Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


joka

Oæe¹ da ka¾e¹, da su se tako neki smuvali?   [rofl]  [rofl]

Conti-Moto

Citat: joka poslato 11 Septembar, 2016, 22:12
Oæe¹ da ka¾e¹, da su se tako neki smuvali?   [rofl]  [rofl]

Da da ...  :o :o :o

Hahahahahaha
Novo !!!
Conti ROAD !!

lord_oblivion

Neki solidan lanac 428 134 karike?
Kad ka¾em solidan, mislim na neki koji se neæe istegliti do neupotrebljivosti za tri meseca kao ovi Favoriti za Jawu ¹to trenutno teram.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Conti-Moto

Citat: lord_oblivion poslato 12 Septembar, 2016, 00:36
Neki solidan lanac 428 134 karike?
Kad ka¾em solidan, mislim na neki koji se neæe istegliti do neupotrebljivosti za tri meseca kao ovi Favoriti za Jawu ¹to trenutno teram.


DID 428NZ (bez O-ringa) - 5.000 din.
DID 428VX (X-ring) - 7.900 din
DID 428D za mopede (bez O-ringa) - 2.400 din

Ako zelis da traje, stavi 428VX i miran si dugo dugo ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

lord_oblivion

#1185
Pazi, osnovni problem je ¹to ovaj motor nema gumene ubla¾ivaèe udara iza lanèanika i sve udarce i cimanja pije lanac. Takav je i original, Suza DR200.
Znaèi, lanac treba da bude i delimièno mekan ali i da je upotrebljiv du¾e od Favorita (èiji lanci su inaèe sasvim solidni).
Ovo mi je treæi lanac od kako sam kupio motor. Prvi je do¹ao na njemu, original kineski  :) i trajao je dok nisam poèeo da vozim off. Ova dva Favorita, svaki mi traje po 4 meseca u proseku  :D
Nije neka kinta ali kad saberem tri Favorit lanca+po¹tarina+masne ruke mo¾da je bolje da uzmem jedan malkice skuplji i da mi traje koliko ovi Favoriti zajedno=èiste ruke  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Kinroad je imao ubla¾ivaèe, raspali su se u roku od par meseci, posle sam povremeno trpao granèice i ¹tapiæe od sladoleda(tj, ¹ta god mi se na¹lo pri ruci)... ;D

lord_oblivion

Ma jeste milion, sad da stavim toèak od Kinroada pa da se raspadne do Rakovièkog puta  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić




kolko ko¹taju ove ploèice najjeftinije, nemoj one skupe. iste su na kravi ko i na sradu, zadnje

srbac

Te ne vrede ni¹ta  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

bolje su od ovih. ove mr¹ave


Conti-Moto

Kosta, slike plocica mi ne kazu mnogo ...
Molim te da mi napises model motora i godiste.  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

srbac

Meni mnogo govore o vozaèu  [rofl] [rofl]

Kostić

i meni isto ;)

ove ploèice koristi masa. ne znam za koji je model najjeftinije ;D ajde nek bude suzuki srad 600 1996 i kawasaki zxr 750 1989. verujem da im nije ista cena :)

lord_oblivion

Konti, ima¹ li prednji enduro blatobran, sa dimenzijama rupa kao na slici ili da ima dovoljno mesta da mogu da izbu¹im rupe sa potrebnim rasponom. ©irina kod ¹tapova 90mm.
Nekako je hitno  :)


Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Conti-Moto

Citat: kosta66 poslato 10 Oktobar, 2016, 13:46
i meni isto ;)

ove ploèice koristi masa. ne znam za koji je model najjeftinije ;D ajde nek bude suzuki srad 600 1996 i kawasaki zxr 750 1989. verujem da im nije ista cena :)

Ploèice Kyoto - 1.000 din.
TRW Lucas organske - 2.450 din.
TRW Lucas sinter - 2.900 din.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Citat: lord_oblivion poslato 10 Oktobar, 2016, 22:04
Konti, ima¹ li prednji enduro blatobran, sa dimenzijama rupa kao na slici ili da ima dovoljno mesta da mogu da izbu¹im rupe sa potrebnim rasponom. ©irina kod ¹tapova 90mm.
Nekako je hitno  :)




Svi enduro blatobrani su u sustini univerzalni, nije mi se jos desilo da neki ne moze da se montira ...
Na stanju imam jos Super-moto blatobrane, kraæi su od enduro modela.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

za kineze imam pare sad, za ove druge srednje organske tek petog novembra. obzirom da mi trebaju sad, daj ove kineze, valjda æe da pa¹u :) baciæu ti adresu u poruke pa mi po¹alji, ako te ne mrzi, neæu skoro za ns

Conti-Moto

Pokusacu da posaljem vec sutra, ako ne stignem saljem u sredu.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

nema po¹tara, al kad si ladno zaboravio na mene! æu padnem negde bez zadnje koènice