Glavni meni

Gericke kisne pantalone

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Oktobar, 2013, 20:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

GERICKE kisne pantalone....cena 1500 dinara...da ne poklanjam mazziju ko njanja

meni su blago dugacke i stajem u njih u farmerkama...ali mi cetvrte stvarno ne trebaju  064 1173611

rain pants - moto pantalone za kisu, vetar
ATC oznaka - abrazion tear rezistant tekstil
materijal - poliester, poliamid, poluretan
xl - xxl
kopcanje duzinom celih nogavica
duzina 117cm
unutrasnja duzina nogavice 87cm
sirina struka 47cm maksimalno do 55cm, dosta su rastegljive u pojasu, a imaju sa strane kopcanje - suzavanje na cicak
sirina kukova oko 68cm







samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

jos...ovi mladi se vozaju samo po suncu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Aj ne bilo ti tesko ako nije problem ostavi mi ih pa cu doleteti po njih i na rakiju!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

Cek tebi blago dugacke? Moracu da probam ipak.... ;)
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

probao sam ih ovako....mozda sa cizmama na motoru stoje kako treba.....ajde svarti od ponedeljka pa probaj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lawyer

Ako ne pasuju onome kome si rezervisao, rezervi¹i za mene posle toga... Kasnim jbg'a.  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11