Glavni meni

Ljubitelji Yamahe

Započeo con3, 18 Oktobar, 2013, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


nebojsa yzf



nebojsa yzf


BOKYBOY


BOKYBOY

#65
...moja bivsa lepotica,iz 2012-te...sada je kod Stashe sa foruma...



Uploaded with ImageShack.us

...stari i novi...  ;D



Uploaded with ImageShack.us

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY


Hurricane

..mrtva trka - foto fini¹,  ja bi rekao...

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 18 Decembar, 2013, 17:58
..mrtva trka - foto fini¹,  ja bi rekao...

...da ne pocinjem...otislo bi predaleko...  ;)...evo,Uragan ju je vozio letos,probace i Kawu pa neka iznese covek svoje utiske... 8)

Hurricane

..tu sam te èekao bratac.. kada?

moram ti priznati da veæ du¾e vreme zami¹ljam te 2 shimure kako bljuju vatru na moju komandu..

ja sam spreman

[kawasaki_ninja]





BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 18 Decembar, 2013, 18:08
..tu sam te èekao bratac.. kada?

moram ti priznati da veæ du¾e vreme zami¹ljam te 2 shimure kako bljuju vatru na moju komandu..

ja sam spreman

[kawasaki_ninja]






...hahahah...cim se zavrsi servis tvoj je... ;)...ali idemo negde malo dalje,ne po gradu...da ga lepo testiras...  [thumb_up]

...sada izgleda ovako pa ne mozes...



Hurricane

...al se sprema... ima da bude ko satelit...

jbmti zimu  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 18 Decembar, 2013, 18:29
...al se sprema... ima da bude ko satelit...

jbmti zimu  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

...stigli delovi danas,pocelo sklapanje polako... [dancing]

...e,ubismo ljudima temu jbt...ahahah...izvinjavamo se...mnogo se izvinjavamo... [klanjam_se]

enduro ctx

  Ima li neko da mi kaze nesto o jamahi r 6 ....koja je najbolja godina ...na sta da obratim paznju prilkom kupovine .

Hurricane

@boks

ma jok brate nije off, ljubitelji Yamahe æaskaju o motorima...

Hurricane

Citat: enduro ctx poslato 18 Decembar, 2013, 18:40
  Ima li neko da mi kaze nesto o jamahi r 6 ....koja je najbolja godina ...na sta da obratim paznju prilkom kupovine .


au mesare ti si se stvarno zaljubio..

enduro ctx

      Pa imam neke kombinacije za neke trampe za r6 pa reko da se raspitam nesto na brzinu.

BOKYBOY

Citat: enduro ctx poslato 18 Decembar, 2013, 18:40
 Ima li neko da mi kaze nesto o jamahi r 6 ....koja je najbolja godina ...na sta da obratim paznju prilkom kupovine .

...uh,ima tu da se pise i pise...licno.nikada je nisam posedovao,vozio jesam ali tudju tako da nisam kompetentan...meni premala gabaritno...javice ti se sigurno neko strucniji po tom pitanju,ima takvih ljudi ovde,ne brini... ja mogu jedino da te posavetujem da je vizuelno pregledas dobro,ram,plastike,lanac i lancanik,prednju viljusku...zbog eventualnih pretrpljenih havarija...i ako ti vlasnik dozvoli da probas pa da vidis kakva je u voznji,vuce li na koju stranu..najbolje kod majstora....toliko od mene... p.s.najbolja godina-sto mladja...heheeh...

Hurricane

ma uzimaj.. ako ti ne bude valjala radiæe trampa opet jbga..