... recimo nije spomenuo nista niti dao ikakav nagovestaj a tek tako sam iz paketa sa ostalim delovima izvadio majicu, podkapu, privezak, brdo nalepnica i ne secam se ni ja sta vec sve od pokloncica, osecao sam se super s obzirom da to nisam ni ocekivao pa ovom prilikom zelim da se ponovo zahvalim Stevi ljudini, valjda cu nekad da ga upoznam i licno (jeste bilo pre najmanje 3-4god al nema veze) :D

Conti-Moto

Citat: Milos96 poslato 15 Jun, 2015, 04:23
Steva je super lik, kupovao sam jednom 'na veliko' delove za tuning skutera(oko 60.000din u jednom mahu) i vise puta sitnice i delove, uvek je sve bilo po dogovoru i krajnje profesionalno, a kad god sam pricao sa Stevom iznenadio sam se koliko je strpljiv, nesebicno deli znanje itd... recimo nije spomenuo nista niti dao ikakav nagovestaj a tek tako sam iz paketa sa ostalim delovima izvadio majicu, podkapu, privezak, brdo nalepnica i ne secam se ni ja sta vec sve od pokloncica, osecao sam se super s obzirom da to nisam ni ocekivao pa ovom prilikom zelim da se ponovo zahvalim Stevi ljudini, valjda cu nekad da ga upoznam i licno (jeste bilo pre najmanje 3-4god al nema veze) :D

Hvala ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

Hohštapler

Nije u redu da svi hvale samo Stevu a da Ðoleta niko ne spomene! I on je deèko sjajan lik, imao do sad strpljenja i ¾ivaca za 1000 mojih zivkanja i smaranja i ajd ovo i po¹to ti ono! I uvek sve odradi, pripremi, skloni, naruèi, saèuva, JAVI NA MOBILNI kad stigne!
Ma e, najbolja moto radnja u kojoj sam bio, i uvek sve samo kod njih! I sve uvek uputim prvo tamo.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jun, 2015, 12:19
Nije u redu da svi hvale samo Stevu a da Ðoleta niko ne spomene! I on je deèko sjajan lik, imao do sad strpljenja i ¾ivaca za 1000 mojih zivkanja i smaranja i ajd ovo i po¹to ti ono! I uvek sve odradi, pripremi, skloni, naruèi, saèuva, JAVI NA MOBILNI kad stigne!
Ma e, najbolja moto radnja u kojoj sam bio, i uvek sve samo kod njih! I sve uvek uputim prvo tamo.  [cheers]

Hvala u Djoletovo ime, upravo je procitao ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

Stigle gume...a ja iznenadjen....raspakujem ko dete za novu godinu....a unutra....samo gume...nema nikakv poklon...ni upaljac, ni privezak, ni merac kompresije.....
Sta sad...sto si na s navikao.....sam si kriv :)

p.s.
Na onom meracu kompresije mi umrle baterije....pa sa sledecim gumama bi mogao da vidis sta i kako :)

salu na stranu..

gpz500s cuvena zadnja sesnaestica....najeftiia varijanta....koliko....drugaru napred Pneumant bio, ja mu poklonio novu 16 da ne izgine po gradu na kocenju....ali je zadnja matora kao biblija.....a jedva ga ubedismo da je bolji motor od skutera....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jun, 2015, 17:53
Stigle gume...a ja iznenadjen....raspakujem ko dete za novu godinu....a unutra....samo gume...nema nikakv poklon...ni upaljac, ni privezak, ni merac kompresije.....
Sta sad...sto si na s navikao.....sam si kriv :)

p.s.
Na onom meracu kompresije mi umrle baterije....pa sa sledecim gumama bi mogao da vidis sta i kako :)

salu na stranu..

gpz500s cuvena zadnja sesnaestica....najeftiia varijanta....koliko....drugaru napred Pneumant bio, ja mu poklonio novu 16 da ne izgine po gradu na kocenju....ali je zadnja matora kao biblija.....a jedva ga ubedismo da je bolji motor od skutera....

Izvini Revo, bio sam na putu dok se roba pakovala ... jbg
Tako ti je to kad razmazis decu.
Sledeci put sigurno !  :-*  [srce]

Kawasaki GPZ500S - 130/90-16 67H TL - Manijacka cena 11.800 din.  :P
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

hvala

p.s.
zezam se....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Conti, lanac i lanèanici za CB500 '98, pc32, ¹ta sve ima i koliko novaca?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Jun, 2015, 18:18
Conti, lanac i lanèanici za CB500 '98, pc32, ¹ta sve ima i koliko novaca?

CB500 `98.  PC32

JT lancanici i Regina lanac Z-ring Enduro  -  14.240 din. (118 eur) ili
JT lancanici i Regina lanac Z-ring Sport  -  16.750 din. (139 eur)
Novo !!!
Conti ROAD !!

goranvojska

imas li prednje plocice za mog bandita 1200,96god.i naravno koliko para.

Conti-Moto

Citat: goranvojska poslato 26 Jun, 2015, 20:16
imas li prednje plocice za mog bandita 1200,96god.i naravno koliko para.

Cena plocica je po disku:
TRW Lucas (organic) - 2.390 din.
TRW Lucas (sinter) - 2.790 din.
KYOTO (organic) - 950 din.
Novo !!!
Conti ROAD !!

goranvojska

posalji u ponedeljak koje su najbolje.(ne u ceni vec kvalitetu)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 26 Jun, 2015, 22:13
posalji u ponedeljak koje su najbolje.(ne u ceni vec kvalitetu)

na drugarovom banditu 1200 smo probali deset razlicitih firmi i jos toliko tvrdoca.....EBC HH su se na tom motoru brutalno dobro pokazale...vredi ih platiti i sacekati....motor je tezak i trazi vrhunsku plocicu koja ce kociti na hladno a nece pustai kad se zagreje i da razumno haba diskove....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Citat: goranvojska poslato 26 Jun, 2015, 22:13
posalji u ponedeljak koje su najbolje.(ne u ceni vec kvalitetu)

Ok, saljem TRW Lucas Sinter.  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!