Glavni meni

Ljubitelji Kawe

Započeo clutch&brake, 17 Oktobar, 2013, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

i Lepi Boro vozi kavasaki...molim vas nek neko okaci spot,pisem sa fona...

con3

#61
(Ceo spot) Bora Majstorovic - Kawasaki
Beton Asfalt 3 months ago
kad sam èuo ovu pjesmu nisam ima drugog izbora nego prodat kawasakija
Reply  · 161   


stilgar

 Kawasaki je nasao svoje mesto u narodnoj pesmi, ceka se neka epska :)

stilgar

ajde Laicu prozbori koju ti si ziv primer i dokaz da je kawa neunistiva :)

goranvojska

Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 22:36
ajde Laicu prozbori koju ti si ziv primer i dokaz da je kawa neunistiva :)
........a mi svedoci.

srbac



Darko

molim BOKYBOJ-a da objasni ovde prisutnima , koliko sam juce vozio BG - Vrsac ... sa skromnih 600 kuba ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 21 Oktobar, 2013, 22:24
molim BOKYBOJ-a da objasni ovde prisutnima , koliko sam juce vozio BG - Vrsac ... sa skromnih 600 kuba ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

...jbg,nisam bas nesto merio vreme ali otprilike koliko je meni trebalo od tvoje zgrade u Rakovici pa do Mad Max-a,jel tako bese...?  [ludak] [ludak] [ludak] ...a zamisli tek da si juce podmazao lanac...  ;D

clutch&brake

Citat: Darko poslato 21 Oktobar, 2013, 22:24
molim BOKYBOJ-a da objasni ovde prisutnima , koliko sam juce vozio BG - Vrsac ... sa skromnih 600 kuba ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Hvalite me usta moja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

hahah nije hvalite mu usta moja , nego sam se s njim cuo kad je bio ispred moje zgrade , ja tad bio u mad maxu , kretao ... kasnije, ne znam gde je on bio , ali ja sedeo u eskada baru u Vrscu i pio caj i po glasu cujem da je zgranut vremenom za koliko sam stigao...eto,covek kaze da je tada stigao u mad max ... nema lazi , nema prevare

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 21 Oktobar, 2013, 23:12
hahah nije hvalite mu usta moja , nego sam se s njim cuo kad je bio ispred moje zgrade , ja tad bio u mad maxu , kretao ... kasnije, ne znam gde je on bio , ali ja sedeo u eskada baru u Vrscu i pio caj i po glasu cujem da je zgranut vremenom za koliko sam stigao...eto,covek kaze da je tada stigao u mad max ... nema lazi , nema prevare

...oko pola sata...BG-VR 80 km...prosek 160 km/h...ima logike... [clapp] [clapp] [clapp] (ja juce Lazarevac-Beograd 20 min...60 km...to mu dodje isto)

Hohštapler

jeeeeeste milion (by Lazic ®)

;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Mogao si da se jabis kad si vec bio u Vrscu  [bejzbolka]


Darko

Citat: Ga¹par poslato 22 Oktobar, 2013, 11:18
Mogao si da se jabis kad si vec bio u Vrscu  [bejzbolka]

e mogao sam,palo mi na pamet ,ali nemam tvoj broj , a i bilo vec kasno , mozda oko 7 uvece , hladno za voznju , pa sam zurio nazad...bukvalno sam se provozao da popijem caj i paljba kuci

Andreja

Joooooooooj al bih ga kar'o  [rofl]

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nuadal85

☛Kawasaki ZX 10R goes wild in the Alps ★

miSim da je ovde dovoljno pokazano, 5 -299 molim lepo, hvala!

VR 46

Evo je i moja lepsa polovina :D

Twist of wrist!