Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:51
Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:41
Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:36
Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:29
i ovako se ne razlikuje puno od onoga sto si ranije vozio :D ahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahah

    Ahahaha pa nemo si sad ljubomoran...znam da bi i ti potajno voleo da vozis Ducatija ali ...sindrom kiselog grozdja.

potajno medju nama mogu da kupim dva ta 899, ali samo potajno. za 5k evra ne bi vozio novog 899. pre bi kupio hiljadu iz japana za 15 kao sto cu i da uradim.
sindrom boli me kurac za italijansko smece i nemoj da mislis da samo tvoj tata ima pare :P iako sam ja svoj a i sledeci koji cu da uzmem licno izfinansirao.
zivot je dobar, jbg.

                           E pa nemo sad tako o Ducatiju ,vredjas mi osecanja koja gajim prema njemu...i kad si ti mene vido da sam napisao da je Suzuki djubre...a realno nije ni do kolena Ducatiju.
                            P.S i koga bre zabole odakle nekome pare za motor i da li ti je tata dao i kako ti je tata doso do njih da li postenim radom ko moj ili mozda kradjom neke vrste bilo kakve.
ne zabole nikog. to je odgovor na tvoj sindrom kiselog grozdja. i ja sam isto u prilici da vozim sta hocu. koja osecanja mozes da gajis prema dukatiju kad si pre dva dana da jedino znas to da su lepi i da ti nisu jasna ta dva cilindra.
i kako mozes da meris koji je kome do kolena kad si vozio ovo : boatien ctx tomos . brate, ozbiljan problem imas i sjeban sistem vrednosti. ti to ne vidis ali mi drugi vidimo. gledaj kolko postova
a kolko minusa imas. ne mozemo svi kolektivno da budemo budale a ti pametan.

CBRR1

Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:38
Citat: CBRR1 poslato 29 Decembar, 2013, 23:34
jos mu dildo fali na sedistu pa da svrsavaju u pravom smislu...ovo stvoreno za ctxa...

Oo Muflon i ti si tu...heheh jer mogu od miloste da te zovem muflon bas ti lezi nadimak.




mogu da ti drknem tukijem ribu,bas bi joj onako legao moj tuki...ali od miloste bi joj ga drknuo...

enduro ctx

  Redshadow@           Vidi ja kolko vidim ti u temama o Ducatiju samo i isklucivo hejtujes i pljujes ducati  a velicas suzuki tako da milim da nisi adekvatan sagovornik za ovu temu...a i sumnjam da si neki iskusan bajker pre bi reko da si neki klinac onako

enduro ctx

Citat: CBRR1 poslato 29 Decembar, 2013, 23:55
Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:38
Citat: CBRR1 poslato 29 Decembar, 2013, 23:34
jos mu dildo fali na sedistu pa da svrsavaju u pravom smislu...ovo stvoreno za ctxa...

Oo Muflon i ti si tu...heheh jer mogu od miloste da te zovem muflon bas ti lezi nadimak.




mogu da ti drknem tukijem ribu,bas bi joj onako legao moj tuki...ali od miloste bi joj ga drknuo...


Sumnjam da bi joj prijao kurac od ovce tj muflona.

TEEfqd

greska. ja hejtujem ljude koji velicaju dukati naspram japanskih motora bez ikakve osnove. mad max sa foruma je vozio trke koliko je meni poznato. pogledaj malo sta on ima da kaze o dukatiju ako mislis da nisam kompetentan.

enduro ctx

Citat: redshadow poslato 30 Decembar, 2013, 00:02
greska. ja hejtujem ljude koji velicaju dukati naspram japanskih motora bez ikakve osnove. mad max sa foruma je vozio trke koliko je meni poznato. pogledaj malo sta on ima da kaze o dukatiju ako mislis da nisam kompetentan.

                   Stvarno nemam sta da pricam o Ducatiju sa tobom....meni se svidja a ovo je tema za ljubitelje Ducatija prema tome valjda ce ukapiras da si suvisan...ili ako oces pricaj ja ti ne mogu zabraniti ali onda si ipak hejter ako nastavis sa pljuvanjem.

TEEfqd

Citat: enduro ctx poslato 30 Decembar, 2013, 00:05
Citat: redshadow poslato 30 Decembar, 2013, 00:02
greska. ja hejtujem ljude koji velicaju dukati naspram japanskih motora bez ikakve osnove. mad max sa foruma je vozio trke koliko je meni poznato. pogledaj malo sta on ima da kaze o dukatiju ako mislis da nisam kompetentan.

                   Stvarno nemam sta da pricam o Ducatiju sa tobom....meni se svidja a ovo je tema za ljubitelje Ducatija prema tome valjda ce ukapiras da si suvisan...ili ako oces pricaj ja ti ne mogu zabraniti ali onda si ipak hejter ako nastavis sa pljuvanjem.
pod kategoriju ljubitelji ne spadaju oni koji su videli tri slike na netu tako da nemas ni ti sta da trazis u ovoj temi

cvele


                    Mala je razlika izmedju Ducatija i japanskih motocikala. Po kvalitetu su na istom nivou. Minimalne su razlike, ako zuti nasvira bilo koji od modela, onda ce i on kostati i biti pandam sa opremom, Ducatiju. Jedina razlika izmedju Ducati i ostatka sveta je u tome sto, "kako neko pomenu grozdje i lisicu" Ducatija moras da znas da vozis a sve ostalo je lako, izuzev Yamahe crossplane koja ima priblizno slicnan prenos snage na zadnji tocak.
                   Nazalost do sad je malo ljudi bilo sposobno da vozi Dukatija, Stoner, Troy, Ruben, itd... Nadam se da ce Audi uticati na tu filozofiju i uciniti ovaj brend dostupan i za svakodnevnu upotrebu. [cheers]


metarex

Citat: Darko poslato 29 Decembar, 2013, 23:44
eeeeeeeeeeee , a 'ocu i ja tatu koji ima pareeeeeee.....i 'ocu litru iz Japanaaaaaaa....'ocuuuuuu

evo brate darko direk iz japana litraca just 4 u

http://img.over-blog.com/709x472/4/39/15/08/Culture-japonaise/sake.jpg
[cheers] [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


mkt



Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

anticd88

Cista perverzija i privilegija retkih! :(
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.


dr32

Necu mnogo da pricam,evo slike...







Kako se cuje necu da komentarisem,al kad ih vidis ovako na gomili  [balavi] [balavi] [balavi] :drka:
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Chris_SM


anticd88

Ducati 916/996/998=SAVRSENSTVO.
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.