Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: UFF poslato 30 Maj, 2017, 10:03
[rofl] major skuplje plocice za moj motor jbt  :o

nego kad menjam za sva 3 diska izadje me tacno sto evrica

eto grofe da li je sad jos lakse? :D

Hteo sam da napisem isto al rekoh ispravice sto posto pa cutim ko kurva [rofl]

Lazic

I progresivnim oprugama da ne propada toliko... :D Jeftinije mi je da ranije koèim... ;D

mali_zmaj

Ima i emulator,koji se stavlja u vile,regulise protok ulja,imao sam negdje i shemu,kako da se to istokari..,sjedio na jednom KLE u koji je to imao,i progresivne usput,i pancirna..,znaci vile kako treba,niti pretvrde niti kilave,taman!!
jin-jang

Conti-Moto

Citat: mali_zmaj poslato 30 Maj, 2017, 19:40
Ima i emulator,koji se stavlja u vile,regulise protok ulja,imao sam negdje i shemu,kako da se to istokari..,sjedio na jednom KLE u koji je to imao,i progresivne usput,i pancirna..,znaci vile kako treba,niti pretvrde niti kilave,taman!!

To se lakse sredi sa gu¹æim uljem za vile ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Conti-Moto poslato 30 Maj, 2017, 21:18
Citat: mali_zmaj poslato 30 Maj, 2017, 19:40
Ima i emulator,koji se stavlja u vile,regulise protok ulja,imao sam negdje i shemu,kako da se to istokari..,sjedio na jednom KLE u koji je to imao,i progresivne usput,i pancirna..,znaci vile kako treba,niti pretvrde niti kilave,taman!!

To se lakse sredi sa gu¹æim uljem za vile ...
tesko da ulje ima pozitivan uticaj na vile sa damping rod-om,,,,biras izmedju golog federa i klocne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Major

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2017, 17:49
I progresivnim oprugama da ne propada toliko... :D Jeftinije mi je da ranije koèim... ;D

[kralj]

Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Maj, 2017, 23:53
Citat: Conti-Moto poslato 30 Maj, 2017, 21:18
Citat: mali_zmaj poslato 30 Maj, 2017, 19:40
Ima i emulator,koji se stavlja u vile,regulise protok ulja,imao sam negdje i shemu,kako da se to istokari..,sjedio na jednom KLE u koji je to imao,i progresivne usput,i pancirna..,znaci vile kako treba,niti pretvrde niti kilave,taman!!

To se lakse sredi sa gu¹æim uljem za vile ...
tesko da ulje ima pozitivan uticaj na vile sa damping rod-om,,,,biras izmedju golog federa i klocne....

:-* Danke Revo ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

mali_zmaj

Sve se slazem,al isto kazem da sam sjedio na KLEu,vlasnik Nikola sa Krka,isao sa KLE om u Ukrajinu,odavno...,e sad on je to napravio i stavio te emulatore u vile,sad covjek veli da to radi radnju!!! Ja sam samo sjedio na istom,i malo cimao vile...,tvrde,taman!!
jin-jang

Gavrolini

Stevo jel imas tkc80 120-18 i ako imas koliko je novaca?

Conti-Moto

Citat: Gavrolini poslato 02 Jun, 2017, 17:20
Stevo jel imas tkc80 120-18 i ako imas koliko je novaca?

Imam 4.00-18, ona je nesto u¾a (kao 110).
Manijacka cena je 9.500 din.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

da li se zna ko ima termo grupu za apriliju rs50 2006.....derbi d50b agregat....nema ni sa normalnom ni sa nenormalnom cenom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jun, 2017, 22:50
da li se zna ko ima termo grupu za apriliju rs50 2006.....derbi d50b agregat....nema ni sa normalnom ni sa nenormalnom cenom...

1. 10.000 din
2. 34.000 din
3. 38.000 din
Novo !!!
Conti ROAD !!

milomir22

Javite ako stignu prednje i zadnje plocice za bandit 600 2001. Uzeo bih sva 3 para organske-najjeftinije.

Znam da ima zadnjih ali bih uzeo/zamenio sve odjedared.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Conti-Moto

#1335
Citat: milomir22 poslato 07 Jun, 2017, 01:10
Javite ako stignu prednje i zadnje plocice za bandit 600 2001. Uzeo bih sva 3 para organske-najjeftinije.

Znam da ima zadnjih ali bih uzeo/zamenio sve odjedared.

Tri seta - 3.000 din
Novo !!!
Conti ROAD !!

DebeliZmaj

informativno bi me zanimao komplet guma za diverziju ?
svakako ne u ovom mesecu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ako ima za sva 3 diska, saljite brzom postom ili ponesite u Vojsku 17.6. (ako idete), kako god Vam vise odgovara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Conti-Moto

Citat: milomir22 poslato 07 Jun, 2017, 20:54
Ako ima za sva 3 diska, saljite brzom postom ili ponesite u Vojsku 17.6. (ako idete), kako god Vam vise odgovara.

Moram ih poslati, 17.06. sam na putu ...
Posalji sve podatke za slanje na PP, ime i prezime, adresa i broj mobilnog.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Jun, 2017, 10:59
informativno bi me zanimao komplet guma za diverziju ?
svakako ne u ovom mesecu ...

Kakvu diverziju gumama da izvrsim na tebi ?!  :o
Napred 110/70-17 i nazad 130/70-18 ?
Novo !!!
Conti ROAD !!