Glavni meni

Evo kako to rade u Brazilu

Započeo BANE BROTHERHOOD, 13 Oktobar, 2013, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:47
ovo je prekoracenje svih mogucih prava, ne mozes da ubijes coveka zbog kradje par hiljada eura... pogotovo ako je vozilo osigurano... sto je svuda u normalnom svetu tako...
pogotovo sto je mogao da resi situaciju na deset nacina, upuca ga u nogu ruku, koliko vidim ovaj nije ni drzao pistolj u trenutku pucnjave...

nije ni cudo sto se desilo u brazilu... ili u nekoj slicnoj vukojebini...

be¹e Njego¹ rekao, ko od maèa ¾ivi, od maèa i mre...

Klinac je bio spreman da ubije nekoga ni krivog ni du¾nog zbog tih par hiljada eura, pogledao sam snimak vi¹e puta, koliko god muèno bilo gledati kako nekoga ubijaju, ko ga bre jebe, Uragan je u pravu, taj da je do¾iveo recimo èetrdesete godine, imao bi bar 50 ljudi na du¹i...

clutch&brake

Citat: SSZGO poslato 16 Oktobar, 2013, 16:09
bio sam i ja u brazilu u rio de janiru samo valjda u kulturnom delu grada ne u faveli...

od ovoga sto pricas nista nije tacno tamo gde sam ja bio...

Vrvtno si bio na ipanemi. To je totalno drugo u odnosu na rio... to je bogati deo ria i tamo koliko toliko vlada red
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mali_zmaj

ti klinci u favelama ubijaju za par dolara,reketiraju sve zivo i nezivo! nemaju griznje savjesti!! jedino im BOPE ne¹to mo¾e,mada i oni kad ulaze u favele,ulaze do zuba naoru¾ani,tamo je urbana d¾ungla i mi to ne razumijemo! kidnapovanja su biznis,tako i otimaèina,pucanje na policiju bez obzira na neduzne prolaznike,a razlozi su najèe¹æe ratovi bandi,te nenormalne djece!! ko je tu u pravu,dali je ok upucati klinca sa pi¹toljem na prvu ili mu poku¹ati saèuvati ¾ivot,to samo oni tamo znaju,a mi mo¾emo prdit koliko hoæemo!! kao ¹to neko maloprije napisa ko se maèa laæa....,u fenjer prdi...   ;)  
vjerovatno malo ko od te djece ima neku buduænost i moguænost da doðe do novca,pa se hvata pi¹tolja,kao ¹to rekoh nismo u tim govnima,pa ne znamo ¹ta prièamo.. beogradski asfalt 90-ih je nula za taj sex tamo!!
dali je policajac u pravu,nije-jeste! svi su u pravu i niko u pravu nije... meni da je oteo motor,ja bih ga sam ubio..... barem kenjam da bih...,al tom policajcu bih bio zahvalan do kraja zivota! sa neke normalne strane,evropske kulturne,pita¹ se dali je jedan ¾ivot vrijedan par hiljada eura...,al kad si u toj situaciji,svaka civilizovanost nestaje kad ti neko uperi cjevuru u glavu....!!   [neampojma]
jin-jang

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2013, 17:09
Citat: SSZGO poslato 14 Oktobar, 2013, 21:47
ovo je prekoracenje svih mogucih prava, ne mozes da ubijes coveka zbog kradje par hiljada eura... pogotovo ako je vozilo osigurano... sto je svuda u normalnom svetu tako...
pogotovo sto je mogao da resi situaciju na deset nacina, upuca ga u nogu ruku, koliko vidim ovaj nije ni drzao pistolj u trenutku pucnjave...

nije ni cudo sto se desilo u brazilu... ili u nekoj slicnoj vukojebini...

be¹e Njego¹ rekao, ko od maèa ¾ivi, od maèa i mre...

ko ga bre jebe...... taj da je do¾iveo recimo èetrdesete godine, imao bi bar 50 ljudi na du¹i...

lazica za predshjednika ;)




Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Dukags


mali_zmaj

polu vojna polu plicijska antiteroristièka jedinica,specijalizovana za djelovanja po favelama,obuka im kreæe u d¾ungli,pa do urbane borbe,uèe èak kako da se kreæu po favelama ¹to lak¹e..... ima¹ interesantan brazilski film napravljen o tim jebaèima....
jin-jang

Gsx-r 1100

Citat: goranvojska poslato 13 Oktobar, 2013, 22:48
Citat: isterivac poslato 13 Oktobar, 2013, 22:43
Svaka cast! Jebali su mu kevu kako valja i dolikuje, a ne ovaj nas pederisticki rezim..
demokratija bato ljudska prava evropa.jebala nas eu.
sta lupas ? nije vas jebo eu.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

SrpskiDzedaj011

BOPE - Батаљон за специјалне намене је саставни део Војне полиције Бразила....

Свака јединица тог типа има тимове за урбане и руралне услове.
Кретање тима, одељења, вода,....се не разликује ни по чему од начина кретања савремених јединица сличног типа (систем биноми, змија,....)
....као ни систем обуке и одржавања спремности припадника....

Екстремно популарна баш због тих филмова....
Нажалост јесте таква ситуација у Бразилу. Али постоје туристичка места где је сасвим безбедно за одмор и боравак....

Проблем је велико класно раслојавање....




I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Taкође занимљив снимак.... У питању је потера за дилером наркотика....

Brazil: helicopter shooting, cops chase drug lord's car. Hélicoptère de la police tire sur la rue


I have to return some video tapes....

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

eclipse4

lepo kaze na kraju covek,a ja bih bas voleo da sam deo tog civilizovanog sveta.

za manje od godinu dana kod nas je opljackano vise od 40 kuca,minimum su ih ljudi videli 5 puta u nekom dvoristu,a policija tvrdi da zna sve koji su al nemaju dokaze jer nemogu da ih uvate na delu,vec inspektori DELE brojeve telefona PRIJATELJA koji ugradjuju kamere i alarme hahahaha

da je taj zakon kod nas,ne bi se usudili da pljackaju.

roknem ga bato bez trunke milosti!
da mi krade to sto sam ja mukom steko? ne bi se taj leba najeo kod mene.nosi djakove,cisti parkove,tudje ne kradi.

WOLVERINE

Citat: eclipse4 poslato 20 Oktobar, 2013, 03:37
lepo kaze na kraju covek,a ja bih bas voleo da sam deo tog civilizovanog sveta.

za manje od godinu dana kod nas je opljackano vise od 40 kuca,minimum su ih ljudi videli 5 puta u nekom dvoristu,a policija tvrdi da zna sve koji su al nemaju dokaze jer nemogu da ih uvate na delu,vec inspektori DELE brojeve telefona PRIJATELJA koji ugradjuju kamere i alarme hahahaha

da je taj zakon kod nas,ne bi se usudili da pljackaju.

roknem ga bato bez trunke milosti!
da mi krade to sto sam ja mukom steko? ne bi se taj leba najeo kod mene.nosi djakove,cisti parkove,tudje ne kradi.

Tako je matori....... 


KIZA73

Citat: eclipse4 poslato 20 Oktobar, 2013, 03:37
lepo kaze na kraju covek,a ja bih bas voleo da sam deo tog civilizovanog sveta.

za manje od godinu dana kod nas je opljackano vise od 40 kuca,minimum su ih ljudi videli 5 puta u nekom dvoristu,a policija tvrdi da zna sve koji su al nemaju dokaze jer nemogu da ih uvate na delu,vec inspektori DELE brojeve telefona PRIJATELJA koji ugradjuju kamere i alarme hahahaha

da je taj zakon kod nas,ne bi se usudili da pljackaju.

roknem ga bato bez trunke milosti!
da mi krade to sto sam ja mukom steko? ne bi se taj leba najeo kod mene.nosi djakove,cisti parkove,tudje ne kradi.
Lepo zvuci ali bi tada, svesni da mogu da budu roknuti, i plackasi postali brutalniji. Pa bi onda pucali u prodavca ili koga vec pljackaju, na svaki njegov sumnjiv pokret. Na kraju bi se opet svelo na rezime, bolje da je sve odneo nego sto ga , ili je ubi za sitnis. Problem je sto nas drzava ne stiti pa pocinjemo da fantaziramo o deljenju pravde.
Nemoj pogresno da me shvatis, ja bi im prvi skracivao ruke do laktova na masini za salamu...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

eclipse4

#75
Citat: KIZA73 poslato 20 Oktobar, 2013, 15:47
Citat: eclipse4 poslato 20 Oktobar, 2013, 03:37
lepo kaze na kraju covek,a ja bih bas voleo da sam deo tog civilizovanog sveta.

za manje od godinu dana kod nas je opljackano vise od 40 kuca,minimum su ih ljudi videli 5 puta u nekom dvoristu,a policija tvrdi da zna sve koji su al nemaju dokaze jer nemogu da ih uvate na delu,vec inspektori DELE brojeve telefona PRIJATELJA koji ugradjuju kamere i alarme hahahaha

da je taj zakon kod nas,ne bi se usudili da pljackaju.

roknem ga bato bez trunke milosti!
da mi krade to sto sam ja mukom steko? ne bi se taj leba najeo kod mene.nosi djakove,cisti parkove,tudje ne kradi.
Lepo zvuci ali bi tada, svesni da mogu da budu roknuti, i plackasi postali brutalniji.

u pravu si sad trenutno u padaju u radnje penkalom,srafcigerom ili viljuskama......a kad bi promenili zakon onda bi sto kazes bili brutalniji i nosili i pljackasi pistolje ;)

Citat: KIZA73 poslato 20 Oktobar, 2013, 15:47Pa bi onda pucali u prodavca ili koga vec pljackaju, na svaki njegov sumnjiv pokret.


pa prodavci nek onda dignu ruke gore i nek se ukipe kao sto i sad rade,a oni smeliji bi se odluciji i da isprobaju srecu.

ja sam brate lovackom jednom pucao na njih,cini mi se da sam i pisao ovde na forumu.

Lazic


mali_zmaj

bem ti kru pa ja kad bi ovdje pucao za provalnikom kakav sam baksuz,o¹tetio bih kola kom¹iji,i to ako bih potrefio ovog bogata¹a iznad mene ¹to nakvog volvoa suv-a voza,pa ne bih otplatio ¹tetu za pet godina...    [facepalm]
jin-jang

sasafilipovic

Citat: Taraba poslato 19 Oktobar, 2013, 21:50
http://www.youtube.com/watch?v=bcKSHRylQ8g

Veæ su izlazili, nije mi jasno za¹to nisu saèekali jo¹ 10 sekundi i da ih pohapse napolju ili da ih pobiju ispred ako su morali da ih pobiju. Ovako napravili veæu ¹tetu na lokalu od para koje su ove budale pokupile, rizikovali da pogode nekog unutra (ako uop¹te i nisu pogodili nekog)...  Katastrofa...

DebeliZmaj

samo naoruzani ljudi su
slobodni i sigurno ljudi ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell