Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Jugo ako vec ne vozis off onda bolje uzmi Trail Attack 2

SADAN

Ih bre na ovakav popust dodje mi da kupim jos jedan set Trail Attack 2,inace gume su bas,bas dobre!!!

grber

Ima li neka manijacka cena za TKC80 140/80-18?  [hello]

Conti-Moto

Citat: grber poslato 07 Mart, 2014, 20:54
Ima li neka manijacka cena za TKC80 140/80-18?  [hello]

Momentalno nemamo ali mozemo da porucimo, stize krajem marta po ekstra Manijackoj ceni od 11.000 din !!
Javi se ako je zelis ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

SACO

Ima¹ li plastike za CR 250 R godi¹te 96,na sajtu videh da ima za KX-a te generacije

Conti-Moto

Citat: SACO poslato 07 Mart, 2014, 22:05
Ima¹ li plastike za CR 250 R godi¹te 96,na sajtu videh da ima za KX-a te generacije

Za tvoju Hondu nemam vise, prodato. Cena je inace 10.000 din za sve komplete ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

SACO

Da li æe¹ opet nabavljati,nije ba¹ hitno..

juga

Citat: UFF poslato 04 Mart, 2014, 16:51
Jugo ako vec ne vozis off onda bolje uzmi Trail Attack 2
Ja bi neki kompromis ( ¹to je uvek najgore re¹enje), Neæu ba¹ da vozim off , ali tu i tamo svrnem u njivu,..., jebem li ga, æe da vidim, btw, da li neko ima iskustva sa conti escape ?

Conti-Moto

Citat: SACO poslato 07 Mart, 2014, 22:40
Da li æe¹ opet nabavljati,nije ba¹ hitno..

Za sada ne ... :(
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Citat: juga poslato 07 Mart, 2014, 23:30
Citat: UFF poslato 04 Mart, 2014, 16:51
Jugo ako vec ne vozis off onda bolje uzmi Trail Attack 2
Ja bi neki kompromis ( ¹to je uvek najgore re¹enje), Neæu ba¹ da vozim off , ali tu i tamo svrnem u njivu,..., jebem li ga, æe da vidim, btw, da li neko ima iskustva sa conti escape ?

To si odlicno napisao, ne postoje "gume za sve" ... kao sto ne postoji ni motor za sve.
Postoje opet i gume i motori koji mogu da pokriju prilicno sirok spektar potreba ali ...
Kad vec pitas koje gume, ja bih ti preporucio Conti TKC 80, guma izgleda grubo ali se sasvim lepo
vozi i ponasa. TKC 80 je fabricka ugradnja na BMW GS 1200 Adventure, motor koji je predvidjen za
putovanja, sto znaci da je guma dobra i za put i za OFF.
Conti Escape bi se relativno brzo "napunila" u njivi, nije ona za to.
Ako ti jos nekako mogu pomoci nekim savetom ili dobrom cenom tu sam ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

juga

Hvala, conti na obja¹njenju, escape mi deluje pitomije od tkc, a ¹to se tièe njive, nisam mislio doslovce, nego da ako hoæu mogu malo i van puta ( a nemam dva para toèkova), pa ti sad budi pametan!!! 
Zanima me kako se conti escape pona¹a na asfaltu?!

Conti-Moto

Van puta je TKC 80 bolja, na putu je bolja Escape.
Escape se ponasa skoro kao cista drumska guma, to je mirna i tiha guma, dobro drzi na putu i ne haba se brzo.
Novo !!!
Conti ROAD !!

juga

Hvala na poja¹njenju!!

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

par za BMW  R1200 cl.  2003...white wall tyres.........cena za par....milestone 150/80/16 front   170/80/15 rear....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Neæu ni¹ta da poruèujem za sad, samo hoæu da te pohvalim za ove manijaèke popuste, svaka èast!  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Mart, 2014, 16:23
par za BMW  R1200 cl.  2003...white wall tyres.........cena za par....milestone 150/80/16 front   170/80/15 rear....

WW (white wall) gume sa belim zidom se prave (uglavnom) u dimenzijama za Harley Davidson motore, znaci 130/90-16, 130/80-17 130/70-18,
MT90, MT85, MU85, 150/80-16, 180/65-16 ...
Ako je bas frka mozemo iskombinovati nesto ali ne u WW varijanti.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН


http://www.bobsbmw.com/motorcycles/images/used/zj30291/profile-lg.jpg

ovakav samo sivi.....hoce drkadzija ww pa to ti je....izgleda da ce morati Dunlop
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

I u Dunlop-u mozda mogu da napravim ok cenu ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

ajde chekiraj mi...gume su mu matore...iz 2003 ...a izgledaju ko nove....ne moze da se vozi motor....pare nisu problem...javis koliko treba da ti avansno uplati...predpostvljam da ce preko firme....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11