Glavni meni

Retrovizori par,moze zamena za rukavice ili streetfight masku

Započeo miljanpravnik, 23 Januar, 2011, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

miljanpravnik

http://www.louis.de/index.php?topic=search&searchterm=10028067&cmd.x=0&cmd.y=0


Cena 20 eura, gore je link na louis-u gde se nalaze retrovizori moze zamena za rukavice ili streetfight masku

Lazic


Dzigi Boy

E i ti ga Lazicu pitas???? Naravno da mogu na sta oces, ali da li njihov kvalitet odgovara to je vec drugo pitanje?????

SSZGO

ako ti fale retrovizori na KLE sto da ne

ako imas fabricke, sto da da?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

miljanpravnik

Neznam da li mogu na KLE, mislim da na linku koji sam postavio mogu da se vide neke dimenzije.Retrovizori su novi nisu vadjeni iz kutija.

Dzigi Boy

Naravno da mogu, sve je to isti navoj.......ako su mu lepi i cvrsti zasto da ne??????

Ima puno krseva koji se pomere na udar ili na brzinu vetra...retrovizoj je jako bitna stvar na motociklu........

miljanpravnik

Pa sad to neznam, iz louisa su,neverujem da je neko smece a i u krajnjoj liniji mogu da se vrate ako  nesto nebude ok.

Lazic

Nerviraju me okrugli, a ne bih bas ni da preterano budzim...

Dzigi Boy

Okrugli na okrugli far, a cetvrtasti na kockasti far...ovi su nesto izmedju, mogu proci sto da ne????


Ako nemas retrose onda si kao bez oka, ja sam naviknut na njih i ako ih nema pogubim se........ako nemas uzimaj

Lazic

Ma imam one budjave okrugle od kantasakija, nikako ne mogu da ih namestim kako hocu...

Dzigi Boy

E pa o tome ti pricam, ako beze i ne mos ih namestiti, menjaj.......samo da su cvrsti, kod mene su cvrsti da skoro ih ne mozes pomaknuti......menjaj Lazicu, menjaj

UFF

Ako vozis brze od saobracaja ne trebaju ti retrovozori ;)

Dzigi Boy

jbg uff da vozis 700km do mora veruj da ti trebaju.......

Lazic



Lazic

ne, ne, kaze se aktuelno... Gde se nalazis, geografski...?

miljanpravnik

Citat: Lazic poslato 08 Februar, 2011, 12:00
ne, ne, kaze se aktuelno... Gde se nalazis, geografski...?
Veæ du¾e vreme u kanalu....ali ako ba¹ hoæete...Po¾arevac

aktuelno   ;D


Lazic


miljanpravnik