Glavni meni

novinarska objektivnost i taènost

Započeo mrle, 14 Oktobar, 2013, 11:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

alkohol najvece zlo...

sva sreca pa u ovoj zemlji nema alkohola...

sem u susednoj sobi gde moj cimer ima svoju fabriku...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

koja je kazna za pravljenje alkohola tamo.....ka kradju seku ruke.....za preljubu kamenuju....znam, pa tebe i njega ce da naguze.....ili mozda na kolac, mislim da su homoseksualce zabranilu u UAE.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Da Novinari i Fotoreprteri korektno rade svoj posao dal,zbog plate dal,zbog ideala nema veze.Al,stra¹no nevolim le¹inarèiæe tipa Mladen Mijatoviæ kao le¹inar sa nasladom je pravio reporta¾u o pogibiji dva èoveka sa Bajka na Banjici.Ja ga preko nekih ljudi pozvao na piæe da mu dodam jo¹ neku pikanteriju,nije prihvatio ¹teta ostao je uskraæen.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj mi njega....otrgli su mi ga iz ruku...zamalo da ga udavim, jajara smrdljiva...hteo da me tuzi , pizda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

ma kakve sece ruku kakvo kamenovanje...

to je preko puta u saudi arabiji

akohol svi piju stranci, gde god izadjes imas da kupis, ili u specijalizovanim prodavnicama samo za to, jedino nema po radnjama... i treba ti dozvola za kupovinu...

preljuba je zajebatija, zatvor ovo ono... ili deportacija...
za kradju, verovatno novcana kazna ili mozda zatvor ne znam...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Oktobar, 2013, 23:03
nemoj mi njega....otrgli su mi ga iz ruku...zamalo da ga udavim, jajara smrdljiva...hteo da me tuzi , pizda.
Meni ¾ao samo ¹to sam kasno stigao on i ekipa su veæ utekli kad su nastaradali Pile i D¾oni mamicu mu jebem raspalu dabogda sa takvom nasladom pravio reporta¾u o svom detetu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

zovi brata,tatu,mamu,zenu,ujku,strica,taksi,hitnu pomoc,policiju al ne sedaj za volan u takvom stanju

Hohštapler

Nema opravdanja za 2.17 promila.
I jeste katastrofa, instruktor koji je pijan za volanom.
Isto kao da pandur prodaje drogu deci u ¹koli.

Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:38
alkohol najvece zlo...

Ja ¹to du¾e ne pijem, sve vi¹e imam ovaj stav.
Al kod nas je utemeljen u kulturu i obièaje, i ljudi po default-u piju od rane mladosti. Nisam ni ja bio majka Tereza, i ja sam zaradio sranje sa jetrom energetskim piæima i alkoholom, al evo posle 3.5 godine, imam neki skroz drugi pogled na to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 00:11
Nema opravdanja za 2.17 promila.
I jeste katastrofa, instruktor koji je pijan za volanom.
Isto kao da pandur prodaje drogu deci u ¹koli.

Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:38
alkohol najvece zlo...

Ja ¹to du¾e ne pijem, sve vi¹e imam ovaj stav.
Al kod nas je utemeljen u kulturu i obièaje, i ljudi po default-u piju od rane mladosti. Nisam ni ja bio majka Tereza, i ja sam zaradio sranje sa jetrom energetskim piæima i alkoholom, al evo posle 3.5 godine, imam neki skroz drugi pogled na to.
Svi biv¹i Alcosi su najveæi kritièari isto kao i Smokeri.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

I naravno ne prate na èasu...:o [facepalm] Dotièni nije instruktor i nema veze sa auto¹kolom...[facepalm] Ponekad volim ¹to sam alkos...[rofl]

Hohštapler

Citat: UNCLEBOB poslato 15 Oktobar, 2013, 00:23
Svi biv¹i Alcosi su najveæi kritièari isto kao i Smokeri.:(
Jbg, kad je stvarno tako... shvati¹ ¹ta si radio sebi.
Kad smo svinje i nemamo meru. Jedno je popiti èa¹u vina posle ruèka, 3 piva s dru¹tvom, rakijicu, al jbg, ¹ljemanje nam je nacionalni sport.

Pogotovo sam postao netolerantan ka pijanim smaraèima. Imam nekog drugara, ok je ovako, al kad popije, nedao Bog, kad ti se nakaèi, lupa gluposti, udavi... a svi dave vi¹e manje kad popiju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


Hohštapler

Jebem li ga, al absint ga¹en guaranom nije bila ba¹ pametna kombinacija u mom sluèaju...  [zvizdi]
A pio sam te guarane ko vodu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 00:44
Jebem li ga, al absint ga¹en guaranom nije bila ba¹ pametna kombinacija u mom sluèaju...  [zvizdi]
A pio sam te guarane ko vodu...
Pa i bez Guarane je katastrofa jbte pa nisi ti Van Gog to je bre èista gudrovina nisam probao al.sam video dejstvo katastrofa kume ko,da je Majmun seo u Tenak zamalo da bidne kantastrofa. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 00:44
Jebem li ga, al absint ga¹en guaranom nije bila ba¹ pametna kombinacija u mom sluèaju...  [zvizdi]
A pio sam te guarane ko vodu...

Brate, ja se ne treznim od 1990-te, manje vi¹e, ali treba imati meru...:D Recimo sad da bih bio raspolo¾en za melo kenjanja po forumu, recept je sledeæi:

0.2l(ili 4 komada) domaæe jako lepe ¹ljive, dva piva i dve buksne, taman...:D

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 01:06
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 00:44
Jebem li ga, al absint ga¹en guaranom nije bila ba¹ pametna kombinacija u mom sluèaju...  [zvizdi]
A pio sam te guarane ko vodu...

Brate, ja se ne treznim od 1990-te, manje vi¹e, ali treba imati meru...:D Recimo sad da bih bio raspolo¾en za melo kenjanja po forumu, recept je sledeæi:

0.2l(ili 4 komada) domaæe jako lepe ¹ljive, dva piva i dve buksne, taman...:D
Cccc Amater pa ja za tako ne¹to gutnem po Viagre. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

ne smem zbog srca... Pla¹im se da æe da majka od silnih polovina...

eclipse4

#37
Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 01:06
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 00:44
Jebem li ga, al absint ga¹en guaranom nije bila ba¹ pametna kombinacija u mom sluèaju...  [zvizdi]
A pio sam te guarane ko vodu...
recept je sledeæi:
0.2l(ili 4 komada) domaæe jako lepe ¹ljive, dva piva i dve buksne, taman...:D

sve mi jasno ovo oko rakije i piva,al nije mi jasno gde prikljucujes te buksne ???  [rofl] [rofl] [rofl]

monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2013, 01:43

sve mi jasno ovo oko rakije i piva,al nije mijasno gde prikljucujes te bukne ???  [rofl] [rofl] [rofl]


Direkt na mozak, gde drugde...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

U venu, èudovi¹te, direktno u venu...:o :P