Glavni meni

Lubitelji Honde

Započeo stilgar, 18 Oktobar, 2013, 16:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

shmeki

Citat: pile poslato 28 Oktobar, 2013, 19:51
moja stara lepo sam se ja navozao sa njom


koliko me pamcenje sluzi, imao si poteskoce oko prodaje, bash se dugo vrtela po oglasnicima
Twist the Throttle

pile

Citat: shmeki poslato 29 Oktobar, 2013, 09:28
Citat: pile poslato 28 Oktobar, 2013, 19:51
moja stara lepo sam se ja navozao sa njom


koliko me pamcenje sluzi, imao si poteskoce oko prodaje, bash se dugo vrtela po oglasnicima

pa dosta se vrtela po oglasima iz razloga sto nisam hteo da je dam u bescenje poziva milio svi bi hteli neku zamenu . Onda je po prvi put dosao neko i da vidi ali sa totalno bezobraznom ponudom tako da rastanak se zavrsio sa dosta uvredljivih reci (spusti sam cenu na 3500 a on fol neces ti to nikada prodati evo ti odamh 2000 pa da trgujemo),opet je dosta vremena proslo i sve zamene za sve i svasta onda je posle duzek telefonskog razgovora dosao decko i pogledao,probao i iskesirao motor (jos dan danas nije ni prepisao motor a nikakav ugovor nismo napravili valjda ce se javiti kad istekne registracija)

shmeki

xaxaxax.....dva soma, ja bi ga prebio...Ma znaaaaam sta mi prichash, sa svakim koji sam prodavao, imao sam raznorazne i ponude i gluposti
Twist the Throttle

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dunja07



Gotova podloga za cajgere!

UFF

 [facepalm]


jel si ti radio pripremu za stampu?
moraces to ponovo

dunja07

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2013, 19:26
[facepalm]


jel si ti radio pripremu za stampu?
moraces to ponovo
Jesam, ali nije ovo konacno, ovo je zadnja priprema za kvalitetnu stampu!

UFF

Druze primecujes li neku razliku ili treba da ti zaokruzim?  (ne drkam te vec ti kazem iz najbolje namere pre nego sto to vec ugradis u cajgere)

http://www.thecheapplace.com/image/cache/data/Product-images/helmet-stickers/2013/02/CHS-0642-dont-ask-to-ride-my-bike-and-i-wont-ask-to-ride-your-bitch-sticker-400x320.jpg

dunja07

#108
Photoshop je cudo.

Phoenix

Citat: dunja07 poslato 31 Oktobar, 2013, 22:45

ja prepisao odavde

http://www.merriam-webster.com/dictionary/want
aj ponovo u prvi razred,taj shto je to napisao je podjednako nepismen za engleski kao i ti!

To shto tebi treba je "would not/will not" dakle skracenica je "won't"
http://www.thefreedictionary.com/won't
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

dunja07

Hvala UFF!!!!!! [glavazid]

Na greskama se uci, 1 razred again. ha,ha

serbduck

   Za VTR-a... jos se kajem sto ga prodadoh.



 CBR - jos uvek uzivam...



[cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF

Citat: dunja07 poslato 31 Oktobar, 2013, 23:00
Hvala UFF!!!!!! [glavazid]

Na greskama se uci, 1 razred again. ha,ha

napisao si:

ne pitaj me da vozis moj motor i ja zelim (fali "da te") pitam da ti jebem zenu

ako ne znas engleski pisi brate na srpskom nije sramota

eclipse4

Citat: pile poslato 29 Oktobar, 2013, 16:23
Citat: shmeki poslato 29 Oktobar, 2013, 09:28
Citat: pile poslato 28 Oktobar, 2013, 19:51
moja stara lepo sam se ja navozao sa njom


koliko me pamcenje sluzi, imao si poteskoce oko prodaje, bash se dugo vrtela po oglasnicima

pa dosta se vrtela po oglasima iz razloga sto nisam hteo da je dam u bescenje poziva milio svi bi hteli neku zamenu . Onda je po prvi put dosao neko i da vidi ali sa totalno bezobraznom ponudom tako da rastanak se zavrsio sa dosta uvredljivih reci (spusti sam cenu na 3500 a on fol neces ti to nikada prodati evo ti odamh 2000 pa da trgujemo),opet je dosta vremena proslo i sve zamene za sve i svasta onda je posle duzek telefonskog razgovora dosao decko i pogledao,probao i iskesirao motor (jos dan danas nije ni prepisao motor a nikakav ugovor nismo napravili valjda ce se javiti kad istekne registracija)

neznam dal je to taj motor ali bio jedan isti u oglasima,bio poderan,leva strana itd itd i cena mu je bila bas bas jaka.....nemorada znaci da je tvoj.

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2013, 23:35
ako ne znas engleski pisi brate na srpskom nije sramota

i to udri ba¹ æirilicom, skroz bi bila fora, unikatno ... :)
[thumb_up]


Citat: serbduck poslato 31 Oktobar, 2013, 23:01

[balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pile

Citat: eclipse4 poslato 01 Novembar, 2013, 01:02
Citat: pile poslato 29 Oktobar, 2013, 16:23
Citat: shmeki poslato 29 Oktobar, 2013, 09:28
Citat: pile poslato 28 Oktobar, 2013, 19:51
moja stara lepo sam se ja navozao sa njom


koliko me pamcenje sluzi, imao si poteskoce oko prodaje, bash se dugo vrtela po oglasnicima

pa dosta se vrtela po oglasima iz razloga sto nisam hteo da je dam u bescenje poziva milio svi bi hteli neku zamenu . Onda je po prvi put dosao neko i da vidi ali sa totalno bezobraznom ponudom tako da rastanak se zavrsio sa dosta uvredljivih reci (spusti sam cenu na 3500 a on fol neces ti to nikada prodati evo ti odamh 2000 pa da trgujemo),opet je dosta vremena proslo i sve zamene za sve i svasta onda je posle duzek telefonskog razgovora dosao decko i pogledao,probao i iskesirao motor (jos dan danas nije ni prepisao motor a nikakav ugovor nismo napravili valjda ce se javiti kad istekne registracija)

neznam dal je to taj motor ali bio jedan isti u oglasima,bio poderan,leva strana itd itd i cena mu je bila bas bas jaka.....nemorada znaci da je tvoj.
mislim da je taj bio iz Obrenovca ali nisam siguran posto su bila kolko se ja secam samo dva u toj kolor semi

gogo42

evo i moje Honde, koja se trenutno prodaje (prodaje se samo zimi, kad dodje ljeto bude mi nesto zao pa oglase brise i neobnavljam)



naravno,prosle zime je stigla jos jedna Honda, modle MTX 80 (nikasil cilindar koja je u to vrijeme imala 17ks) sa dva seta tockova



a treca Honda je PA50, org.slike nema, u orginalu je sve,,,al mozda jednog dana bude ovakva (ako gdje nabavim neki zestok variator,jer sve drugo imam)



Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

OKi

Eto i mene da se upisem u ljubitelje HONDE. U sredu idem da pazarim Hondu,  ovu na slikama!









Posle BMW-a  r-25,  2 Kawasakia (z500 i KLE) i dvoumljenja oko yamahe xj diversion 900, dosla na red i njeno velicanstvo HONDA. Cim pazarim javim se sa utiscima :)

ljupche92

Aj unapred... Nek ti je sa srecom, aa kad je uzmes ide dalje blagosiljanje, a naravno i pivo  [cheers] 8)
[cheers] [cheers] [cheers]

OKi

Citat: ljupche92 poslato 04 Novembar, 2013, 20:48
Aj unapred... Nek ti je sa srecom, aa kad je uzmes ide dalje blagosiljanje, a naravno i pivo  [cheers] 8)
Hvala druze, ali evo upravo mi javlja covek da ne moze u poresaku da zavrsi do petka  [glavazid] i saznao sam jos nesto. Zamisli da su mu rekli da u Beogradu rekli da ne izdaju probne tablice  [veryangry]